2016 Ocak Ayında Tüp Bebek Yaptıracaklar

Ayy
Ayy masallah canim sana 29 yumutta masallah insallah nur topu gibi embriyolar sik siki tutunurlar canim :)

kızlar merhaba. dun op um yapıldı benim de 27 tane yumurtam toplandı dun 58 kilo gittim bugun 60 olmusum cok agrım yok sol kasıgım dısında ama sistiğmi hissediyorum ve ohss olmaktan korkuyorum polikistim yok diye biliyorum

Selam kizlar bugun son (catlamayi onleyen ignevurdum aksam 11.30 da catlatma ignesini vurulucam. Yarin bos gececek dedi hemsire catlamayi onleyen igneyi vurulmuycakmisim size de oyle mi dediler? Catlarsa diye korkuyorum Bir de catlamayi onleyen igneyi vurup 3 saat sonra catlatma ignesi vurulmak normal mi?

Canim bziimde ayniydi bende sali sabah onleyici igne vurdum aksam da catlama igmesi. Carsamba bostu persembe opu oldu

arkadaşlar embriyolog aradı sonuçlar iyi değil .4 yumurtanın biri anormal 2 si geriden geldiği için olumsuz geriye kalan tek yumurta da döllenmemiş.

canim çok üzüldüm , inşallah en kısa zmanda tekrar denersiniz ,rabbim senide anne olmayı nasip etsin ,kucağını boş bırakmasın

Benimde bugun 29 toplandi ebndede baya siskinlik var canim ya bende 63 tum 64 oldum bu surecte. Kaci dollenmis bilgi verdiler mi sana. E 2 ne bakildi mi ohss oradan anlasiliyor sanki

ayy ne güzel bi haber ya , rabbim kucağına almayi nasip etsin ,allahim bizlere burdaki arkaşlarada nasip et

Benimde bugun 29 toplandi ebndede baya siskinlik var canim ya bende 63 tum 64 oldum bu surecte. Kaci dollenmis bilgi verdiler mi sana. E 2 ne bakildi mi ohss oradan anlasiliyor sanki
29 muu masallah hepsi dollenir peki o kadar var demis miydi son ultrasonda? Senin e2 kacti

arkadaşlar embriyolog aradı sonuçlar iyi değil .4 yumurtanın biri anormal 2 si geriden geldiği için olumsuz geriye kalan tek yumurta da döllenmemiş.
Canım nerede tedavi oldun benimde 4 yumurta vardı.3 u döllenmiş dün görüştük opunun 4.günüydü gelisimleri yavaşlamış transfer edilmesi donduruldu.bi donem daha tedavi uygulanacak.aynı durumda sayiliriz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…