2016 Ocak Ayında Tüp Bebek Yaptıracaklar

Al

kesinlikle stresim dahada artacak ekaık bir yanım oldgunu düşünüp iyice acıklama yapma gereği duyuyordum. Şimdi tahmin ediyorlardır iş yerindekiler frlan ama en azından benden duymadılar
Ayrıca size birşey danışmak istiyorum ben de bi halsizlik isteksizlık konsantrasyon bozuklugu var sizdede oluyor mu

Kac yumurta toplandi canim. Benimde ilkinde 2 gun cok agrimisti. Insallah dollendi haberleri gelir yarin
13 tane toplandı canım şimdilik ağrım geçti gibi hapı içince geçiyo ins döllenir canım ya valla kötü haber almaktan korkuyorum

teşekkürler canım hepimize hayırlı bebişler getirsin:)
bahçecideyim mustafa beyin hastasıyım ama kbra hanım takip ediyor

inş sorunsuz geçer tedavin canım istanbuldasın herhalde dru duydum ama bilmem hayırlısı sizin sorun neydi

canım mesela benim folükül daha önceleri sayı çok değişti indi çıktı en son 5 dendi gelecek ay bi daha baktırırsın.. fsh kaç çıktı ?
fsh bakılmadı amh bakıldı 1.7 çıktı o da. o yüzden biraz panik içindeyim tüp bebeğe başladığım zaman sayı bir anda iyice azalıpta iptal olur mu diye:KK43:bir önceki kontrole gittiğimde sormadımda kaç tane göründü diye, o yüzden panik yaptım:KK43:

fsh bakılmadı amh bakıldı 1.7 çıktı o da. o yüzden biraz panik içindeyim tüp bebeğe başladığım zaman sayı bir anda iyice azalıpta iptal olur mu diye:KK43:bir önceki kontrole gittiğimde sormadımda kaç tane göründü diye, o yüzden panik yaptım:KK43:
canım gerçekten panik yapmana gerek yok amh 1.7 çok iyi bi değer .. benim değerim çok düşük ama yinede 5 tane folükül görülüyor .. stresten çok etkileniyor bu amh olayı .. stres yapmamalıyız.. bende bu ay başlıyorum tüp bebeğe adeti bekliyorum..doktor bişey söledimi ?

canım gerçekten panik yapmana gerek yok amh 1.7 çok iyi bi değer .. benim değerim çok düşük ama yinede 5 tane folükül görülüyor .. stresten çok etkileniyor bu amh olayı .. stres yapmamalıyız.. bende bu ay başlıyorum tüp bebeğe adeti bekliyorum..doktor bişey söledimi ?
Birşey demedi bende adet olup başlamayı bekliyorum. Tüplerim tıkalı normal yoldan zaten şansım olmadığı için tüp bebek umuduyla yaşıyorum bende canım:KK43:o yüzden herhangi bir aksilik çıkacak diye korkuyorum.Ama dediğin gibi stres herşeyi olumsuz etkiliyor, umarım stres olmamayı başarabiliriz hepimiz. Bu zorlu yolda hepimize bol bol şans diliyorum.

14 mü oluyor canım ben onu 3 yada 4 anladım 4 er tane olsa 8 tane var dedim kendi kendime :)

Ben mi yanlış biliyorum ki... Öyle olsa bile 8 yumurta gayet iyi benim 6 tane vardı ve 4ü döllendi embiryo oldu 2 tane dondurduk bile dua et artık bunlar sağlıklı büyüsün.. Çok olsa ne olacak ki ayrıca bir de o kadar yumurtayı toplatmak var :KK66: 8 yumurta olsa bile 1 tane koyacakları için dert etme gayet iyi..

Ben mi yanlış biliyorum ki... Öyle olsa bile 8 yumurta gayet iyi benim 6 tane vardı ve 4ü döllendi embiryo oldu 2 tane dondurduk bile dua et artık bunlar sağlıklı büyüsün.. Çok olsa ne olacak ki ayrıca bir de o kadar yumurtayı toplatmak var :KK66: 8 yumurta olsa bile 1 tane koyacakları için dert etme gayet iyi..
İnşallah canım daha ilacada başlamadim ya belki daha da çoğalır sen ne zaman başlıyorsun gel artık sende :KK68: bugün hastane çok kalabalık :)
Tatlım bu daha tedaviye başlamadan yumurta sayın, ilaçlara başlayınca bu sayı artacak inşallah
Ayyy inşallah canım bakalım kan sonucum nasıl çıkacak oda önemli :KK16:

X