2016 Ocak Ayında Tüp Bebek Yaptıracaklar

Canim ben 2 farkli yerde yaptirdim 2 side anestezi ile. Ama.universite hastanelerini bilmiyorum hic. Islem sirasinda uyudugun icin hic anlamiyoraun yatkta uyaniyorsun ama bugun biraz kasik agrisi oldu ilkinde hicbirsey yoktu. Herkes farkli yani olabilir de olmayabilir de ama olsa da oturup kalkarken biraz olur o kadar korkma yani
Canim sonunda bebeğimiz sağlıklı sıhhatli olsun da önemli değil ama yine de merak ediyor insan çok teşekkürler canim

Canım nerede tedavi oldun benimde 4 yumurta vardı.3 u döllenmiş dün görüştük opunun 4.günüydü gelisimleri yavaşlamış transfer edilmesi donduruldu.bi donem daha tedavi uygulanacak.aynı durumda sayiliriz
Canım allah yardımcımız olsun. Bursa Acıbadem hastanesinde tedavi oldum sizin kaçıncı tedaviniz ve diğerleri nasıl sonuckandi. Yaş kaç ve sorun varmiydi

merhaba arkadaş lar..bende bugün 2.tedaviye başladım.sizler epey ilerlemişsiniz ama bende aramıza katılmak istedim sizlerle beraber günlerini saymak istedim
Tedavin hayırlısı olsun inşallah benim çarşamba opu oldum 4 yumurtadan 2 geriden geliyor 1 anormalmis diğeri de dollenmemisti yanı sonuç kötü inşallah senin tedavin olumlu olur mu ve 2016 annesi olursun

Merhabalar Arkadaslar ben grubu gec farkettim o yuzden bugun transferi yapilmis biri olarak araniza katiliyorum :KK200: kabul buyurursaniz bende heyecanlarimi paylasmak isterim sizlerle :KK28:bugun boyunca sizleri takip ettim InsAllah hepimizin emekleri mutlu sonla sonuclanir. Bende ilerlemis pco rahatsizligim nedeni ile 2. kez tup bebek yontemini tercih ettik. ilk denememiz sukurler olsun ki sonucunu vermisti ve suan 2,5 yasinda bir kizimiz var :emir_bebek:30 yasindayim, giderek tembelleyen yumurtlamalarim ve artik 6 ayda bir gorulen reglilerim gozumu korkuttu ve tekrar hemen islemlere koyulduk. insAllah bu seferde Rabbim bizi bu en nadide paha bicilemez rizikla riziklandirir. olumsuz sonuc alan kardeslerimiz var sanirim Ne olur pes etmeyin ve hep olumlu dusunun... Bedenimiz olumsuz dusunceyi sevmiyor ve bize küsüyor. Ne olur bedenimizi küstürmeyelim... Mutlu aksamlar hepinize

Merhabalar Arkadaslar ben grubu gec farkettim o yuzden bugun transferi yapilmis biri olarak araniza katiliyorum :KK200: kabul buyurursaniz bende heyecanlarimi paylasmak isterim sizlerle :KK28:bugun boyunca sizleri takip ettim InsAllah hepimizin emekleri mutlu sonla sonuclanir. Bende ilerlemis pco rahatsizligim nedeni ile 2. kez tup bebek yontemini tercih ettik. ilk denememiz sukurler olsun ki sonucunu vermisti ve suan 2,5 yasinda bir kizimiz var :emir_bebek:30 yasindayim, giderek tembelleyen yumurtlamalarim ve artik 6 ayda bir gorulen reglilerim gozumu korkuttu ve tekrar hemen islemlere koyulduk. insAllah bu seferde Rabbim bizi bu en nadide paha bicilemez rizikla riziklandirir. olumsuz sonuc alan kardeslerimiz var sanirim Ne olur pes etmeyin ve hep olumlu dusunun... Bedenimiz olumsuz dusunceyi sevmiyor ve bize küsüyor. Ne olur bedenimizi küstürmeyelim... Mutlu aksamlar hepinize
hoşgeldin canım ne güzel yazmışssın hakkında hayırlısı olsun inşallah

Hayırlısı olsun canım eminimki bebislerin annelerine sımsıkı tutulmuşlardır. Ve pozitif sonuçla sağlıkla bebisleriniz olur. Allah herkesin emeklerinin meyvesini verir inşallah.
Benim de 2 tüp bebek denemem yaş 37 ilk denemem de 8 haftalık hamileyken bebeğimi kayıp ettim. Şimdi ikinci denemem dede bugün embriyolog iyi haberler vermedi. 4 yumurtamdam sadece 1 tanesi kalmış ama o da döllenmemiş yarın tekrar ariyacak ama embriyolog da olumlu konuşmadı.

X