2016 Ocak Ayında Tüp Bebek Yaptıracaklar

inşallah canım güzel haberleri bekliyoruz inşallah hepimiz hamile kalırız senindemi sebepsiz infertilite canım
pko var canım bende ama öyle abartılı etkilerini görmedim ama tüm yumurtlama tedavileri etkisiz kaldı 2 yıldır. anlayacağın sebepsiz infertilite sayılır

Bende geldiiiimmmmm bu ay görüşme yaptık ama hazır olmak için ocak dedik bursa acıbademde yaptırıcaz kısmet olursa mutluyum umutluyum çok korkuyorum ay çok karıştırma ben çoookkk
MRB CNM HAYIRLISI OLSUN.
BENDE AYNI DUYGULAR ICERISINDEYIM.
SALI GUNU GORUSMEM VAR.OCAKTA ILK REGL ILE BASLARIZ TEDAVIYE GGALIBAAA...

HERKESE MRB KIZLAR BENDE OCAK AYINDA BASLIYCAM RABBIM NASIP EDERSE.
INSALLAH SORUNSUZ GECER HEPIMIZIN TEDAVISI.GUZEL SONUCLARLA SEVINIRIZ INS.
BU SURECTE YAPILAN TAHLILERINIZI PAYLASIN BEN COK MERAK EDIYORUM SONUCLARIM KOTUMU.
YURT DISINDAYIM .FAZLA DIL BILMEDIGIM ICIN AYRINTILI SORAMIYORUM DOKTORLARA.

ADETIN 3. GUNU
AMH 1.43 CIKTI
FSH 7.7 CIKTI
BUNLAR NE ANLAMA GELIYOR
BIDE ADETIMIN 21. GUNU PROGESTERON 11 FALAN CIKTI .SIZIN TESTLER NE ALEMDE????

tahlil sonuçlarınız gayet güzel.tüp bebek yaptırma sebebiniz nedir acaba

MRB CNM HAYIRLISI OLSUN.
BENDE AYNI DUYGULAR ICERISINDEYIM.
SALI GUNU GORUSMEM VAR.OCAKTA ILK REGL ILE BASLARIZ TEDAVIYE GGALIBAAA...
Bizde ocakta ilk adetle baslıyoruz inşallah çok korkuyordum ama şimdi tuhaf bir mutluluk var içimde aşık olunca olurya pırpırpır böyle işte öyleee

Rahim filmini cektirip kargoyla gönderdim doktoruma. İnşallah sorun yoktur da ocak adetimle baslarim tedaviye. 12 gün kaldı adetime. Hakkımızda hayırlısı olsun. Rabbim hepimize o mucizeyi nasip etsin

benim de tedavi ocak sonuna kaldı.adetli gittiğimde doktor 22 mm yumurta gördü.e2 bakıldı düşük çıkınca ilaç verdi diğer ay gel dedi.kist sanırım bu.inşallah diğer ay hayırlı sonuçlar alırız...

Rahim filmini cektirip kargoyla gönderdim doktoruma. İnşallah sorun yoktur da ocak adetimle baslarim tedaviye. 12 gün kaldı adetime. Hakkımızda hayırlısı olsun. Rabbim hepimize o mucizeyi nasip etsin
Canim benimde 11 gun varr ilk kez adet olayim diye bakiyorum yaaaa bir an once baslamak icin.insallah hersey cok guzel olurrrr

Selam kizlar ben de dahil oldum araniza insallah hayirli sonuclar aliriz. Bugun dr a gittim ve yapilacak ne varsa bastan yapalim tutmayinca yaptirmak istemiyorum dedim. Pgt yaptiricam ilkinde ayni zamanda genetik ve kromozom testleri de yapilacak esimle bana carsamba gunu. P tesi de rahime cizik atilacak tutunmayi kolaylastirmak icin. Daha onceden rahmine cizik atilan oldu mu duydunuz mu? Cok aciyo mu mesela?? Bilgisi olandan acil cevap bekliyorum. Korkuyorum da biraz..

Bende aranızà katıldım arkadaşlar ocakta 2. Tüp bebeğimizi yaptircaz bir oğlum var 2 buçuk yaşında ilk tüp bebeğim ve ilk denememde tutmuştu inşallah bu kez de hemen tutunur dualarınizda banada yer verin ♡

BEN HİSTEROSKOPİ OLDUM AMA ÇİZİK ATTILARMI BİLMİYORUM HİÇ ACIMIYOR UYANINCA YARIM SAAT KARNIN AGRIYO ADET GIBI OKDAR .BENDE PGT YAPTRACAGIM CANIM OCAKTA

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…