2016 üçüz anneleri :)

Günaydın kizlar
Ben bu sabah 2 doz ciğer gelistirici vuruldum
12 saat sonra tekrar vurulucam
igne ilk başta biraz yakiyo ama uzun surmuyo
15-20 saniye
Bu arada 26 haftalik olmuşum darısı başınıza :)

Günaydın kizlar
15-20 saniye

Günaydın kızlar ben daha yeniyim yazılanların hepsini okuyamadim bende 2016 üçüz annesiyim 2 aylık hamileym bu son kontrolumde doktor 1 ay sonra seni hocama yönlendiricem bebeklerin birini alirsak geri kalan ikisi daha rahat gelişir dedi böyle birşey başına gelen var mı

Günaydın kızlar ben daha yeniyim yazılanların hepsini okuyamadim bende 2016 üçüz annesiyim 2 aylık hamileym bu son kontrolumde doktor 1 ay sonra seni hocama yönlendiricem bebeklerin birini alirsak geri kalan ikisi daha rahat gelişir dedi böyle birşey başına gelen var mı
Banada dr önermişti istersen bir kaç tanesini alabilirim diye ama ben istemedim. Bebeklerin gelişimiyle ilgili bir sıkıntı olmadığı müddetçede düşünmüyorum. Çünkü bu durumunda bazı riskleri varmış.

Günaydın kizlar
15-20 saniye
Hayırlı olsun :) bende bu hafta 8. Haftama girdim :) bu sabah ilk defa kustum :KK43: sarı su şeklinde :s
İnşallah sağlıklı sıhhatli bebişlerimizi kucağımıza almak nasip olur

Banada dr önermişti istersen bir kaç tanesini alabilirim diye ama ben istemedim. Bebeklerin gelişimiyle ilgili bir sıkıntı olmadığı müddetçede düşünmüyorum. Çünkü bu durumunda bazı riskleri varmış.

Bende istemiyorum Allah yavrularimzi sağlıklibir sekilde kucagimiza almayi nasip etsin benm bulantm var ama kusmam hic yok.üç cocuk biraz zor olcak ama büyüdukleri zamanda cok güzel olcak hepsi bi anda büyücek :)

BirTutamMutluluk20 BirTutamMutluluk20 canım nasılsın? Ben buğün doktordan geldim ilaç çok iyi yanıt vermiş. İki tane yumoşun çok iyi gelişmiş dedi doktor birisi 18,5 cm diğeri 21 cm dedi bu akşamı ve yarını çok iyi değerlendir dedi doktorum. İkisinin döllenme şansı yüksek dedi, çatlama iğnesine gerek yok dedi. Sence nasıl bu ay ikiz olurmu ki bu yumurtalıklarımın büyüklükleri ideal mi çatlama iğnesi vurulsamıydım yoksa

Bende istemiyorum Allah yavrularimzi sağlıklibir sekilde kucagimiza almayi nasip etsin benm bulantm var ama kusmam hic yok.üç cocuk biraz zor olcak ama büyüdukleri zamanda cok güzel olcak hepsi bi anda büyücek :)
İlk haftalar benimde bulantım oluyordu ama kusmuyordum şimdi 8. Haftaya girdim kusma başladı hakkımızda hayırlısı olsun inş

Bulantı kusma umrumda değil yeter ki sağlıklı hayirli evlat olsunlar cevremdekilerde bir bebek altta kalıyor gelisemiyor diyor zaten hamilelik piskolojisi var bide insan bunları duyunca çok üzülüyorum

Bulantı kusma umrumda değil yeter ki sağlıklı hayirli evlat olsunlar cevremdekilerde bir bebek altta kalıyor gelisemiyor diyor zaten hamilelik piskolojisi var bide insan bunları duyunca çok üzülüyorum
İnşallah Sağlıklı sıhhatli doğarlar tatlım. Kesenin yeri önemli iki altta 1 üstteyse sıkıntı olmuyormuş. Rabbim hakkımızda hayırlısını nasip etsin inş. Şimdi teknoloji eskisi gibi değil sürekli kontrol altında oluyoruz zaten kötü şeyler düşünmemeye çalış sonuçta tek bitanede olsa bu korkularımız olacaktı. Allaha sığınmakatan ve bol bol dua etmekten başka yapcak biley yok. Allah herkesin evladını hayırlı, sağlıklı, sıhhatli eğlesin inş. Bende ilk öğrendiğim zamanlar çok tedirgin ve korku doluydum ama bunların hepsi bir süre sonra geçiyor.

