2016 üçüz anneleri :)

Yaa ucuz gebelikte cokmu buyuyo karinn :) ocok korkuyorum bide bilmyorm denk geldnzmi internette gordm 36 haftada dogrms bi ucuz annesi ama karnini gormelisnz dogmdan sonrada atms fotografuni ayni balonu sisirip sondurursnz boyle buzusur ya oyleydi napmak lazm ben cok takintlym galiba ya :)
Ay onu ben de görmüştüm burus burus olmuştu karni:KK43:
Benim simdilik karnim cok büyük degil ilerde ne olur bilemem ama oyle de olmasin ya dehşet vericiydi :)

Yaa ucuz gebelikte cokmu buyuyo karinn :) ocok korkuyorum bide bilmyorm denk geldnzmi internette gordm 36 haftada dogrms bi ucuz annesi ama karnini gormelisnz dogmdan sonrada atms fotografuni ayni balonu sisirip sondurursnz boyle buzusur ya oyleydi napmak lazm ben cok takintlym galiba ya :)
Ya bende aynı şeyden çok korkuyorum :KK43:

Bu arada Günaydın herkese
Ben dun havuç yerken ön dişimi kirdim:KK43:
Doktor cikarmamiz lazim dedi ama oyle nasıl gezerim :)kalsın kendisi ne zaman düşerse düşsün dedim
Ya benimde arka dişimde sıkıntı oluyor rüyama bile girdi düştü düşecek diye korkar oldum sanki birazcık sallanıyor gibi ama inş problem olmadan atlatırım. Ön dişine kaplama yapamıyorlamrmı acaba ? Dişin olmadan nasıl dolaşırsın :s

Ya benimde arka dişimde sıkıntı oluyor rüyama bile girdi düştü düşecek diye korkar oldum sanki birazcık sallanıyor gibi ama inş problem olmadan atlatırım. Ön dişine kaplama yapamıyorlamrmı acaba ? Dişin olmadan nasıl dolaşırsın :s
Hic sorma ucuz olunca tum kalsiyumumuzu emdiler:)))
Diger hamileliklerimde hep disim agrirdi
Bu sefer agrimdadi diye sevinmisken kökten hallettim meseleyi:))
Ön dis bi de ilk okul çocuğu gibi olucam:)))
Doktor hamileyken hic bi şey yapamayiz dedi
Off valla cok kotu gozukecek ya başıma gelmeyen kalmadi

Hic sorma ucuz olunca tum kalsiyumumuzu emdiler:)))
Diger hamileliklerimde hep disim agrirdi
Bu sefer agrimdadi diye sevinmisken kökten hallettim meseleyi:))
Ön dis bi de ilk okul çocuğu gibi olucam:)))
Doktor hamileyken hic bi şey yapamayiz dedi
Off valla cok kotu gozukecek ya başıma gelmeyen kalmadi
Oooooyyy hiç müdahale etmemeler kötü olur tabi geçer mi bu süre :s mutlaka bi çözümü olmalı ama ya :s
Benim bu sabah kalktığımda kaburgam ve kalbim çok ağrıyordu :KK43: çok korktum sizde böle bişey olmuşmuydu haftaya dra gittiğimde sorucam bakalım :KK43:

Merhaba arkadaşlar tedavi sürecinde iğne kullandıysanız doktorunuz hangi iğneyi verdi..Bende cogul gebelik istiyorum pkoluyum önümüzdeki ay iğneye geçeceğim..
Benimkiler kendileri catladi ben igne kullanmadim
Inşallah her şey istediğin gibi olur canim
Oooooyyy hiç müdahale etmemeler kötü olur tabi geçer mi bu süre :s mutlaka bi çözümü olmalı ama ya :s
Benim bu sabah kalktığımda kaburgam ve kalbim çok ağrıyordu :KK43: çok korktum sizde böle bişey olmuşmuydu haftaya dra gittiğimde sorucam bakalım :KK43:
Benim kusunca oluyodu kaburgam ogurmelerden dolayi canim
Sen de cikariyosan o yüzden ola bilir ama kalbinin agrimasini bilemedim simdi?

X