2016 Ocak Ayında Tüp Bebek Yaptıracaklar

kizlar yine bir soruyla karsinizdayim :) dondurulmuşlarla tedavi için adetimi bekliyordum. doktorum3. gun gel demisti ama daha bir iki saatir az az geliyor kanama. simdi benim ilk gun bugün mü oluyor. pazartesi gitsem gec mi olur. bilgisi olan var miii

Tam sökülsün canm. Pedi doldursun. Benden o şekilde arayıp randevu almamı istediler hep.

Geçmiş olsun canım, bununla bitsin insallah. Bundan sonra güzel haberler bekliyoruz

Bende az önce aldım sonucu :) dün 45 ti bugün 91 olmuş. 11.günüm. Dünden bugüne fazla artmış ama normal heralde :)

Maşallah canım, sağlıkla kavuşmak nasip olsun insallah. Darısı başımıza inşallah.

Canım bugün adetinin ilk günü oluyor, ilaçlara 3. Gün başlanıyor. Istersen yarın muayene git, muayenen normalde verdiği ilaçlara 3. Gün başlarsın.

arkadaşlar çok kötüyüm,mutsuzum(( pazartesi test günüm ama sabredemedim. bugün yaptırdım özel bir hastanede. 1.20 cıktı. nıye nıye nıye

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…