2016 Ocak Ayında Tüp Bebek Yaptıracaklar

Ayy canim sağlasın. İnşallah hepimiz için bukez güzel sonlar olur
inşallah canım ya nelere dikkat ettin neler yapmalıyız? transfer sonrası sen neler yaptın? bilgilendirir misin bizi? tedavin hangi hastanedeydi? 5. gün dü sanırım embriyolar geçen defa benim 3. gündü bu kez doktor ne olursa olsun 5. güne gitcez dedi.

Canim inan bise yapmadım desem.. Evet 5 gün embriosu benimkiler donmuştu İstanbul tup bebekte Aret beye yaptirdim

Merhaba arkadaşlar dün ttranferim yapıldı. 5. Gün 2 embriyo transfer edildi. Transferden sonra 4 saat yolculuk yapıp eve geldim yatıyorum arada tuvalet ve yemek için kalkıyorum...en ufacık bir belirti yok özellikle kasiklarimda hiç bir şey hissetmiyorum. ..çok endişeliyim..

bismillah canım ne gibi belirti arıyorsun ki ? Belirti olmıcak bir iki gün sanra kasıklarında agrı olcak sonra durucak sonra adet agrıları gıbı olucak. belirtiye takılma belirtti die birşey bu donemd eolmaz bız ılacların etkısı ıle agrı yasıyoruz.

Bilmiyorum dr 24 saat içinde tutunma olur deyince küçük te olsa bişeyler aradım. ..seninde hamileliğin hayırlı olsun canım. Rabbim bizlere de nasip etsin

canım çok erken değil mi daha? en az 2 hafta sonra başlar beliritler şu an yaşayacağın herşeyi tedavisi nasıl sonuçlanırsa sonuçlansın herkes yaşar

Dr 24 saat içinde tutunur deyince ne bileyim hissedermiyim diye düşündüm. .bu günde yatıp artık normal hayata dönmek lazım düşünmek çok yoruyor. Gebelik takvimini bi arkadaş transfer sonrası yapmıştı sonucu pozitif olunca belki uğur getirir diye düşündüm ...

Canim sana moral olacaksa herseyi yap valla inanmak cok onemli bende tedaviye baslayinca acicam takvimi

herkese merhaba kızlar benim de ilk denemem olucak başıma neler gelicek hiç bi fikrim yok . adetin 21.günü doktorum çağırdı tedaviye başlayalım dedi. hepimiz için hayırlısını diliyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…