2016 Ocak Ayında Tüp Bebek Yaptıracaklar

benim 3 kere yumurta gelişmedi.folikül görülüyor ama gelişmiyordu.1 kere gelişti erken çatladı 1 kere toplandı boş çıktı.uğraşıyoruz hayırlısı artık
stresde çok etkliyor bence canım yaa...bi rahat olmayı başarabilsek işte olur biliyomusun... istemiyince bişey olur ya , isteyincede olmaz hani... amaaan olmazsa olmasın dediğimiz an varya kesin olur... beyin oyun oynuyor resmen... biliyoruz ama beynimiz bizi yönetiyor resmen.. kısmetizde varsa zaten olur bekleyip görelim bakalım... o , bu hikaye...

Kızlar yarın adetimin 2. Günü hastaneye gidip kan vercem ya E2 ve LH için aç yada tok farkeder mi bana hiç bişey denilmedi ilk olduğu içinde bilmiyorum da aç mı gitmeliyim tok mu ?

Merhaba arkadaşlar, antral folikül sayısı bir anda düşer mi acaba bilginiz var mı?mesela 2 ay önce 7 taneyken 2 ay sonra 3'e bir anda iner mi?

Kızlar yarın adetimin 2. Günü hastaneye gidip kan vercem ya E2 ve LH için aç yada tok farkeder mi bana hiç bişey denilmedi ilk olduğu içinde bilmiyorum da aç mı gitmeliyim tok mu ?
Canim hayırlı olsun tedaviye baslamissin ben ilk gün aç gittim ne olur ne olmaz diye bir daha ki gidişine sadece e2 değerine bakıyorlar aç olmana gerek yok demişti Dr

aç olmana gerek yok cnm. ben kahvaltı yapıp gittim her seferinde. sadec açlık kan şekeri değerinde aç olman gerekiyor onun haricinde hormon değerlerinde tok olabilrsin cnm. fark etmez.

Ayy hadi inş iyi gider cnm ya valla yalnız başıma git gel konya ankara herşeyi takar oldum apIm dilim dönmüyr konusamıyrm bile ya canım bişey istemiyor
Olsun canim sonu iyi olsunda onemli olan orasi. Merkez daha mi iyiymis neden anlarayi tercih ettin. Yine trenle falan kolayda tek başına olunca zor

Olsun canim sonu iyi olsunda onemli olan orasi. Merkez daha mi iyiymis neden anlarayi tercih ettin. Yine trenle falan kolayda tek başına olunca zor
Ankara daha iyidir diye düşündüm.eşim ve benden başka kimsenin bı durumdan haberi yok ama konyada yaptırsaydım herkesın haberi olurdu birazda onun etkisi var

Canim hayırlı olsun tedaviye baslamissin ben ilk gün aç gittim ne olur ne olmaz diye bir daha ki gidişine sadece e2 değerine bakıyorlar aç olmana gerek yok demişti Dr
Tşk ederim canım bilmediğim için ni soruyum dedim :)
aç olmana gerek yok cnm. ben kahvaltı yapıp gittim her seferinde. sadec açlık kan şekeri değerinde aç olman gerekiyor onun haricinde hormon değerlerinde tok olabilrsin cnm. fark etmez.
Hormon olduğu için farketmez canım
kahvaltı yapıp gidiyim o zaman hastane uzak aç gittiğimde zor oluyo beklemesi falan :)

Merhaba arkadaşlar, antral folikül sayısı bir anda düşer mi acaba bilginiz var mı?mesela 2 ay önce 7 taneyken 2 ay sonra 3'e bir anda iner mi?
canım mesela benim folükül daha önceleri sayı çok değişti indi çıktı en son 5 dendi gelecek ay bi daha baktırırsın.. fsh kaç çıktı ?

Ankara daha iyidir diye düşündüm.eşim ve benden başka kimsenin bı durumdan haberi yok ama konyada yaptırsaydım herkesın haberi olurdu birazda onun etkisi var
Cok iyi duusnmussun canim bizde kimseye demiyoruz en guzeli o yoksa soracaklar dahda stres olcaz

Al
Cok iyi duusnmussun canim bizde kimseye demiyoruz en guzeli o yoksa soracaklar dahda stres olcaz
kesinlikle stresim dahada artacak ekaık bir yanım oldgunu düşünüp iyice acıklama yapma gereği duyuyordum. Şimdi tahmin ediyorlardır iş yerindekiler frlan ama en azından benden duymadılar

X