2016 Ocak Ayında Tüp Bebek Yaptıracaklar

Merhaba arkadaşlar malesef bebişlerim tutunamadılar. Çok üzgünüm. Bekleyen arkadaşlarım inşallah iyi haber alırlar...

Benim 2. Tdavim aslinda biliyorum ama merak ettim kac yumurta toplandi peki?
canım hepsi hakkında yarın bilgi verecekler inş bi aksilik olmaz paylaşırım hepsini..şimdi şimdi karnimda ağrı ve gergınlık oluşmaya başladı. Allah yardımcın olsun senınde yolda oldgum için çok ayrıntılı yazamıyrm cokta takıp edemiyrm kusura bakmayın

Son kontrolumde 4 5 tane iyi vardı bi kaçıda sonradan gelişsse 7 8 tane ancak olmştr

Insallah yarin hepsinin dollendigi haberinj alirsin canim insalllahhhhh

ben ikinci hamileligimde kullandm.gobektenmi vuruluyorsun canim ben kolumdan yaptrdim birsey olmadi ama bir kez gobegmden vuruldum cok fena morardi ssti.vurma sekli cok onemli.bi arkadsm hc morartmadan yapiyordu.ama saglikci baska yaptrdim kolumu sisrdi.tecrubelerime dayanarak ilaci hizli verncekotu oluyor cok agr agr milim milim yap yada yaptr bence

Cnm, pazartesi toplandi, halen agriyor, bir de idrar yaparken aciyor, hem de cok sık çıkıyorum. Calissaydim ne yapardim bilmiyorum yani. Ama arkadaşım 2 gun sonra spor yapmaya bile gitti. Herkes aynı değil işte.

Bu cuma tatlım luveris ilacını bana baştan yazmışlardı ama gonal f i kullanmaya başladıktan 4-5 gün sonra kullanmaya başlamıştım ikisi birlikte çok etkili zaten..
Benimde 5 gün Gonalf kullandıktan sonra yazdılar canım 2 gün de hemen belli edermiki etkisini luverisi sen kaç gün kullandın bana 2 kutu aldirdilar daha aldirirlarmi ki raporlu da deil baya pahalı tutuyo, cuma kesin karşılaşırız canım sabah 8 de hastanede olurum ben kan vercem yine ultrasonda var sende kan vercekmisin

Canım ben 9 ay kullandım eğer inşallah şimdide tutarsa bebeğim gene kullanıcam doğuma kadar gerçekten can yakıyor iğne malesef ama bildiğim kadarıyla şişlik yapmıyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…