2016 üçüz anneleri :)

bide benim kadar ilac kullanan varmi merak ediyorum clexan,corasprin,pruloton,progestan,folik asit bunlar bana cok agir geliyor ama kullanmak zorundayim kolarim delik desik oldu hergun vurulmaktan

kizlar dun doktora gittim cok sukur bebeklerim iyi doguma kadar yatâcaksin dedi ama admgm
bide benim kadar ilac kullanan varmi merak ediyorum clexan,corasprin,pruloton,progestan,folik asit bunlar bana cok agir geliyor ama kullanmak zorundayim kolarim delik desik oldu hergun vurulmaktan
Gecmis olsn canm. Senindemi kanaman oldu. Sanirim sendn daha cok ilac kullann biri var progestrn proluton calcimax ferro sanol decavit birde endol birde tegretol yani eczane gibiyim malesef

Y yesim43 benimde 8 haftalık haftaya kontrolegitcem bu son kontrolde doktor öteki bebeklerin gelisimi için birinin kalbini durdurmamiz gerekebilir dedi ben istemiyorum benm hayati tehlikem olmadigi sürece istemiyorum sagliklo olup olmucagini kimse bilemez bize bu hafta üzüntü oldu

Selam kzlar . bende dun biraz superge actm camasrlari falan hallttm gecesinde cok karnim agridi uyuyamadm. Sabah kalktgmda gayt iyidm aslnda kahvalti ettm tualte gttm bi baktim ki kirmizilar bulmus beni :KK43: o kadr korktum ki anlatmm. Hemen doktruma gttk. Cok sukur biseyler yok. Ama bana proluton igne verdi haftada birkez vurncam. Progestan 200 mg verdi gunde uc tane vajinadan dedi.smdi yaptim onuda ama zor bela.cok korkuyrm alttan aliyrm ilaxi dye. Yine gozlerm balon oldu tabi aglamaktan. Cok sukur kanamam durdu smdi.tabi hep yatis dedi tek ihtiyac icin kalkicam :KK43: allhm yardimcimz olsn :KK43: korkulu gunler benm icnde basladi artik :KK43:
Aa bak suna hele kiz ben ev isi yüzünden kanama yasamadim mi daha gecen ay
Gecen de yazdim ev isi cizzz diye yapmayin ancak yatin diye:)
Neyse ki bi sorun yokmuş cok şükür
Geçmiş olsun canim
Fitilden korkma ben de enfeksiyon için kullandim
Pasalara da maşallah ohh erkekler baya baya artti simdilik sadece 1 prenses var topikte:)

BirTutamMutluluk20 BirTutamMutluluk20 ayyy çok güzel rabbim sağlıklı bi sekilde kucağına almayi nasip etsin bana altta kalan gelisemiyo dediler çok üzüldüm günlerce ağladım içim rahatladi sen öyle diyince.cinsiyetleri ne acaba ve cinsiyet ne zaman belli oluyor bide sağlık durumları için nasıl ne zaman muayene ettiler
Ne demek canim bu topigin anlami bu zaten etrafda kac tane ucuz gebelik geciren insanlar var dimi
Olsa bile en fazla 1 tane ola bilir burdaysa 6-7 tane ucuz var bir birimizin deneyimlerinden faydalaniyoruz ne güzel
Cinsiyetleri ucu de erkek
3 ayindan sonra soyleye biliyo doktor ama bebeklerin pozisyonuna gore sure biraz uzaya da bilir

kizlar dun doktora gittim cok sukur bebeklerim iyi doguma kadar yatâcaksin dedi ama admgm
Cok şükür canim
Yatmak sadece kanama icin degil ki bak biz de yatiyoruz merak etme sen
Ben sadece demir hapi ve elevit kullanıyorum benim doktor pek ilac yazmayi sevmiyo
Ara sira enfeksiyon cikinca 3 günlük fitil falan yaziyo o kadar

Selam kzlar . bende dun biraz superge actm camasrlari falan hallttm gecesinde cok karnim agridi uyuyamadm. Sabah kalktgmda gayt iyidm aslnda kahvalti ettm tualte gttm bi baktim ki kirmizilar bulmus beni :KK43: o kadr korktum ki anlatmm. Hemen doktruma gttk. Cok sukur biseyler yok. Ama bana proluton igne verdi haftada birkez vurncam. Progestan 200 mg verdi gunde uc tane vajinadan dedi.smdi yaptim onuda ama zor bela.cok korkuyrm alttan aliyrm ilaxi dye. Yine gozlerm balon oldu tabi aglamaktan. Cok sukur kanamam durdu smdi.tabi hep yatis dedi tek ihtiyac icin kalkicam :KK43: allhm yardimcimz olsn :KK43: korkulu gunler benm icnde basladi artik :KK43:
Canım dikkat et kendine. Progestan banada verdi dr günde iki defa kullanıyorum alttan korkulacak bişey yok sakın korkma. Mümkün olduğunca iş yapmamaya kendini yormamaya çalış dinlen bol bol

X