2016 Ocak Ayında Tüp Bebek Yaptıracaklar

Kizlar bisey aklima takildi ve canim cok ama cok sikkin doktorum icerde sivi birikmis gibi dedi biraz baktim bu durumda olanlar hamile kalamaz falan yaziyor basina gelen yada bilgisi olan varmi acaba

kızlar selam e2 544 çıktı çatlatma iğnesi vurulan ya da vurulacak arkadaşlar en son e2 değeriniz kaçtı?? ilacım bitmeye yaklaştı da tekrar almam gerekecek mi diye merak ediyorum

İkinci günüm canım ben daha yeni başladım.. Sende lucrinin herhangi bir yan etkisi oldu mu?
Yok canım bende yan etki yapmadı sende yaptımı?

Canim nasilsin ne yaptin butun sayfalari okuyamadim kusura bakma onun icin sorucam rezerv azligi olgunu soylemissin simdi ne durumdasin ,ayni problem bendede vardi 5 yumurta olustu , merak ettim seni
Tşkler canım iyiyim sen nasılsın, benimde adetin 2. Günü sağ 3-4, sol 3-4 denildi yani 6 ile 8 arası sanırım ama ne durumdalar şimdi bilmiyorum yarın kontrole gidicem inşallah fazlalaşıp büyumüslerdir

C
ÇOk uzuldum.İnşallah bu defa hersey güzel olacak☺

umut ne güzel yazmışsın canım inşallah sağlıkla kucağımıza alırız daha yolun çok başındayız ama herşey allahtan. benim ilk tüp tedavim de 3 günlük embriyo transferi yapılmıştı.

Aşk olsun kızlar aranızda çatlatma iğnesi yapanlar var ikinci denemesi olanlar var soruma hiç biriniz yanıt vermediniz. Daha önce de oldu sorudğum sorulara hiç yanıt alamıyorum. Burası tecrubelerin paylaşıldığı bir yer diye girdim ama sanırım yanılmışım. Daha önce aşılama ile ilgili olarak da grup kurmuştuk ve herkes herkesin sorusuyla ilgileniyordu şimdi sadece belirli kişiler arasında bir sohbet geçiyor gerçekten de üzüldüm. Neyse size hayırlı sonuçlar.

kızlar selam e2 544 çıktı çatlatma iğnesi vurulan ya da vurulacak arkadaşlar en son e2 değeriniz kaçtı?? ilacım bitmeye yaklaştı da tekrar almam gerekecek mi diye merak ediyorum
canım ben akşam 01:30 da çatlatma iğnemi oldum e2 846 ve progestron 0,44 imiş

Canım ben soruna cvp vermek isterdim ama daha o aşamaya gelemedim adetin 2. Günü e2 değerim 18 di yarında kontrole gitcem ama doktorum sadece ultrason istedi, e2 ye gerek yok demiş hemşire ye onun için senin soruna cvp yazamadım

aşk olsun niye cevap yazmayalım... yukarıda sana yazdım ve yarın 12:00 opu olucam çokkk heyecanlıyım.
yaş kaç yumurta sayın ve capları nasıl

arkadaşlar kafam karıştı hiç haberim yok hastaneden her zaman ki gibi kan alındı ben de sadece e2 ye bakılıyor sanıyoruım . acıbadem sitesine bir baktım progesteron a da bakılmış sonuç:0,44 ne demek kötü mü
kaç olmalı
lütfen acil cevap yazarsanız sevinirim
yarın opum var
ne yapmalıyım

canim ben de ayni seyi dusunuyorum belirli kisiler arasinda sohbet geciyor bazen sorularima cevap alamadigim oluyor bazen de dertlesmek icin yazdigimda soyledigim havada kaliyor benim en son degerim 3464 cikmis bu arada

yok canım ben senin için demedim sen zaten daha o aşamaya gelmedin inşallah en kısa zamanda gelirsin. o aşamaları geçen arkadaşlar içindi sitemim. daha önce de sorular sordum yine aynı şekilde cevap alamadım neyse demekki frekans tutmadı bir türlü. teşekkür ederim ilgin için.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…