2016 Ocak Ayında Tüp Bebek Yaptıracaklar

esımın haberı yok bı duysa kızacak :) dun bıle ıdrar testıne soylendı ya sılık cıkmasaydı uzulcektın beklesen olmuyomu falan bakalım ınan bende cok heyecanlıyım yaaaa

benim eşim de kızıyordu erken yapmama ama napalım dayanamıyoruz işte :) bence kesin pozitif ama yüksek bir değer çıkar inşallah

hiç belli olmaz o içini ferah tutmaya calis.kaç gün yat dedi drun?
İlk 3 gün çok dikkat et dedi tatlım sonrasında normal hayata dön ama iş güç yapma dedi . Ben hala yatıyorum annem geldi biraz simariklik yapıyorum ama oturuyorum arada Dolaniyorum ama geneli yatıyorum

sağol canım hakkımda hayırlısı artık ama diş gebelik galiba yaa

evet canım bende dr a sinir oluyorum kendisini dün görmedim yardımcısı baktı benim dr sadece opu ve transferde gördüm yumurta gelişmelerinde bile kendisi bakmadı çok şaşırmıştım...Benim değer 790 olmuş dr değer güzel dedi dünkü dr un aynılarını söyledi biyopsi önerdi kesin tanı için ben istemedim
evet canım ben embriyolarımı çöpe atamam bu kadar çaba boşa gider sora sil baştan aynı stresler amann

günaydın canım.367 den düşmeye başladı mı canım değerin. inşallah dış gebelik değildir.hayırlısı neyse senın ıcın o olsun.son gelişmeleri yaz canım bıze.
canım 790 na çıkmış değer güzel yükselmiş dr güzel ama dedi 1500 olmadan hiç bir şey yapamıyoruz ama büyük ihtimal dış gebelik dedi cuma tekrar kan vericem kesinleşirse yatış yapılacak iğne tedavisi falan filan kafam çok karışık çok
evet canım ya bir şeyler netleşmedi ya sinir oldum artık. Seninde tedavin hayırlı olsun inş yumların sağlıklı şekilde döllenir canım

sağol canım yüzde doksan dış gebelik benimkisi hakkımda hayırlısı artık inşallah çok yatmam hastanede bunu atlatsam 3-4 ay kadar dinlenicem sonra artık tekrar tedavi başlar Allah nasip ederse psikolojim bozuldu iyice

Elos35 bu bebis seni çok üzdü çok korkuttu bizi de tabi ne güzel yükselmiş değer ... bence dış gebelik değil 2 gun somra değer 1500 olur keseyi de görursun inşallah . Dogunca da totosuna iki tane benim yerime vurursun

Elos senin degerlerin sanirim bor kez düşmüş ve sonra artmaya devam etmis iki tane konmussa belki biri tuttu sonradan gelisimi durdu ve degerin dusmus olabilir mi cunku o degerden sonra hep artimis tek bir tanesi devam ediyor olamaz mi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…