2016 Ocak Ayında Tüp Bebek Yaptıracaklar

aman iyi ol canim. benim 3 gun boyunca agrilarim gecmemisti. yumurtaliklarim sismis karnim sis ve su toplamisti yuruyemiyordum. karnima dokunsam aciyordu. megerki ohss olmusum transfer olmamisti o yuzden.

Salı transfer öncesi muayene olacaktır herhalde. Ben bilmediğim için abartmis da olabilirim. Sonuçta içerde çalışıldı. Ne kadar olsa biraz sıkıntısı olur di mi ama. Minoset vs içebilirsiniz dediler sukur ilk gün dahi ağrı kesiciye ihtiyacım olmadı. İnşallah ohss değildir ama öyle de olsa bizim sagligimiz daha önemli. Nasip ne zamansa o zaman gorucez ne yapalım.

Karnima yapistirdigim climara bantları 4 günde bir demiş reçetede. Hastanede anlattılar ama narkoz kafa dinlemişim, hatırlamıyorum. Perşembe öğlen yapıştırdım. Bugün mu degistiricem yarın mi bilemedim şimdi. Telefonla da ulaşamadım. Aynı banttan kullanan arkadaşlar size nasıl tavsiye edilmişti.

biz haftada 1. değiştiriyoruz canım hep 7. gün yenisini takıyorum sende 4. gün takarsın yenisini. farklı bir yere yapıştır yenisini

yok canim degildir heralde. agri olmasi normal ilk tedavimde benim iki gun felan surmustu agri ama bu daha siddetliydi. benim gibi olsan cokktannn doktorun yolunu tutardin

canim kan testi yaptirsana madem kendini yopratiyorsun. kacinci gun embriyosu verildi ve transferin kacinci gunu bugun

canim kan testi yaptirsana madem kendini yopratiyorsun. kacinci gun embriyosu verildi ve transferin kacinci gunu bugun
5.gün embriyosuydu, bugün 8.günüm,idrar tahlili yanıltıcı olabilir ama,oluşan o sertlikten dolayı tedirgin oldum,adet olmaya yakın genelde bende oluyordu.Yarın yaptırmayı düşünüyorum bhcg tahlilini.

Kızlar eşim çalışıyordu bugün . Devriye atarken az önce elinde bir vazo ve çiçek üstüne bir panda sarılıp tutunmus gibi ... Notta dünyanın en güzel annesine yazıyor . Kaç saattir Ağlıyorum . İnanin bebeğim tutmasa kendim için kahrolmayacagim. Eşimin bu kadar istemesi bu kadar inanması beni çok uzuyor . O kadar iğne ilaç maddi sıkıntı benim yaşadığım acılar ağrılar hiç biri eşimin hayal kırıklığı kadar yipratmayacak. Transferden beri ayrı yatıyor gece uyku sersemi dönerim karnına carparim diye . Sürekli gelip karnimi oksuyor bebeklerim diye ... Ben artık seni değil bebisleri mi seviyorum filan diye . Kaç kez anlattım açıkladım daha dur kaptırma kendini filan diye ama yok . Negatifi almaktan en çok o üzülecek diye korkuyorum . Tedaviye başlamadan önce her ay da böyleydi. Adetime bir kaç gün kala hep inanıyorum bu ay olacak diyordu. Bazen diyorum keşke eşim çocuk istemese de ben çabalıyor olsaydım

Sorma canım ya aynı duyguları yasiyorum seninle birebir.işi dolayısıyla dün konyadaydi eşim Mevlana'nın türbesinde dua etmiş anlattı nasıl ağladım anlatamam şu An yazarken bile ağlıyorum rabbim dualarımızi geri cevirmesin

Güzel düşün canım, inşallah meleğin seninle.. Güzel haberler gelecek inşallah. Kendini de bebisini de üzme.

