2016 Ocak Ayında Tüp Bebek Yaptıracaklar

canim ben transfere kadar olan zamandan bahsettim yumurtalar toplabirken yani bir kere bakildi. transfer daha olmadi benim bu surecte sanirim e2 bakacaklardir gorucem bakalim

Ben kullaniyorum canım iğneyi yaparken acıyor ama sonra geçiyor benim de Karnım şiş ama opudan sonra başladı sismeye

Insallah bu defa tepki verir de hersey uyolunda gider canim bal polen corek otu karisimi birde incir tuket surekli onlarda cok etkili
İnşallah her yerim delik deşik oldu , cuma da gidiyim baksınlar da eğer yine tepki vermezse yumoşlarım o zaman yapıyım,bal tarçın çörek otu deilmiydi di o ķür canım

Kızlar bugün kontrolüm vardı ultrason la bakıldı benim yumuşlar 300 gonalf é tepki vermemişler başka bitane daha iğne yazdı Luveris diye hergün akşam 3 tane iğne yapcam kendime
cuma yine kontrol var

Hiç mi büyümemişler tatlım ya küvetisin bana da vermişlerdi ana baştan yazmışlardı zaten demek sana baştan vermediler..cuma günü benim de kontrolüm var karşılaşacağız büyük ihtimalle

Yumurtalar alındıktan sonra E2 bakıldığını bilmiyordum ,bana bakılmadı .Transfer öncesi sadece rahim kalınlığına bakılmıştı.
Yumurta alindiktan sonra degil canim alinmadan yumurta buyutme igneleri yapilirken bakiliyor

Ben kullaniyorum canım iğneyi yaparken acıyor ama sonra geçiyor benim de Karnım şiş ama opudan sonra başladı sismeye
Ben de kullanicam simdiden aldim ama korktum simdi Kan pihtilasmasi testi yaptirdim heterozigot cikti bitanesi sen yaptirdin da mi kullanmaya basladin?

Ben de kullanicam simdiden aldim ama korktum simdi Kan pihtilasmasi testi yaptirdim heterozigot cikti bitanesi sen yaptirdin da mi kullanmaya basladin?
Yok canım yaptirmadim Dr verdi aslında yaptırmam lazım

Hiç mi büyümemişler tatlım ya küvetisin bana da vermişlerdi ana baştan yazmışlardı zaten demek sana baştan vermediler..cuma günü benim de kontrolüm var karşılaşacağız büyük ihtimalle
Bu cuma mı canım :) bugün adetin 7. Günü 7-8 mm denildi canım yumurta larda geçenkiyle aynı 6-8 arası

Bende kullanıyorum. Hormonlar+clexane yapıyor şişlik. İnşallah ön hazırlıktır. Senin kaç gün oldu transfer,benim dün yapıldı.

İnşallah her yerim delik deşik oldu , cuma da gidiyim baksınlar da eğer yine tepki vermezse yumoşlarım o zaman yapıyım,bal tarçın çörek otu deilmiydi di o ķür canım
Benim bildigim bal polen ari sutu ve corek otu canim ben hic tarcin kullanmadim bunun sayeainde yumurtlamam duzene girdi bence hic vakit kaybetme hemen yemeye basla benim normalde 18 19. Gun ancak gelismisti yumurtalar. 20. Gun toplanmıştı simdi 12. Gun 20 mm oldular 15 te toplanacak baya etkili yani.

Çörek otunudami içine karıştıracaz canım belli bi miktarları varmı ne kadar karıştırmamız lazım hepsinden

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…