2016 Ocak Ayında Tüp Bebek Yaptıracaklar

Merhabalar bende yeni katıldım aranıza. Yumurtalıkta çikolata kisti var. Adana başkentte esra bulgan kılıçdağa gittim.tüp bebek önerdi. Daha önce esra hanımla tüp bebek yaptırmış olanlar var mı yorumlarınızı bekliyorum

ben yaptım ilk denemede başarılı olduk. 2 hafta sonra doğum yapcam inşsllah :) hayırlı olsun

Çok sevindim inşallah hayırlısıyla kucağınıza alırsınız bebeğnizi.forumda esra hanıma tüp bebek yaptıranlarla ilgili pek yazı göremedim olumlu ya da olumsuz.o yüzden sormak istedim.süreçten memnun kaldınız mı?

teşekkür ederim. sizin nasıl bi hikayeniz var bilmiyorum ama esra hanıma gitmeye başladığımda çekilmiş rahim filmim vardı. ufak bi operasyon önerdi. biz tüp bebek isteğiyle gitmiştik, rapor şartlarını taşıdığımız için en az iki aşılamayla başlamamızı önerdi. operasyondan sonra 2 ay dinlenmemizi istedi. sonraki ay aşılamada denedik olumsuz oldu. ikinci aşılamada bende yumurta fazla oluştu. 2 den fazla yumurta olursa aşılama iptal oluor çoğul gebelik riski yüzünden. bende 19 tane oluşmuştu ilk kontrolde. o yüzden o yumurtalrla tüp bebek yaptık ve başarılı oldu sonuç. memnun kalmadığım hiçbir şey olmadı. hemşiresinden doktorlarına her zaman çok ilgilive yardımcılardı. sadece henüz gitmediyseniz esra hanım çok bol umut verici konuşmalar yapmıor. durum neyse gerçekçi oranlar verior başarı şansı için. bana mesela başarı şansı %30 demişri tüp bebek için ki bizim sebepsiz infertiliteydi hamile kalmamam için bir neden yoktu. hiçbir zaman hamile kalamayabilirisniz de bunlara da hazırlıklı olmak gerek demişti... bu tür şeylere takılmayıp kendinizi doktorun yönlendireceği sürece bırakın derim. işinde bir numara olan bir insan çünkü.

Çok teşekkürler verdiğiniz bilgiler için benim yardımcı oldunuz. esra hanım net ve kendinden emin konuşuyorbu da insana güven veriyor. Beni de tüp bebeğe yönlerdirdi hayırlısı bakalım

Bursa'dan arkadaslar
Yakınlarda rahim filmi çektirdiniz mi
Uludağ tıp kadın hastalıklarına çıktım rahim filmi istediler ama orda çektirmekten endişe ediyorum
Nerde çektirenilirim kadın Doğum dr mu yoksa radyolog mu çekiyor
Tesekkur şimdiden

Valla canim ben jinemedde cektirmistim ama yillar oldu simdi jinemed nerde onu bilmiyom:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…