2016 Ocak Ayında Tüp Bebek Yaptıracaklar

kesinlikle ye bıtanem soncuta zararı olucka bırsey değil ben şifa buldum inşallah baskalarına da sebep olurum
Insallah canim insallah sende pozitifi gorursun tatlim insallah bende bi dahaki ay gorurum her ne kadar moralim.bozuk herseyden bikmis olsamda bebgim icin umut doluyum

yarın dr a gidiyorum kızlar bugün aradık randevu vermediler yarın için ama dr varmış gitsek inş dr bakar

Kızlar Merhaba yarın transferim var 3 te ...5. Gün 2 tane donrulmus..kafama çok takılan bişey var transferden sonra 4 saatlik araba yolculuğu yapacağım yolda bişey olur korkusu var. ..transfer sonrası araba yolculuğu yapan oldumu. .
Canim bende transfer sonrasi 4 saat yol geldim doktor cikabilirsin bisi olmaz demisti ordaki hemsirede cikmasan ii olur demisti..benim negatif oldu onucum ilgisi varmi bilmiyorum ama birdaha denedigimde cikmicam yola ne kaar olsada sarsilion yol hali bence bir gece cikmamaya calis yaa aklinda kalmasin bnm gibi

Canim bende transfer sonrasi 4 saat yol geldim doktor cikabilirsin bisi olmaz demisti ordaki hemsirede cikmasan ii olur demisti..benim negatif oldu onucum ilgisi varmi bilmiyorum ama birdaha denedigimde cikmicam yola ne kaar olsada sarsilion yol hali bence bir gece cikmamaya calis yaa aklinda kalmasin bnm gibi
Teşekkür ederim arkadaşım benimde içime sinmiyor ama bakalim Dr konuşup ona göre karar verelim. ..bi akşam kalsam ertesi gün yine yolculuk yapicam offff çok korkuyorum

Valla gözlerim doldu canım okudum çok sevindim darısı benim dondurulmuşların başına :) inşallah 9 ayın sağlıklı sıhhatli geçer de bebeklerini kucağına alırsın..

inşallah canım tek isteğimmm .. rabbim senınde buz bebekelrıne can versın benımkılerınde keselerını kalp atıslarını dumayı kucagıma almayı nasip etsın bu kez yarım klamasın sveınclerım

inşallah canım tek isteğimmm .. rabbim senınde buz bebekelrıne can versın benımkılerınde keselerını kalp atıslarını dumayı kucagıma almayı nasip etsın bu kez yarım klamasın sveınclerım
Hep iyi düşün canım kötü düşünme hiç güzel olur her şey inşallah benim 2 tane dondurulmuşların bakalım hangisi sağlıklı çözünecek.. İnşallah senin gibi şanslı olurum canım :)

Hep iyi düşün canım kötü düşünme hiç güzel olur her şey inşallah benim 2 tane dondurulmuşların bakalım hangisi sağlıklı çözünecek.. İnşallah senin gibi şanslı olurum canım :)

2side sağlıkla çözüülür zaten cok enderdır sıkıntılı cozum % 99 garantısı var % 1 lik kısma takılma

X