2016 Ocak Ayında Tüp Bebek Yaptıracaklar

benim ilk tüp bebegım iptal edilmişti biliyormusun yumurtam hiç oluşmadıgı ıcın ondan sonra ben ısırgan otu tohumu yedım yogurtla sonrakı tedavımde 36 yumuırta toplamıslardı. sen ilaçla kullanmada yınede ne olu rolmaz aklında bulusns
Ciddimisin ??? Benimde rezerv azligi var 2 aydir kuru incir ve bal polen tuketiyorum bakalim faydasi olcakmi,onceki tedavimde drum bana isirgani kaynatip icmemi soylemisti yazdiklarini okuyunca yapmadigima uzuldum simdi

Ciddimisin ??? Benimde rezerv azligi var 2 aydir kuru incir ve bal polen tuketiyorum bakalim faydasi olcakmi,onceki tedavimde drum bana isirgani kaynatip icmemi soylemisti yazdiklarini okuyunca yapmadigima uzuldum simdi
tedavilerimiz hayırlısı olsun artık bnde bal polen arı sütü kullanıyorum inş faydası olur ya

Aktardan ısırgan otu tohumu çekip yedim canim
canım ya ısırgan tohumunu sabah akşam mı yencek gerçi bende pko varmış ama ilk tedavimde 14 yumurta toplanmıştı ısırgan tohumu acaba sağlıklı yumurta oluşmasınıda sağlıyormudur ki

Şükürler olsun ilkde tuttu bu kezde tutar inşallah cektigimiz acılar bosa gitmez önceden her ay adet olmasam diye beklerken bu ay çabucak olup tedaviye başlamak istiyorum

canım ya ısırgan tohumunu sabah akşam mı yencek gerçi bende pko varmış ama ilk tedavimde 14 yumurta toplanmıştı ısırgan tohumu acaba sağlıklı yumurta oluşmasınıda sağlıyormudur ki

canım bende pkoluyumm malesef yınede olusmamıstı hem sağlıklı hem kalıtelı hemd ecoğaltıyor her sabah bı kase yogurda bır yemek kasıgı katıp yedım

canım bende pkoluyumm malesef yınede olusmamıstı hem sağlıklı hem kalıtelı hemd ecoğaltıyor her sabah bı kase yogurda bır yemek kasıgı katıp yedım
canım benim çikolata kistlerim yumurtalarım kaliteli olmuyor çok az gelişiyor :KK43: bende yesem olurmuki adetimi bekliyorum tedavimiz bebişimiz için :KK22:

tamam canım sağol bende bir kaşık yoğurdun içine bir çay kaşığı ısırgan tohumu koyup yiyordum

Canim ben 2. Kez tedaviye baslayan biri olarak soyluyorum bunun 1. Ve 2. Tedavi olmasi ile hic alakasi yok. Rabbim nasip ederse 1. De de olur tedavisiz de olur. Ama ssn yinede merkezi iyi arastir bence stresr girmemek icin kimseye tedaviye basladigini soyleme. Sonuclanirsa o zaman soylersin. Biz soylemedik ilkindede simdi de. Cunku ben cabuk stres oluyorum kimsenin sormasina bile tahammul edemem daha cok stres olurum
Evet haklısınız zaten herşeye kafamı yormaktan valla hormon testlerim iyi çıkmadı 6 hafta sonra bi daha yapilcak dedi doktor söylemem artık kimseye

Iyi geceler. Ben de 2. Tüpe başlamak için adeti bekliyorum. Ilk once değerim yükselmeye başladı ama sonra değer düştü. Kimyasalmis.

Kızlar Merhaba yarın transferim var 3 te ...5. Gün 2 tane donrulmus..kafama çok takılan bişey var transferden sonra 4 saatlik araba yolculuğu yapacağım yolda bişey olur korkusu var. ..transfer sonrası araba yolculuğu yapan oldumu. .

X