2016 Ocak Ayında Tüp Bebek Yaptıracaklar

Kızlar Merhaba ben ankara gazi universitesinde tedavi görüyorum, yumurta toplama işlemi nasıl yapılıyor çok acili oluyor mu anestezi veriliyor mu işlem sırasında üniversite hastanelerinde biliyor musunuz
Cnm, ben de Üniversite hastanedeyim, işlem 20 dk gibi sürüyor, narkoz veriliyor, uyanma odasinda uyaniyorsun, 1,5 saat yatiriyorlar ameliyat sonrasi odada, sonra kalkiyorsun.

Benimde bugun 29 toplandi ebndede baya siskinlik var canim ya bende 63 tum 64 oldum bu surecte. Kaci dollenmis bilgi verdiler mi sana. E 2 ne bakildi mi ohss oradan anlasiliyor sanki
canım e2 bakılmadı toplamadan sonra. ama sisim iner diye dusunurken sistiğini hissediyrum. gerci doktorum gonapeptly iğnesinde öyle bir ihtimal olmaz rahat ol ineceksin yazmıs. umarım inerizz:)
bu arada20 si döllenmis canım cumartesiyi bekliyorum kalite icin:))
senin nasıl durumlar?

Kızlar tek embriyo ikiye bölünmüş olabilirmi. Daha önce duydunuz mu böyle bişey. 9. Günüm ve kanda değerim 205 çıktı
Olabiliyor canım tek yumurta ikiye bölünüyor tek yumurta ikizi oluyor ayyy inşallah öyledir gözün aydın canım inşallah kucağına aldığın günleride görürsün darısı bizim başımıza olsun

maşallah canım yumurtan çokmuş belki de ağrıların ondandır dikkat et kendine ohss olma sakın bol bol su iç

hadi hayırlısı olsun canım inş güzelce döllenirler

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…