2016 Ocak Ayında Tüp Bebek Yaptıracaklar

ben de çok ağladım dış gebelik mi acaba diye ama 5. haftada herkes kese göremezken kalp atışı duyduk mucizeydi bu yaşadığım için şükürler olsun ama nasibi yokmuş işte,hayırlısı olsun hakkımızda
canım bir daha mutlu anları yaşarsın bu sefer bebiğn sıkı sıkı tutunur sana inş benimde ilk gebeliğimde kalp atışı yok diye kürtaj olmuştum allah bir daha o tatsız anları yaşatmasın hiç kimseye inşallah bu sefer hayırlısı olur ikimiz içinde

arkadasim kendine ve bebegine neden sıkınti yapiyorsun yazik yapma, herzaman tam iki kat artacak diye bisey yok sakin ol ve mutlu ol. insallah kese kalp etisi sonra kendisini gorursun sonrada insallah saglikla kucagina alirsin. benim onveki hamileligimde ilk degerim 23 tü dusun yani sonra 8.haftada kalbi durdu ama sonucta hamilelik oldu
biraz sakinnnnn:KK49:
Haklısın Can'ım sakin olmalıyım

kızlar yine test yaptırdım değerlerim şöyle 44, 31, 46 şimdi ise 164 olmuş dru aradım korktum çok yükselmiş dış gebelik olabilir mi dedim dış gebelik olsa daha fazla çıkardı dedi ilaçları kullanma yine kanaman başlamış düşer zaten dedi kanamada şöyle damla damla geldi ama kahverengi akıntı çok oluyor ben anlamadım bu dr ne yapmaya çalışıyor pazartesi tekrar test yaptıracağım hayırlısı artık

elos35 ne güzel değerin yükselmiş ,sen hamilesin kendini bu kadar yıpratma ya bebişide üzme ,ay çok sevindim canim,inşallah kalp atışınıda duyarsin bebeğini kucağına alırsın ,allahim en kısa zmanda bize nasip etsin.

elos35 ne güzel değerin yükselmiş ,sen hamilesin kendini bu kadar yıpratma ya bebişide üzme ,ay çok sevindim canim,inşallah kalp atışınıda duyarsin bebeğini kucağına alırsın ,allahim en kısa zmanda bize nasip etsin.
Sağol canım galiba bebeğim düştü aşırı kanama geliyor dr da zaten umursamadı bakalım pazartesi kan vercem tekrar

Hayatımın en uzun bekleyişi sanki bir yanım korkak bir yanım heyecan dolu transferden sonra hamilelik testine kadar günler neden çok zor geçiyor :KK17:
geçmiyor kiii:) bugün 12. gün ama nasıl oldu 12. gün bilmiyorum valla. sabırsızım 9 ayı nasıl geçiricem bilmiyorumm

Sağol canım galiba bebeğim düştü aşırı kanama geliyor dr da zaten umursamadı bakalım pazartesi kan vercem tekrar
canım çok üüzldüm dediğin gibi yinede testi tekrar et belli olmaz kanama bazı hamilelikler oluyor

geçmiyor kiii:) bugün 12. gün ama nasıl oldu 12. gün bilmiyorum valla. sabırsızım 9 ayı nasıl geçiricem bilmiyorumm

canım çok üüzldüm dediğin gibi yinede testi tekrar et belli olmaz kanama bazı hamilelikler oluyor
hakkımda hayırlısı artık canım pazartesi görcez bakalım ne olcak

inşallah dediğin gibi olur canım sağol dış gebelik olmasında başka bir şey istemiyorum valla
Sanmıyorum dış gebelik olduğunu zaten tup bebekte çok nadir rastlanıyor bildiğim kadarıyla. Bence bebisin yerleşmeye çalışıyor. Hormonlar da etkiliyordur ondandır kanama sen yat dinlen inşallah bir daha uğraşmana gerek kalmadan kuzunu kucağına alirsin.

Sanmıyorum dış gebelik olduğunu zaten tup bebekte çok nadir rastlanıyor bildiğim kadarıyla. Bence bebisin yerleşmeye çalışıyor. Hormonlar da etkiliyordur ondandır kanama sen yat dinlen inşallah bir daha uğraşmana gerek kalmadan kuzunu kucağına alirsin.
sağol canım nadir oluyor ama sonuçta oluyor dış gebelik korkuyorum inan inşallah bu kanamadan dolayı düşmez Allah bilir ya kafama takmamaya çalışıyorum

günaydın arkadaşlar,mutlu pazarlar. bişey soracağım.OrTa kalite embriyo koydurup hamile kalan veya benim gibi sonucu bekleyen var mıııı?

Kızlar dün transfer oldum . Akşama kadar bombostu içim . Hiç transfer olmuş gibi ya da gebelik öncesi gibi hissetmedim . Gece yatmaya gittiğimde sol tarafıma çok fazla batma oldu . Ama kesinlikle belirti olarak görmedim . Senelerdir çikolata kisti ile ugrastigimdan artık batma ve sizi ile yaşamayı öğrendim . Sabah kalktiktan sonra da sağ tarafa batma başladı . Ve adet olacakmış im gibi ağrılar ... belirti aramak için erken ama içimde olmadı hissi var sanki adet olacakmisim gibi . Rahimde ciddi büyüme genişleme hissediyorum sanki içime sığmıyor anlatamam size . Ay ben iyice saçma sapan bir insan oldum değil mi ?

X