2016 Ocak Ayında Tüp Bebek Yaptıracaklar

Arkadaşlar bugün tedaviye başlayacaktık iptal oldu cumartesi günü ilk görüşmede muayene olmuştum yumurta rezervin çok iyi çok sayıda oluşur dedi doktor hatta Fsh düşük yani herşey iyi sonra amh değerim 1.5 çıktı yani biraz düşük bu çelişiyordu bugün tekrar muayene etti doktor ve şok Bu ay sadece 2 yumurta görünüyor dedi başlarsak ancak onlar toplanır dedi bence başlamayalım dedi tamam dedik anlamıyorum ya eşimden dolayı tüp bebek yapıyoruz ama bu ay da benimkiler hazır değilmiş :110::110::110::110:
Canim bizde de aynı şey oldu esimden dolayi tedavi olduk sonra benim rezervim azmis ilk tup negatif sonra doktor bir kontrol etti polip varmış bu ay onu aldılar 2 ay bisey yok Şubat adetin le ara uzun protokol başlayacağız dedi esimden diye biliyoruz bende birsürü şey çıktı kismet iste canim

Canim bizde de aynı şey oldu esimden dolayi tedavi olduk sonra benim rezervim azmis ilk tup negatif sonra doktor bir kontrol etti polip varmış bu ay onu aldılar 2 ay bisey yok Şubat adetin le ara uzun protokol başlayacağız dedi esimden diye biliyoruz bende birsürü şey çıktı kismet iste canim
Amh kaç çıkmıştı canım hatırlıyor Musun

eee şu zaman başlayalım tedaviye falan demedimi, benimde rezervim ilk baktırdıgımda 1,23 çıkmıştı bi kaç ay sonra 1.88 çıkmıştı (aşılama ilaçları kullanmıştım sonraki onun için yüksek çıktı sanırım) beni uzun protokole aldılar yani yumurtaları baskılayıp daha çok yumurta elde etmek için hemde aynı boyutlarda olması için, bu adetimin 21. günü lucrine başlayıp tekrar adet olunca tüp bebek tedavisine başlıycaz sana böyle bişeyler demedilermi canım?
Aynısını söyledi canım doktorum önümüzdeki ay yine gel dedi yine aynı olursa bir süre hormon vericek dedi bizim bu ay olmayınca 2 ay sonraya ertelendi doktordan dolayı

Merhaba KK üyeleri bugün doktorumla görüştüm 2016 ocak ayına gün verdi sizde ocak ayında tüp bebek yaptırmayı düşünüyorsanız gelin birlikde bekleyelim, geçirdigimiz süreçleri birbirimizle paylaşalım inşallah 2016 hepimize uğurlu gelir hepimiz hamile kalırız...
Merhabalar bizde bu hafta doktora gittik 6 ocakta adetle birlikte tedaviye baslicaz bizimde 2. Deneme olacak insallah bu yila guzel baslarizzzzz bebeklerimizi de paylastigimiz bir topik olurrrr

Sizin ilki düşük mü peki?
8.gun 26 cikti 10.gun 21 yani direkt negatif olduzaten 3.gun transfer olmustu hic arastirmadik dondurma da olmadi bosa gitti simdi biraz daha arastirdik doktorla konustuk 5. Gunu beklicez dedi ve dondurulacak kaliteye getirmeye calisicaz denildi ama nasip tabiki

aslında millet değil biri ananem o 1 senedir olmaz diyo zaten şuan onunla konuşmak istemiyorum benim ailemde benim durumumu biliyo ve destek olmuyo bide kayınvalidem geçenlerde televizyonda görüp üzülmüş sadece aileler biliyo ben başıma geliceği bildiğim için kimseye bişey söylemedim çapada yaptırıcaz aslında bugün adet oldum arayıp konuşucam benim ocağın başları gibi adetim biterde ocakta adet görmezsem şubata sarkıcak bizim tedavi işi aslında çok araştırdım ilkinde tutma ihtimali daha yüksek oluyomuş ama siz yaptırdınız mı hiç
Canim ben 2. Kez tedaviye baslayan biri olarak soyluyorum bunun 1. Ve 2. Tedavi olmasi ile hic alakasi yok. Rabbim nasip ederse 1. De de olur tedavisiz de olur. Ama ssn yinede merkezi iyi arastir bence stresr girmemek icin kimseye tedaviye basladigini soyleme. Sonuclanirsa o zaman soylersin. Biz soylemedik ilkindede simdi de. Cunku ben cabuk stres oluyorum kimsenin sormasina bile tahammul edemem daha cok stres olurum

8.gun 26 cikti 10.gun 21 yani direkt negatif olduzaten 3.gun transfer olmustu hic arastirmadik dondurma da olmadi bosa gitti simdi biraz daha arastirdik doktorla konustuk 5. Gunu beklicez dedi ve dondurulacak kaliteye getirmeye calisicaz denildi ama nasip tabiki
Nerede yaptıracaksınız peki?

Merhabalar bizde bu hafta doktora gittik 6 ocakta adetle birlikte tedaviye baslicaz bizimde 2. Deneme olacak insallah bu yila guzel baslarizzzzz bebeklerimizi de paylastigimiz bir topik olurrrr
inşallah canım güzel haberleri bekliyoruz :KK49: inşallah hepimiz hamile kalırız :anneadayı: senindemi sebepsiz infertilite canım

X