Hoşgeldin canim
Hayırlı olsun bebeklerin
Şu anda 2 aylik hamilesin ve 1 ay sonra 3 aylik olucaksin bebegi 3 ayinda aldırmak cok riskli
diger ikisini de büyük ihtimal etkiler
Yine de karar senin tabi
Benim bebeklerimden 2si yukarda 1i onlara göre daha altta cok da güzel buyuyo hic bi sıkıntı yok canim

BirTutamMutluluk20 BirTutamMutluluk20 canım nasılsın? Ben buğün doktordan geldim ilaç çok iyi yanıt vermiş. İki tane yumoşun çok iyi gelişmiş dedi doktor birisi 18,5 cm diğeri 21 cm dedi bu akşamı ve yarını çok iyi değerlendir dedi doktorum. İkisinin döllenme şansı yüksek dedi, çatlama iğnesine gerek yok dedi. Sence nasıl bu ay ikiz olurmu ki bu yumurtalıklarımın büyüklükleri ideal mi çatlama iğnesi vurulsamıydım yoksa
Canim senin adina cok sevindim
Yumurtalarin büyüklüğü gayet iyi doktorun dedigi gibi bu gun sabah catlar
Ve inşallah ikiz olur ihtimal var yani:)

Canim senin adina cok sevindim
Yumurtalarin büyüklüğü gayet iyi doktorun dedigi gibi bu gun sabah catlar
Ve inşallah ikiz olur ihtimal var yani:)
İhş canım en son ne zaman ilişkiye girdin dedi doktorum. Bende perşembe günü dedim çok iyi dedi. Haftasonunda iyi değerlendireceğm bakalım artık kısmet sana yazarım ara ara

Hoşgeldin canim
Hayırlı olsun bebeklerin
Şu anda 2 aylik hamilesin ve 1 ay sonra 3 aylik olucaksin bebegi 3 ayinda aldırmak cok riskli
diger ikisini de büyük ihtimal etkiler
Yine de karar senin tabi
Benim bebeklerimden 2si yukarda 1i onlara göre daha altta cok da güzel buyuyo hic bi sıkıntı yok canim[/QUOTE]
Sen kaçıncı ayindasin senin ikisi yanyana biri altta anladigim kadariyla hepsi ayri kesede mi yani

Selam kzlar . bende dun biraz superge actm camasrlari falan hallttm gecesinde cok karnim agridi uyuyamadm. Sabah kalktgmda gayt iyidm aslnda kahvalti ettm tualte gttm bi baktim ki kirmizilar bulmus beni :KK43: o kadr korktum ki anlatmm. Hemen doktruma gttk. Cok sukur biseyler yok. Ama bana proluton igne verdi haftada birkez vurncam. Progestan 200 mg verdi gunde uc tane vajinadan dedi.smdi yaptim onuda ama zor bela.cok korkuyrm alttan aliyrm ilaxi dye. Yine gozlerm balon oldu tabi aglamaktan. Cok sukur kanamam durdu smdi.tabi hep yatis dedi tek ihtiyac icin kalkicam :KK43: allhm yardimcimz olsn :KK43: korkulu gunler benm icnde basladi artik :KK43:

BirTutamMutluluk20 BirTutamMutluluk20 ayyy çok güzel rabbim sağlıklı bi sekilde kucağına almayi nasip etsin bana altta kalan gelisemiyo dediler çok üzüldüm günlerce ağladım içim rahatladi sen öyle diyince.cinsiyetleri ne acaba ve cinsiyet ne zaman belli oluyor bide sağlık durumları için nasıl ne zaman muayene ettiler

X