Canim benim esim konya eregli li . Kasim ayinda izinde ordaydik . Mevlana turbesini ziyaret ettik . Bnede bebek icin dua ettim . Bir dahaki gelisimizde bebegimizle gelmeyi nasip et diye dua ettim hep bak aklima geldi simdi . Dur ben bi de buna aglayayim . Allah im sabahtan beri istem disi akiyor yaslar .

okuken bile duygulandim canimm. benim de ilk tedavimde transfer sonrasi esim surekli karnima dokunuyordu seviyordu konusuyordu. bence bunlari yasamakta cok guzel. sonucu bilmiyoruz ama kendimizi pozitofe hazirliyoruz bu gayet normal canim

Yazdiklarini okuyunca ayni biz dedim. Ne yaşadıysam aynilarini anlatmissin. Dualarim seninle guzel haberler alacaksin esin bu kez hayal kırıklığına ugramayacak.bende senin gibi 3 yildir en cok onu bu duygudan mahrum ediyorum diye uzuldum. Simdi o kadar mutlu ki baba oluyorum diye of bile demeden her isi yapiyor. Oyle bir gulerek bakiyor ki bize bebisleriminde benim de icimiz sımsıcak oluyor. Esim 3 yildir her ay bu ay olacak diyordu. Gecen ay tedaviye baslicaz ilaclari aldik bosuna aldik olacak ki diyordu. Simdide hergun ben sana demistim diyor. Sende yasicaksin aymi seyi haberin olsunben demistim sen hep bosuna uzuldun dicek. Transferden sonra hep ayri yattik ayni korkularla ben gerek yok desem de sonuctan beri birlikte yatiyoruz yazik yatagin kiyisinda bizi kat kat ortup kiyida yatiyor. Ah iste kiymetli babalar bunlar..dedigim gibi sende esin kadar inan pozitif enerji gonder bizim bebislerimiz geliyor artik de

Yazin cok etkiledi inan bizde durum biraz farkli esim hep bana teselli verdi sıkma canini uzulme sen falan hatta yatarken hic ayri yatmayi dusunmedi iyice sarildi eli hep karnimdaydi ama hic cocuk konusmazdi beni cocuk degil senin izulmen korkutuyo uzuyo diyodu ama biliyodum icinin nasil yandigini rabbim isteyen herkese versin kimseyi evlat ile sinamasin

Ozellikle dün oglenden beri acayip bir istah artışı yaşıyorum. 3 aydır ekmek şeker makarna vs tuketmeyen ben dünden beri gözüm birşey gormuyor. Akşam gecenin bir yarısı erişte pişirip yedim hem de gormemis gibi ilaçlardan mıdır nedir, kendime inanamiyorum

arkadaşlar negatif sonuçlardan sonra yeni tedavi öncesi testler uygulandı mı neden olmadığına dair?
Merhaba cnm benim sorunum rahim filminde çıktı sağ tüpün altında sıvı gollenmesi oluyormuş. Oda belli süre sonra bakteri oluşmasına neden olduğu için yumurtalar tutunamiyormus.Laporoskopi ve histereskopi dedi doktorum fiyat epey fazla olduğu için ancak bir kaç ay sonra yaptırabilirim.Bu arada kız kardeşimin yumurta rezervleri de tükenmek üzereymiş. Onun haberi beni inanılmaz üzdü. Yani iyi ki tutmamış dedim benim denemem.Bal,polen,probolis,ari sütü başladık hemen.Tup bebek için görüştü diğer ay başlayacak. Senin kaç yumurtan olmuştu bi sakıncası yoksa söylersen sevinirim.

CNm hakkında hayırlısı en önce bizler sağlıklı olacağız ki doğacak bebişler de sağlıklı olsun.Hissediyorum senin meleğin seni bekliyor zamanı gelince kucağına alacaksın.İnşallah en kisa zaman da olur buda.

Yazdiğin duygular benim yaşadiklarimla oyle ortak ki,benimde her seferinde en çok üzüldügüm bu kadar çok çocuk seven ve isteyen birini mutlu edememek,en zoru,ne ığneler,ne ilaclar ne opu ne agri,narkoz hiçbirinin benim icin önemi yok o mutsuz oldugunda,birde sabirli ve sakindir eminim çok iyi bir baba olacak ama rabbim verecek bizede inşalllah:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…