2016 Ocak Ayında Tüp Bebek Yaptıracaklar

Son 12 saat opuya. Acemilik böyle bir şey herhalde. Bi taraftan nötr duygular, bir yandan az biraz ne olacak nasıl olacak merak.. Neyse az kaldı öğrenmeye. İnşallah yumoslar güzel güzel bekliyorlardir emanete gitmeyi :)

Opu ne kadar bir zaman sürüyor? Yatiriyorlar mi biraz hemen çıkılıyor mu? Eşim beni eve bırakıp ise dönmek zorunda, öğleden sonraya kalmayız inşallah

Son 12 saat opuya. Acemilik böyle bir şey herhalde. Bi taraftan nötr duygular, bir yandan az biraz ne olacak nasıl olacak merak.. Neyse az kaldı öğrenmeye. İnşallah yumoslar güzel güzel bekliyorlardir emanete gitmeyi :)

Opu ne kadar bir zaman sürüyor? Yatiriyorlar mi biraz hemen çıkılıyor mu? Eşim beni eve bırakıp ise dönmek zorunda, öğleden sonraya kalmayız inşallah
Hayirli olsun canim simdiden. İslem kisa suruyo ama narkoz ayilma falan yarim saati aliyo sonra odada dinlendiriyolar bir saat falan. Agrin olursa igne yapiyolar. Benim az toplandi 6 tane ondan fazla agrim olmadi. Simdiden bol sans:KK66:

canım inşallah hayırlı olur hakkında. uyucaksın uyancaksın bitcek :) ben 10 gibi girdim canım 12 gibi çıkabildik hastaneden. ben biraz zor attım anestezinin etkisini. bana biraz dokundu. ama herkeste farklı oluyor. tahminen en geç 12 gibi çıkarsınız

Opu ne kadar bir zaman sürüyor? Yatiriyorlar mi hemen çıkılıyor mu? Eşim beni eve bırakıp ise dönmek zorunda, öğleden sonraya kalmayız inşallah

sakin ol canim. sikinti yapilacak bisey yok. benim isleme girmemle gozumu acmam yarim saati bulmustu ama iceri girip hazirlandiktan sonra hic doktoru beklemedim bazen beklenebiliyor. cikinca da yarim saat yatmisimdir anestezi alinca haliyle biraz sersemlik oluyor azicik da agrin olabilir, agri kesici alirsin, iste bu ka

Ya kızlar bende bugün duygular şelale acayip duygusallastim ağlayıp duruyorum ota b.ka.. varmı aranızda benim gibi olan transfer dahil 5. Günüm bugün
canım çok fazla hormn ilacı alıyruz onun etkisi çok fazla. hormonlar delirdi resmen... ben de sonuç aldığımdan beri daha da fazla dün esra erol da ağladım düşünün artık

canım çok fazla hormn ilacı alıyruz onun etkisi çok fazla. hormonlar delirdi resmen... ben de sonuç aldığımdan beri daha da fazla dün esra erol da ağladım düşünün artık
Doğru söylüyorsun canım hormon manyağı olduk :))bugün bi programda hamile bi kadın ve bebek odasını gosterdiler kadın kimsenin kucağı boş kalmasin dedi benim muslukları orda bi açıldı ara ara ağlıyorum aklıma geldikçe ...anne olalım derken ruh hastası olmasak bari:)

canım biraz pahalı. zaten bu işlem 4500 değil. yarısı işlem parasıysa yarısı da acıbadem ismine ödenen ücret. çok ünlü hastanelerin fiyatları malesef böyle. geçen gün konuşmuştuk başka yerlerle de görüş istersen diye. pembe mavi de iyi diyorlar. görüştün mü hiç?yani benim için para önemli değil diyosan acıbademde yaptırabilirsin,ama kasar bizi bu fiyat diyorsan bir daha düşün bence. ama başka bir hastanede yaptırdığını doktorun kabul eder mi bilmiyorum,kendim görmek isterim de diyen doktorlar var. ben raporu çıkaracğım zaman aşılama öncesi histereskopi yapıldı bana istanbulda cerrahpaşada,sonucumu bursadaki tüp bebek doktoruma götürdüm,ben bir daha kendim yapacağım demedi,baktı,inceledi.

kesin randevu aldın mı,yaptırıyor musun?
Canım ben bugün histeroskopi oldum Acıbadem de. Başka doktora gitmektense beni tanıyan ve baştan beri tedavimi yapan doktora yaptırdım. Biraz önce eve geldik.

