2016 Ocak Ayında Tüp Bebek Yaptıracaklar

çok çok sağol canım keşke dediğin gibi olsa keşke bir görsem keseyi rahatlarım doğunca da senin gibi bende diyordum totosuna vurucam diye ama nerde bende o şans yok artık kötüsünü alıştırdım kendimi

Elos senin degerlerin sanirim bor kez düşmüş ve sonra artmaya devam etmis iki tane konmussa belki biri tuttu sonradan gelisimi durdu ve degerin dusmus olabilir mi cunku o degerden sonra hep artimis tek bir tanesi devam ediyor olamaz mi
yok canım bir tane konmuştu 5. günü embriyosuydu

Benimki de ilki en kaliteliydi tuttu ama 8 haftalıkken kalbi durdu ama bunda da çok ümitli konuşmadı ölü hücreleri varmış embriyonun..
Canım, benim yengem anlatmıştı tüp bebek transferi yaptıracagı zaman doktor yengeme senin ki iyi kaliteli tutma olasılığını yüksek demiş, orda bi bayanada seninki 2. Kalite deyip tutma olasılığını düşük söylemiş, sonra o düşük söylediği hamile kalmış, ama yengemin tutmadı hamile kalamadı doktor bile şaşırmış biz seni kesin hamile kalır diye bekliyorduk neden olmadı acaba diye, nasip kısmet bu işler zamanı geldiyse hamile kalırsın sıkma canını akışına bırak

İnşallah canım ya çok istiyorum.. Sen ne yaptın, Gürkan Hoca bugün oradaydı.

Ayni benim hikayem gibi

İnşallah canım ya çok istiyorum.. Sen ne yaptın, Gürkan Hoca bugün oradaydı.
İnşallah tatlım, bende hemşireleri aradım daha gösteremedik yarın tekrar arayın dediler dünde öyle demişlerdi bende bugün whatsapdan msj attım gürkan hocaya hocam böyle böyle ne yapmam lazım diye radyoloji sonucumu da gönderdim internetten fotoğrafını çekip gürkan hoca da dosyanızdan haberim var inceledikten sonra Size dönecez merak etmeyin yazmış bende teşekkür ederim hocam dedim bakalım haber bekliyorum tatlım

Ya kızlar bende bugün duygular şelale acayip duygusallastim ağlayıp duruyorum ota b.ka.. varmı aranızda benim gibi olan transfer dahil 5. Günüm bugün

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…