2016 Ocak Ayında Tüp Bebek Yaptıracaklar

Burayi biraz canlandiralim kizlar... Kimler basladi tedaviye bakalim ben az once 2. Igneyi oldum sali ilk kontrol var

Aa ne güzel .. ben adeti bekliyorum tedaviye bile başlamadım çok var .positifi ilk denemem de almıştım sonra değerlerin düştü
Olsun bundan sonraki pozitif çıkar kucağımıza alırız. Hersey yolunda gidecek inşallah.bir arkadaşın 5.gün idrar testinde cikmisti. Bugün 6.gün kan testi yaptı33.3,çok şükür pozitif.normal test gününe kadar 120 yi bulur diye umuyoruz.

Bugün çok zor bir gündü kasık ve bel ağrılarım var.adet ağrılarının aynı ağlama krizlerim başladı.henüz başka bir durum yok.sizlerden bir fark hisseden varmı.yada erken test deneyen.ben cesaret edemicem.

Herkese merhabalar, ben bugun 6-ci iğnemi yaptım, Pazartesi günü kontrol var, birşey gelişti mi bakılacak, hem gonal hem menogon kullanıyorum, umutluyum. 4 yaşında evlatlık kızım var, bizim göz bebeğimiz, ona kardeş istiyoruz, Allahın iziniyle...

Haberlerde doğurganlık aşısı hakkında bir haber vardı kızlar. Transferden 48 saat önce vuruluyormus, embriyonun tutunmasini sağlıyormuş. Böyle bir şey deneyen var mi aramizda ?

çok şaşırıdm ona rağmen tedaviye :) ama ne kadar güzel birşey yapmışssınn bebekken mi aldınız? bende aslında isiyorum 2 3 yaşında bir kız çocuğu ama eşim hiç sıcak bakmıyor. inşşallah rabbim gönlüne göre verir.

Haberlerde doğurganlık aşısı hakkında bir haber vardı kızlar. Transferden 48 saat önce vuruluyormus, embriyonun tutunmasini sağlıyormuş. Böyle bir şey deneyen var mi aramizda ?
ilk kez duydum o neymiş ki? gerçekten etkili mi acaba? bir ara gebelik aşısı duymuştum rahimden birşey mi enjekte ediliyordu embriyoya yoksa embriyodan mı birşey ahime alınıyprdu rahime enjekte ediliyordu tam hatırlyamadım ama etkili olsa yayılırdı heralde 2 yl oldu duyalı.

Bende adeti bekliyorum 2-3 güne gelir heralde, 6. Lucrin iğnemi yaptım bugün, lucrin yapıpda adeti geciken oldumu kızlar

İğneler olmadığından mi nedendir anlayamadım hiç heyecan yok bu kez icimde. Oysaki kurtaj sonrası dort ay geçsin yeni tedavi baslasin diye can atiyordum. Yasadiklarim mi böyle yaptı bilemiyorum

8. Güne merhaba derken kendini belli ettiren değişiklikler olmaya başladı.

.ciddi mide yanması sanki tabak tabak acı turşu yemiş gibi.
.rahimde anlık küçük batmalar.
.Özellikle bugün bir kaç sefer kasiktan iç bacağa doğru saniyelik kramplar.
.Göğüs uçlarında acıma hissi

Tabiki bunlarin hamilelikle ilgisi olmayabilir ...umut işte :)

E="umuttttt, post: 44547348, member: 524442"]çok şaşırıdm ona rağmen tedaviye :) ama ne kadar güzel birşey yapmışssınn bebekken mi aldınız? bende aslında isiyorum 2 3 yaşında bir kız çocuğu ama eşim hiç sıcak bakmıyor. inşşallah rabbim gönlüne göre verir.[/QUOTE]
Inşallah cnm, isteyen herkezin olsun. Bebekken almadık, 3 yaşındaydı, 1,5 senedir bizimle. Eşim çok sıcak karşıladı, çok ta seviyor kızımızı)) Bizden daha çok meraklı kardeşe çocuğumuz) Sabırsızlıkla bekliyor haberi)

Inşallah cnm, isteyen herkezin olsun. Bebekken almadık, 3 yaşındaydı, 1,5 senedir bizimle. Eşim çok sıcak karşıladı, çok ta seviyor kızımızı)) Bizden daha çok meraklı kardeşe çocuğumuz) Sabırsızlıkla bekliyor haberi)[/QUOTE]
Ne guzel canim ya bende cok istiyorum aslinda ama hersey engelliyor cevre kabullenir mi dislar mi ona iyi mi geliriz kotu mu?berseyi dusunuyorum yani. Umarim tedavim guzel sonuçlanırda. Ben yine kol kanat gererim birine.

İğneler olmadığından mi nedendir anlayamadım hiç heyecan yok bu kez icimde. Oysaki kurtaj sonrası dort ay geçsin yeni tedavi baslasin diye can atiyordum. Yasadiklarim mi böyle yaptı bilemiyorum
Korkudan... Benim igneler var ona ragmen inanamiyorum umitlenemiyorum korkuyorum heyecan yok sadece olmasini umit ediyorum

Onu bilmiyorum da ben transferden hemen sonra bagisiklik serumu taptirdim

Bugün eşim bahsetti.beyinden bir sıvı alınıp rahime veriliyormuş.bebeğin tutunması için etkili bir yöntemmis. 1 yıl kadardır uygulanıyordu ve 7yada 8 aylık ikiz bebek lerden bahşedilmiş.uygulamanın başarı oranı yüksek bulunmuş.
Bize bağışıklık iğnesi yapıldı.eşimden kan alındı benim onun hücrelerine karşı bağisikigimin düşmesi için lenfositleri bana transfer edildi.gebelikten önce 3 sonra iki kez olmak üzere 5 kez uygulanacak.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…