2016 Ocak Ayında Tüp Bebek Yaptıracaklar

Canim benim 29 yumurta toplandi ama ohss olmadim bol su ictim ve hep protein ağırlıklı beslendim. Birde surekli ilik balli su ictim onluyormus dediler. Ben olmadim

canim tedavin hayirli olur insallah. risk her zaman var canim aslinda. benim 16 yumirta toplanmisti ama ohss oldum ve transfer ertelendi. oyle bir sey olursa en kötü ihtimal transfer olmayip embriyolari dondururlar
umuttttt @zeymus yani en kötü transfer gelecek aya ertelenir ama sonuçta bir sıkıntı olmaz öyle mi? çok teşekkür ederim. Umarım sorunsuzca gider her şey son uğraşmamız olur

canım ben de öyleydim zaten böyle bi durum söz konusu olduğu için doktorum direk tüp bebk daha mantıklı dedi ki öyle oldu bizim gibilerde aşılama zor çünkü fazla yumurta uyarılıyo olabiliyo sende olduğu gibi. benden de23 toplandı. donduruluyor 2 ay ara veriliyor sonra transfer ediliyor. ohss olma diye.

Anladım yani opu iptal olmaz bunun yüzünden? Şans işte ilk aşılamada tek yumurta oldu 75 dozla. 100e çıkınca sonuç bu.

yok olmaz aksine hemen toplanması lazım ki sana rahatsızlık vermesin ben en son zamanlarda oturamıyodum sanki alttan bişey batıyo gibi oluyodu
Bende de göğüs ve karın şişliği, kasık ağrısı ve inanılmaz fazla akıntı var. Yumurta fazla diyeymiş akıntı sanırm. Neyse şükür az kaldı.

umuttttt @zeymus yani en kötü transfer gelecek aya ertelenir ama sonuçta bir sıkıntı olmaz öyle mi? çok teşekkür ederim. Umarım sorunsuzca gider her şey son uğraşmamız olur

Anladım yani opu iptal olmaz bunun yüzünden? Şans işte ilk aşılamada tek yumurta oldu 75 dozla. 100e çıkınca sonuç bu.
Sorun olmaz canim transfer ertelenir o da coo daha iyi olur insallah guzelce sonuclanir tedavin canim

Ocak faslı bitti galiba
Tedavisi devam edenler şubat topigine gelsenize... Burayı takip ediyorum, sonucumu da paylasıcam inşallah. Ama orada da heyecanli sohbet devam ediyor. Buranın hamislerine uyku bastı galiba kimse yazmiyor artık.. :)
cadiprensesss yanlış anlamayasin.. Topigi bosaltmak diil maksadım, bura benim tedavide ilk göz agrim :*

Bu topik bize cok ugurlu geldi. Daha onceki aylara baktim da bu ay kadar hamile kalan olmamis insallah cadiprensesss ayagini surumustur de bundan sonra da boyle devam eder. Yorgunluk cok oluyo tabi ama ayin sonuna gelince sonuc bekleyenler de soru soranlar da azaldi yoksa biz 2016 eylul,ekim, kasım da anne olacak adaylar sayfasındayız en kisa zamanda oraya bekleriz canlar

Ahh inşallah canım ya.. Perşembeye az kaldı. Perşembe olsun güzel haberimi alayim inşallah da uçarak gelir bulurum sizi.. Topigin enerjisi cook güzeldi dediğin gibi ayağı uğurlu geldi cadiprensesss in.

Canlarımmm ne güzel yazmışsınız benim tedavim iptal oldu ama sizlerden Pozitif haber aldıkça çok sevindim ve daha çok umut oldu bana, tabiki Negatif lerde de çok üzüldüm, bu topigin ismini deiştiriyim daha çok arkadaş ekleyim dedim ama olmadı malesef :) taydin canım senden de Pozitif haber bekliyorum inşallah pozitif haberle gelirsin kızlar başka topige yaxsanızda bu topiği ve beni unutmayın bebeklerinizin haberlerinide bekliyorum

Merak etme canım seni takipteyiz, hiç bırakır miyiz inşallah tabloya olarak yazilabilirim.. Sen de en kısa zamanda yeniden haşlayacaksın inşallah..

Günaydın arkadaşlar
sabah sabah çok canım sıkıldı. Sabah müdürüm 20 gün sonra beni yurtdışına seminere göndereceğini söyledi .ben gitmek istemediğimi söyledim ama kızdı.
Of ya gitmek istemiyorum. bebekle ilgili tedavim ne olacak. daha doktorumla görüşmedim ama adetin ikinci günü gidecem kontrole.bir daha ki ay 3. tüp bebek tedavisi başlanacakmıydı yoksa bir müddet doktor kendiniz deneyin diyecekmiydi bilmiyorum. zaten bu durum da ikisi de olamayacak.
ben nasıl bu işten kurtulacam.

Kafani dagitmak için iyi bir firsat degilmi arkadasim,yenilenmis olursun,yeni yerler gormek de iyi gelir,bence hic kafanda kurma bu durumlari git ve kendini yenile gelince daha enerjik başlarsin diyorum ben elbette karar senin :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…