2016 Ocak Ayında Tüp Bebek Yaptıracaklar

inşallah canım 2 kaybım var bu sevıncım tam olur ınsallah... siz her diam dularımdasınız Rabbım nasip edicek inşallah
amin canım benimde 2 kaybım var biri düştü biride kürtaj allahım bu sefer herşey güzel olur bizim için

Arkadaşlar bir şey soracağım,

İlk tüp bebek denememde düşük yaptım o tedavimden kalan 2 dondurulmuş embiryom transfer edilecek bu ay. Tekrar rapor çıkartmam gerekecek mi? 2. Tüp bebek tedavisi olarak mı görülecek bu?

Arkadaşlar bir şey soracağım,

İlk tüp bebek denememde düşük yaptım o tedavimden kalan 2 dondurulmuş embiryom transfer edilecek bu ay. Tekrar rapor çıkartmam gerekecek mi? 2. Tüp bebek tedavisi olarak mı görülecek bu?
Onlar tekrar rapor yazacak lar canim 3 hakkın var ta bu ikinci olacak bana öyle soylediler

Canim benimde 2. Tedavim benimde ilki kimyasal oldu insallah bu sefer birlikte guleriz
Iyi geceler. Ben de 2. Tüpe başlamak için adeti bekliyorum. Ilk once değerim yükselmeye başladı ama sonra değer düştü. Kimyasalmis.

Merhaba kizlar bende yeni katildim araniza bugun transferle beraber 4.gunum zaman gecmiyor grip gibi oldum kac kez hapsurdum yatip kalkiyorum dolaniyorum falan ama umudum yok gbi biraz kasik batmasi yasadim o kadar :KK43:

benimde
Merhaba kizlar bende yeni katildim araniza bugun transferle beraber 4.gunum zaman gecmiyor grip gibi oldum kac kez hapsurdum yatip kalkiyorum dolaniyorum falan ama umudum yok gbi biraz kasik batmasi yasadim o kadar :KK43:
benimde transferle beraber 5. günüm ilk 4 gün kasık Ağrı'sı vardı bugün biraz azaldı üstüne birde grip oldum ayaklarımıda ısıtanıyorum.Rabbim sonucumuzu güzel yapsın inşallah

Aynigun canm neler yapiuoosun nasil geciyor yatyomusun falan sorun ve yas nedr cok sordum ama :)
eşimde sorun yok bende de herhangi bi sebep bulamadılar Can'ım 2 yaşında bi tüpbebeğim var şimdi kardeş için istedik.ben sabahtan akşama kadar yatarak geçirmiyorum Can'ım arada kalkıyorum yemek yapıyorum ufak tefek işlerimi yapıyorum hergün ananas ve kabak çekirdeği yiyorum.ilk 4 gün sancım pldu bugün biraz daha rahatım.yaşım 32 canım

X