2016 Ocak Ayında Tüp Bebek Yaptıracaklar

ALLAH kolaylik versin korkma inşallah güzel haberler verirsin.Biz beraberiz beraber gün sayacagız seninle

limonlu ballı su nasıl etki yapıyor ohss'ye karşı? Birde Ananas & Kabak çekirdeği ne için?

Traşlama derken?

Traşlama derken?
Yumurtanın dış zarı var 5. Gün embriyo şu için değil bu 3. Gün embriyolari için geçerli. Zona pellisuda denilen bu zar kimi insanlarda kalin olduğu için tutunma olmatabiliyormuş. Zardan daha rahat kurtulması icin zar inceltiliyor.Ben embriyologtan konuştum not aldı sağolsun. Bana başarı şansını yükseltiyor gibi geliyor.☺

bunu her embryolog bilebilirmi acaba . tecrube gerektıren bir işmi ki ? nerede yaptrdın ?

kizlar bilgilerimi yeni yazabiloyorum ekleyin benii dee olur mu
yas 30
ilk tedavi
sperm azligi ve hareketsizligi
mustafa bahceci fulya
yarin yumurta toplamam var
menopur polupen origatrin( bunlari tam hatirlayamadim) ((

Arkadaşlar kasık ağrısı iğnenin kaçıncı gününde başladı sizde, ben dün 2. dozu vurdum. Çok ilginç iğneden birkaç saat sonra kasık ağrısı oldu bugün yok bir şey. Birde diğer iğneyi ne zaman vuruldunuz acaba ben 5 gün gonal-f vurulucam diğer iğne için gelince konuşuruz dedi.

Canım kaçıncı gün embriyosu kaç tane transfer oldun

Kızlar transferimin 4.günü zaman geçmiyor sanki hiç belirti yok içim boşmuş gibi sanki bi panik haldeyim bu son şansım o yüzden mi böyleyim bilmiyorum

Kızlar transferimin 4.günü zaman geçmiyor sanki hiç belirti yok içim boşmuş gibi sanki bi panik haldeyim bu son şansım o yüzden mi böyleyim bilmiyorum
Arkadaşım olumlu düşün, bebeğini kucağına aldığını hayal et. Yapılan çalışmalarda umutlu olan annelerde tuttunmanın daha iyi olduğunu gözlemişler. Umut et allah nasip edecektir. Herkesde aynı belirtiler olmuyor belirtilere takılma 2 gebeliğim oldu birinde hiçbrşey hissetmedim oğlum 8 yaşında,diğerinde bel ağrılarım vardı onuda kaybettim

Arkadaşım olumlu düşün, bebeğini kucağına aldığını hayal et. Yapılan çalışmalarda umutlu olan annelerde tuttunmanın daha iyi olduğunu gözlemişler. Umut et allah nasip edecektir. Herkesde aynı belirtiler olmuyor belirtilere takılma 2 gebeliğim oldu birinde hiçbrşey hissetmedim oğlum 8 yaşında,diğerinde bel ağrılarım vardı onuda kaybettim

çok geçmiş olsun öncelikle canım. Sağlıkla selametle tedavin tamamlansın inş. Kalbini ferah tut Allah yardım eder.

Neden son şansın olsun.. Son denemen olur inşallah da bebeğini kucağına alırsın.. Ben bu süreçte şunu öğrendim ki büyük hayaller kurmayacağız olursa şükür olmazsa aynen yolumuza devam.. Mücadelemiz de bu bizim.. Yılmak yok :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…