Doğru söylüyorsun canım hormon manyağı olduk :))bugün bi programda hamile bi kadın ve bebek odasını gosterdiler kadın kimsenin kucağı boş kalmasin dedi benim muslukları orda bi açıldı ara ara ağlıyorum aklıma geldikçe ...anne olalım derken ruh hastası olmasak bari:)
ay öyle canım ya benm ailem çok kzıyor onlara da bize evlatız ya :) kendinize zarar vermeyn diyorlar sürekli. ama napalım işte :))

Canım ben bugün histeroskopi oldum Acıbadem de. Başka doktora gitmektense beni tanıyan ve baştan beri tedavimi yapan doktora yaptırdım. Biraz önce eve geldik.
canım çok çok geçmiş olsun...

Arkadaşlar iğnelere başladıktan sonra kaçıncı günde yumurtalarınız toplandı? Tabi herkeste farklıdır ama yine de cevaplarsanız sevinirim. Fikir sahibi olmak için. Benim için önemli çünkü o gün eşim microtese ameliyatına girecek cevaplarınız için şimdiden teşekkür ederim

Arkadaşlar iğnelere başladıktan sonra kaçıncı günde yumurtalarınız toplandı? Tabi herkeste farklıdır ama yine de cevaplarsanız sevinirim. Fikir sahibi olmak için. Benim için önemli çünkü o gün eşim microtese ameliyatına girecek cevaplarınız için şimdiden teşekkür ederim
Yumurtaların yeterli büyüklüğé gelişine göre değişiyor ama tahmini bir bilgi olsun dersen 11-15 . Günler arası canım

Hayirli olsun canim simdiden. İslem kisa suruyo ama narkoz ayilma falan yarim saati aliyo sonra odada dinlendiriyolar bir saat falan. Agrin olursa igne yapiyolar. Benim az toplandi 6 tane ondan fazla agrim olmadi. Simdiden bol sans:KK66:

canım inşallah hayırlı olur hakkında. uyucaksın uyancaksın bitcek :) ben 10 gibi girdim canım 12 gibi çıkabildik hastaneden. ben biraz zor attım anestezinin etkisini. bana biraz dokundu. ama herkeste farklı oluyor. tahminen en geç 12 gibi çıkarsınız

sakin ol canim. sikinti yapilacak bisey yok. benim isleme girmemle gozumu acmam yarim saati bulmustu ama iceri girip hazirlandiktan sonra hic doktoru beklemedim bazen beklenebiliyor. cikinca da yarim saat yatmisimdir anestezi alinca haliyle biraz sersemlik oluyor azicik da agrin olabilir, agri kesici alirsin, iste bu ka

Sagolun kızlar, iyi çok oyalamazlar o zaman. Çıkar çıkmaz yazarım inşallah. Kaç yumi çıkacak cook merak ediyorum. Çocuk gibi oldum kusuruma bakmayın. Aynı şeyi tekrar edip duruyorum :)

Bende iğnelerin 6.günündeyim adetimin 8.günündeyim.aynı heyacanı yaşıyorum her gece rüyalarım tüo bebekle ilgili..şimdilik 9 yumurtam var.yarın kontrol.

Senin de ilk denenen herhalde. Ben rüya falan görmüyorum. Bugüne kadar hep rutin takiplere gidip geliyor gibiydim. Bende 4 saymisti ama yumurta mıydı folikul mu hatırlamıyorum. Yarın gorucez bakalım neler olmuş. Rabbim istegimizi hakkımızda hayırlı eylesin inşallah.

Allah beraberinde olsun canim melekler de yaninda :)) hiiicbisi hisssetmicen merak etme şıp diye uyican ve ayildiginda odada olucan. Islem 15 20 dk suruyor ama uya mak dinlenmen fln 1bucuk saati buluyo cikman hastaneden. Benin opu 10daydi 12de cik is olursun demisti doktorum 11bucugu gecipdu ciktigimizda. Sonra da yatar dinlenirsin evinde merak etme tatlim

Anim herkes icincok farkli ama ortala 12 15 gun suruyor

gunaydın kızlar

bugun transferı olacaklar duam sızlerle , test yapacaklarda ınsallahhh pozıtıfı gorcez bızde sızınle burada

negatıfı goren arkadaslarımızda ınsallah dıger tedavıde ıstedıklerıne ulasacaklar

bugun hepımız bırbırımıze dua edelım rabbım mutlu haberler versın ve saglıklı cocuklarımız olsun kucagımıza alalım :):KK200:

Bu aşamayı da geçtim çok sukur. 4 tane yumurta toplanmış. Bakalım yarın ne diyecekler. Bir çanta ilaçla geldim eve. Hareket edince sancim oluyor biraz ama dayanılmaz değil. Hakkımızda hayırlısı inşallah.

X