2016 Ocak Ayında Tüp Bebek Yaptıracaklar

Kızlar inşallah hepinizin bebekleri sıkı sıkı tutunur ve allah kucağınıza almayı nasip eder kısaca ben de hikayemi anlama istiyorum sizden fikir almak istiyorum 2014 martta korunmayı bıraktık ağustos da hamile kaldım klomen ve çatlatma iğnesi kullandım marttan ağustosa kadar bir kere de aşılama yaptirdim aşılamam tutmadığı ondan sonraki ay hamile kaldım ama 8 haftalıkken kalp atışları olmadığı için kürtaj oldum 2 ay bekledikten sonra tekrar klomen e başladım bu ay daasilama yaptırdım negatif çıktı hsg çektirdim tüplerim açık eşimin Sperm sayısı 15 milyon hareketliliği ileri %40varikosel operasyonu oldu eşim 32 yaşında olacağım martta. eşim benden 3yaş küçük ..ve bu sene doğuya tayinimiz çıkabilir ve ayrı ayrı gidebiliriz tüp bebek yaptırsam mi düşünüyorum yoksa erkenmi yaşım korkutuyor beni 2 yıllık evliyimbu arada

merhaba,
doktorunuz artık tüp bebek aşamasına geldiğinizi söylüyor ise, biran önce başlayın hiç vakit kaybetmeyin, bayanlar için yaş çok önemli arkadaşım.

Bende bugün lucrin kullanmaya başladım kızlar, ama çok hastayım üşütmüşüm Grip oldum ne yapsam da geçmiyo iki aşılamamda da böyle olmuştum ne kadar şanssızım

süper ya çok iyi benımde rezerve az ve kalıtesı ıyı değil pekı yanında baska birşey kullandınmı ,ben hayıt kulanıyorum

Arkadaşlar merhaba. En son adetim. 2 aralık. Normalde adet döngüm 28. Bugün 34 gün oldu hala adet olmadım göğüs hassasiyeti kasık ağrısı faln hiç bişey yok geçen ay hormon değerim yüksek olduğu için bu aya kalmıştı. Gelmediği içinde tedaviye başlayamamak can sıkıcı. Korkuyorum kist falan olacak die. Benim gibi olan var mı. Yani adeti geç gelip bir sorunu olmayan

Kızlar, dondurma-çözdürme tedavisine toplam ne kadar ödediniz?
Mrb cnm. Dondurmaya para vermedik ayriyetten biz. Ödediğimiz paranın içerisinde 1 yıllık dondurma hakkımız da varmış. Çözme işleminede 2100 dediler

Bende bugün lucrin kullanmaya başladım kızlar, ama çok hastayım üşütmüşüm Grip oldum ne yapsam da geçmiyo iki aşılamamda da böyle olmuştum ne kadar şanssızım
Canim geçmiş olsun bol bol meyve ye birde yarım limon suyu içine bal varsa zencefil ve sıcak su ekle iç çok iyi geliyor

Çarşamba kontrol var burda kar yağışı var nasıl gitcem acaba allah yardım etsin tamda soğuklarda başladık tedaviye

Merhaba kızlar ben transferimin 7.günündeyim tek embrio transfer edildi bana bu yüzden korkularım var açıkçası umarım bir an önce hepimiz hayırlı haber alırız
Hayirlisi olsun canım niye korkun var ki tek embriyo diye mi benimde ilk tedavide tek embriyo kondu ve tutmuştu ama kalp atışı olmayınca kürtaj oldum dua et allah ol dedi mi olur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…