2016 Ocak Ayında Tüp Bebek Yaptıracaklar

Benide eklermisiniz?fsh yüksekliği sebebi ile tüp yaptırdık,dondurulmuş lar transfer edilecek regl olmayı bekliyorum.33 yaşındayım.

Canim doktora danismadan gida takviyelerini karisik ve bol bol tüketme. Bazi vitamin ve minarelleri Yüksek doz almana sebep olabilir. Simdi Devit kullanirsin, sonrada baska bir gida takviyesinin icinde yine D Vit. olur, bu kez zarar verir. Mesela Demir referans degerin üstünde olunca Karacigerini yorar demisti Dahiliyeci. Bizde bu ay ilk Tüp Tedavisine baslamistik. Sadece Gida Takviyesi olarak Decavit kullaniyorum. Tedaviyi bugün 12. günde yarida biraktik, birazdan yazicam burdan. Saglikli & Hayirli sonuclarimiz olsun. Amin
teşekkür ediyorum cevabınız için ..çok haklısınız ...yumurtaların boş çıkmaması için tüm herşeyi içmek istiyor insan işte...amin inşallah ALLAH kimsenin isteğini geri çevirmesin isteyen herkeze versin inşallah...

cnm ısırgan tohumunu aktardan bulabilirsin.b12 aynı şey değil ben de omega 3 coenzim q10 ve b12 alıyorum.inşallah faydasını görürüz.içinizi dökün tabi sizi çok iyi anlayabiliyorum benim de 6 kere tedavim iptal oldu.sadece 1 kere toplamaya gidebildim onda da boş çıktı.bu ay yeniden gideceğim bakalım ne olacak.hayırlısı artık...
anladım canım teşekkür ederim .. inşallah allahım senin ve hepimizin emeklerini boşa çıkarmasın inşallah....sende folükül göründümü canım iptallerin sebebi nedir ? BU AY İNŞALLAH ÇOK GÜZEL GİDER SENİN İÇİN.. GÜZEL HABERLER ALIRSIN İNŞALLAH... AMİN...

Kizlar ben 3 4 ay once 45 50 gunluk 2 defa gecikme yasadim hic yumurtlama akintisi sancisi olmuyordu yani yumurtlamiyordum. Sonraki ag adetle birlikte covan percemi aslan pencesi ictim ama her gun. Ve 14 15. Gune kadar ari sutu bal polen corek otu yedim ve 17. Gun yumurtlama akintisi geldi 3 4 Ydir boyle devam ettim hep vaktinde yumurtlama akintisi geldi ve adetim hic gecikmedi. Yani cok faydlai bunlarda bilginiz olsun ben simdi ignelerle beraberbher gun 1 yk ari sutu bal polen tuketiyorum yine. Normalde yumurtalklarim cok direncli uzun suruyordu bu defa cok kisa surede gelisiyorlar

DÜN 3 KEZ KONTROLÜM VARDI. YUMURTA SAYIM 8 E ÇIKMIŞ AMA DOKTOR BİR YUMURTALIĞIM DA 2 ADET DOKTORUN TAHMİNİNE GÖRE POLİP VAR DEDİ VE BEN MUAYENE ESNASINDA MORAL SIFIR. DOKTORUN ÖNERİSİ ÖNCE AMELİYAT OLALIM BU İKİ PARÇADAN KURTULALIM SONRA TEDAVİYE TEKRAR BAŞLAYALIM DEDİ BEN BU ARADA 5 OCAKTA TEDAVİYE BAŞLAMIŞTIM. AMA DOKTORUN DEDİĞİ BİR DE ŞU VAR BU ŞEKİLDE POLİPİ OLUPTA HAMİLE BAKALM VE BEBEĞİNİ KUCAĞINA ALANLAR DA VAR BU SİZİN KARARINIZ VE İSTER DEVAM İSTERSENİZ AMELİYATTAN SONRA TEKRAR BAŞTAN BAŞLARIZ VE HEMEN KARAR VERMENİZ GEREK. VE DEVAM ETMEYE KARAR VERDİK. ÇÜNKÜ ZATEN BENİM İLK TEDAVİMDE 8 HAFTALIK BEBEĞİMİ KAYBETTİM VE İKİNCİ KAYIP TA OLURSA ZATEN DOKTOR BU AMELİYATI ŞART KOŞTUĞU İÇİN TEDAVİYE DEVAM KARARI ALDIK. AMA GERÇEKTEN ÇOK ZOR BİR KARAR. ALLAH HEPİMİZİN YARDIMCISI OLSUN.
VE LİSTEDEKİ HERKESİN SONUÇLARI POZİTİF OLSUN VE KUCAKLARI BEBİŞLERLE DOLSUN...

DÜN 3 KEZ KONTROLÜM VARDI. YUMURTA SAYIM 8 E ÇIKMIŞ AMA DOKTOR BİR YUMURTALIĞIM DA 2 ADET DOKTORUN TAHMİNİNE GÖRE POLİP VAR DEDİ VE BEN MUAYENE ESNASINDA MORAL SIFIR. DOKTORUN ÖNERİSİ ÖNCE AMELİYAT OLALIM BU İKİ PARÇADAN KURTULALIM SONRA TEDAVİYE TEKRAR BAŞLAYALIM DEDİ BEN BU ARADA 5 OCAKTA TEDAVİYE BAŞLAMIŞTIM. AMA DOKTORUN DEDİĞİ BİR DE ŞU VAR BU ŞEKİLDE POLİPİ OLUPTA HAMİLE BAKALM VE BEBEĞİNİ KUCAĞINA ALANLAR DA VAR BU SİZİN KARARINIZ VE İSTER DEVAM İSTERSENİZ AMELİYATTAN SONRA TEKRAR BAŞTAN BAŞLARIZ VE HEMEN KARAR VERMENİZ GEREK. VE DEVAM ETMEYE KARAR VERDİK. ÇÜNKÜ ZATEN BENİM İLK TEDAVİMDE 8 HAFTALIK BEBEĞİMİ KAYBETTİM VE İKİNCİ KAYIP TA OLURSA ZATEN DOKTOR BU AMELİYATI ŞART KOŞTUĞU İÇİN TEDAVİYE DEVAM KARARI ALDIK. AMA GERÇEKTEN ÇOK ZOR BİR KARAR. ALLAH HEPİMİZİN YARDIMCISI OLSUN.
İnş saglıkla kucagına alırsın bebeğini hiç sıkıntı olmadan allah yardımcın oldun.

Listeye ekledim seni canım,rabbim emeklerimizi boşa çıkartmasın inşallah polip lerin bi zararı olmaz tedavin başarılı geçip hamile kalırsın :KK66:

X