2016 Ocak Ayında Tüp Bebek Yaptıracaklar

Cevabın için teşekkürler rabbim emeğinizin karşılığı hayırlı evlatlar nasip etsin inşaAllah ben 4 sene evvel yaptirmistim ama o zamanlar cetrotide 75 100 civarydı çok aşırı pahalı olmuş yaaa rabbim hepimizin yardımcısı olsun rabbim emeklerimizi boşa çıkartmasın yaza inşallah 3.tedaviye başlıycaz ama ben ilaçların bu kadar pahalılandığını bilmiyordum :110:
Canım tüp bebek ilaçları arıyorum satıyorum topiği var istersen ordan bir bak orda arkadaşlarımız ellerinde fazla kalan ilaçları satıyorlar uygun fiyata

Canım şimdi hemşireyi aradım sanırım aynı hemşiremizde aldığınız progestan yan etkisi olabilir dedi diğer verdiği bantda bitti onu alıcam yarın ilaçları yinede bırakmayın dedi mutlaka devam edin dedi gebelik testine kadar hiçbişey söyleyemezlermiş. Yani ben salı gününe kadar bu işkenceyi çekmeye devam edicem, ayrıca yüzümü yıkarken bile suyun kokusu duyup öğürüyorum bulantılarım var ama kusma yok bu durumda ilaç yan etkisi olabilirmiş karnımın şişleği normalde inmesi lazımdı şişlik arttı sende durum nasıl çok merak ettim çünkü doktorumuz, kullandığımız ilaçlar, ikizler herşey aynı (tabi bünyeler farklı) seni de merak ediyorum durumun nasıl?

Karnına biraz bastırınca aciyormu ohss olmqyasin aynı zamanda hamile gebelik varsa ohss oluyor benden demesi

kan verdım sımdı test gunumdu yaaaaaaaaaa sınır oldum valla merkezım uzak dıye Ank. hast acıle gıttım hep verıyodum orda kan sorun yoktu bu sefer bı bayan doktor burda veremezsınız aıle hekımıne gıt dedı anlatıyorum hocam tup bebek test gunum lutfen burda vereyım erken cıkıyo sonuc ya ınsan kadın kadının halınden anlar bır adım gerı atmadı tersledı bıde , aıle hekımıne gıttım burası degıl kadın doguma gonderdı ve yenı verdım kanı saat 15:00 da alcam :KK43:

kan verdım sımdı test gunumdu yaaaaaaaaaa sınır oldum valla merkezım uzak dıye Ank. hast acıle gıttım hep verıyodum orda kan sorun yoktu bu sefer bı bayan doktor burda veremezsınız aıle hekımıne gıt dedı anlatıyorum hocam tup bebek test gunum lutfen burda vereyım erken cıkıyo sonuc ya ınsan kadın kadının halınden anlar bır adım gerı atmadı tersledı bıde , aıle hekımıne gıttım burası degıl kadın doguma gonderdı ve yenı verdım kanı saat 15:00 da alcam :KK43:

insanlara laf anlatmak zor canim neyse vermissin sonucu guzel olur insallah.. ozel hastaneye gidebilirdin canim. ben ilk tedavimde oyle yapiyordum 40 lirs aliyorlardi ama en fazla iki saatte cikiyordu

insanlara laf anlatmak zor canim neyse vermissin sonucu guzel olur insallah.. ozel hastaneye gidebilirdin canim. ben ilk tedavimde oyle yapiyordum 40 lirs aliyorlardi ama en fazla iki saatte cikiyordu
pazar gunu 12. gun testım var oyle yapacam ama bu hastaneye ben hep gıdıyodum ve ınan hıc sorun cıkmıyodu hatta o kadar ılgılenıyolardıkı bu kadın manyak cıktı :)

Canım tüp bebek ilaçları arıyorum satıyorum topiği var istersen ordan bir bak orda arkadaşlarımız ellerinde fazla kalan ilaçları satıyorlar uygun fiyata
Tamam canım bakarım sağol ya birde gonal-f 300 gonal-f 450 arasındaki fark nedir bilginiz var mı

Merhaba arkadaşlar bugun bi deneme yaptım erken gebelik testi ile transferim geçen hafta cumartesi olmuştu tek çizgi yani negatif biliyorum erken ama hersabah tekrarlamayı düşünüyorum tahlil günüme kadar bakalım sonuç ne olacak gebelik varsa en erken nezaman belli oluyo görmüş olucam

Merhaba arkadaşlar bugun bi deneme yaptım erken gebelik testi ile transferim geçen hafta cumartesi olmuştu tek çizgi yani negatif biliyorum erken ama hersabah tekrarlamayı düşünüyorum tahlil günüme kadar bakalım sonuç ne olacak gebelik varsa en erken nezaman belli oluyo görmüş olucam
A Arsenica aynı gün transfer olmuşuz. Kaçıncı gün embriyosuydu? Benim 3. Günüm biraz geriden geldiği için cikmayabilir diye yapmıyorum

Hadi inş. Bebiş haberini alırsın

X