2016 Ocak Ayında Tüp Bebek Yaptıracaklar

P

Panik yapma 300lere çıkmış değer %60 artması yeterli bu değerden aşağı düşmez korkma tatlim

Kaç çıktı FSH değeriniz?

10 ay kendimiz denedik. Olmayınca 2. Kez gittiğimiz doktor kan testi istedi 14.73 çıktı geçen mayısta. Temmuzda 11 çıktı. Aralıkta ve ocakta 6 çıktı. Ama bundan sonra düşük çıksa da bu yumurtalarin kalitesinin arttığını göstermezmis . Kötü yani yüksek olan değer baz alınırmis. Bilmiyorum ki nasıl arttırıriz kaliteyi bu tedavi de negatif olursa.

Bence senin bebeğin seninle.pozitif düşün insanların 9 ay kanaması oluyor ama bebeğini doğuruyor.

canım bunda da vardır bir hayır senin belli olmuş benim ne olacağım belli bile değil ya üzülme sakın
canımmm değerlerini görünce hem şaşırdım hem sevndm ya inanmıyorum mucizen gelmişşşşşş

Çok panik oldum ya
canım rahat ol aramadın mı doktoru? bence sorun yoktur ya sonuçta katlanmış canım hormon bu snuçta önmli olan bebeğin. 2 katı bile değil dediğin deger neredeyse %75 artmış farkında mısın? hiç bir anormallık yok rahat ol ne olurcanım

Aradım doktoru iyi bi değer dedi. Ama ben rahat olamıyorum
arkadasim kendine ve bebegine neden sıkınti yapiyorsun yazik yapma, herzaman tam iki kat artacak diye bisey yok sakin ol ve mutlu ol. insallah kese kalp etisi sonra kendisini gorursun sonrada insallah saglikla kucagina alirsin. benim onveki hamileligimde ilk degerim 23 tü dusun yani sonra 8.haftada kalbi durdu ama sonucta hamilelik oldu
biraz sakinnnnn

canım olmuştu şuan daha da çok var. az önce başım döndü midem bulandı kusucaktım elim ayağım boşaldı resmen. yarın inşallah herşey yolunda gider
Canim biz fazla hormon yuklemesinden herseyi daha fazla yasiyoruzya bide sen iko bebislisinya biraz fazla yasarsin boyle seyleri :) hic ac kalma canim

canım benzer bir durumu ben yaşadım bu yaz değeerlerim 54-18-32-98... sonra yükseldi gitti 5. haftada kese görmeye diye gittik kalp atışını bile duyduk,sonra bidahaki sefere tek yumurta ikizi olduğunu öğrendik ama birinin kalbi atmadığı için diğerini de etkiledi kalp atışı durdu 7. haftada kürtaj oldum,
diyeceğim o ki herkesin aynı olacak diye bir durum yok,bebeğin bağlarından biri koptuğu içinmiş o düşüş,devam da edebilirdi,bana da doktorum bırak ilaçları demişti ben bırakmadım
ümidini kesme inşallah güzel olur herşey

Canim biz fazla hormon yuklemesinden herseyi daha fazla yasiyoruzya bide sen iko bebislisinya biraz fazla yasarsin boyle seyleri :) hic ac kalma canim

babyinlove Merhabalar listede gordum cikolata kistiniz varmis transfer olmus sanirim umarim sonuc olumludur dondurularak mi oldu neler yaptiniz benimde cikolata kistim var bu ay benimde toplama olucak 3 ay sonra menopoz sonrasi transfer gusel haberler duymak istoyorum

eşim pervane. ben sürekli yeme halindeeee:)) sonumu düşünemiyorum zatnnnn 1 aylık hamileyken göbeği çıkan ilk insanım sanırım

Canim ben bu kistlerle sanki bi omurdur yasiyorum cok sey denedim olmadi asilama denedim olmadi evet bende menopoz ignesi vuruldum uc ay canimdan can gitti ama sonrasinda tup bebek yapacak firsat ve para olmadigi icin kist tekrarladi. cok doktora gorundum hemen tup bebek dediler basladik tedaviye allahin izniyle insallah pozitifi gorurum canim iyi beslen yumoslarim benim olusmiyordu

Bence senin bebeğin seninle.pozitif düşün insanların 9 ay kanaması oluyor ama bebeğini doğuruyor.
inşallah canım valla korkuyorum inan madem dıış gebelik değil bebeğin düşmemesi için iğne yaptır demi o da yok

çok sağol canım rahatladım biraz ben ilaçları bıraktım kullanma dedi kullanırsam dış gebelikse eğer yan etkisi olur diye de korkuyorum napsam inşallah pazartesiye kadar bir şey olmaz ya hakkımızda hayırlısı olsun rabbim kucaklarımızı boş bırakmasın

ben de çok ağladım dış gebelik mi acaba diye ama 5. haftada herkes kese göremezken kalp atışı duyduk mucizeydi bu yaşadığım için şükürler olsun ama nasibi yokmuş işte,hayırlısı olsun hakkımızda

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…