2016 Ocak Ayında Tüp Bebek Yaptıracaklar

canım en 15 dakika evin içinde hareket etmen gerek

2. gun embrıyosu canım. ılkınde de bır tane vardı. o yuzden donduracak embrıyo kalmamıstı. sımdı 2. tedavıde de bir tane dollenıp bolundu,1 tane kondu.
hep bunu merak etmısımdır şimdi bu embryo nrmalde ıkız bebeıs dımı.bu tutarsa bir yıl sonra diğer embryoyu koysan ikizmimi olacak yanı cok enterasan

Canim ayni gun transfer olmusuz ayni seyler bendede oldu ozellikle dun gece ust uste batmalar yasadim sag tarafimda gazdan fenayim bende sanirim ilaclardan ben mecburen ara ara kalkiyorum cunku bana bakacak kimse yok tek basimayim

eşim yanımda ama bugun işe başlamak zorunda kaldım fazla hareket etmesemde tedirginim :) inşallah pozıtıfı goruruz:)

hiç acımıyor canım ben oldum.bayıltıyorlar zaten bı uyanırken karn agrısı oluyor adet gıbı.iğne yapıyorlar zaten birkaç saate hcbişey olmamıs gbı oluyorsun.ben gunuduz oldum akşam otobus yolculugu yaptım.işe gtmedım ama gtsem gıderdım yanı agrı yok

eşim yanımda ama bugun işe başlamak zorunda kaldım fazla hareket etmesemde tedirginim :) inşallah pozıtıfı goruruz:)
Insallah canim ben bazen sanki icim bos gibi hissediyorum bazen batmalar hep sagda avaba orayami tutunuyor diyorum aaah ah deli sorular darrmadagin psikoloji :)

Herkese gunaydin. Canlarim benim, sizi biraz rahatlatmak icin yazayim dedim. Ben o ozel karisimindan yemedim, ananas yemedim, taze sıkılmış meyve suyu icmedim, evimiz dupleks, ilk gunnen itibaren yukari cikiyordum, cocugum 4 yaşında, surekli yatamazdim. Yemekleri ilk gunden yaptim. Üçüncü gunu ayakta disarda sabahtan aksama gecirdim, raporu tamamlanmam gerekiyordu. 6 gunu cocuk evde esir kalmasın diye, parka götürdüm, orda sallancak salladim. Kizlar, fazla belirti aramayın, her oksurukten korkmayin, Rabbim ol dedi mi, olacak diyorum.

Canim sen olmasan cok moral.veriyorsun insallah hep beraber eylul ekim annelerine geceriz bebeklerimizin reaimlerini gosteririz

Kızlar dün opu oldum . Bu aya kadar eski doktorum hep 1 yumurta gördüm diye 8 aydır tedavimi yapmiyordu. Allah bu doktorumdan tedaviye başladık . İlk muayenede 3 yumurta gördü sonra 5 derken dün opu da 9 yumurtam toplandi şükürler olsun ki . Raporlu hasta olduğum halde iğne dozlarinı o kadaryüksek kullandık ki son 1 haftada 4 gonal f 2 orgalutran a 1500 tl para verdim . Ama dün doktor 9 yumurta deyince her şeye değer dedim . Ben üstüme düşeni hem maddi olarak hem bedenen yaptım . Bundan sonrası tevekkül ... Allah im nasıl yazıysa öyle olur . Bugün klinikten arayacak lar . Döllenme olup olmadığı ve kalite olarak . Bana bol dua edin olur mu ? Hikayemde rezerv azligi cekenlere umut olsun .

senin sonuç bellimi inş olumludur. üzerine çok düşüyoruz evet ister istemez ama okadar çok istiyoruzki anne olmak bizi rahatlatmak biraz zor olacak.okadar emek veriyoruzki severek yapıyoruz gıkımız çıkmıyor sayısız iğneyle karnımız süzgeç gibi deliniyor.ve bunu kendimiz yapıyoruz bile bile....şehir dışında bir merkeze gidiyoruz gelip gitme telaş daha neler neler maddi yönünü yazmıyorum bile .belki aramızdan bazılarının sadece birkere yapacak maddi gücü var tutmazsa napcam düşüncesinde.birde üstüne 12 gün tutundumu oldumu bu sefer deyip hayale dalıyoruz bazen korku sarıyor içimizi azıcık ağrıda telaşa düşüyoruz yine kırmızılarmı olacak tdiye.hemen oturuyoruz bilgisayarın başına biz gibi başından geçen tanımadığın bilmediğin kader arkadaşlarından güzel sözler duymak istiyoruz benzerlik arıyoruz.Sırf annelik duygusunu tadabilmek için..minik ellerini yüzünü koklayabileceğimiz bir yavrumuz olsun diye...Allahım hepimize sabırla gelen mutluluklar versin...çok zor bir süreç...

canım ben ilk bebeğimi düşürdüğümde temmuz ayı idi ve doktor kendiniz deneyin büyük ihtimal kendiliğinden hamile kalırsın dedi ama olmadı.ocak ayında gittiğimizde ilk muayeneye sen hamile kalamadın mı diye şaşırdı.
doktor olur diye ama malesef olmadı
hayırlısı artık

canım çok üzüldüm.
allahtan gelene birşey diyemeyiz
pes etmek yok yola devam canım..
allahım o dediği zaman bebişlerin gelicek...
Bende inanıyrm bir gün sürpri yapacak.rabbımın takdırı böyleymş demekki. Sadece tüp bebek yaptırmak insanda olacak umudunu tetıklıyr. Aklıma gelince üzülüyrm içim bi tuhaf oluyr boşlukta gibi oluyrm sadece sonra gecıyr. Bugun kan testını tekrar verdım sonucu yrn alacagım. Kanama kaç gün sonra başlar acaba bi fikriniz varmı

Ağlamamak için kendımı zor tutuyrm yaZınızı okurken aynı duygular aynı düşünceler...yrın iş başı ypacagım orada ne yapacagım insanlar sankı durumumu biliyor gibi bana üzüleceklerını düşünurm.arada sıkıstıgımı hissedyrm

Ne guzel anlatmissin canim..sen rahatsin masaalllah.beni ilk denemede gorseydin suan bende kendimi astim o kadar rahatim ki. Bu defa bebeklerimin sansindan heralde transferden beri her gun misafir geldi evimize. Hatta simdi yatili misafir var... Eaim herseye destek...o kadar misafir olmasa vakit gecmezdi belki simdi bakiyorum 9.gun olmus. Senin bu yazdiklarina kadar rapor mu alsam haftaya diyordum ama suan bir düşündüm alsam mi almasam mi diye...
O kadar guzel anlatmissin ki canim hislerimizi...rabbim isteyen kimseyi evlatsiz birkmasin aratmasin.... Sabah sabah duygulandim walla...

çalışan bayana daha zor bende 3 gündür çalışıyorum 8.günüm bugün.off of rahatca dinlenmek bile olmuyorki

hakkımızda hayırlısı canım hep istedğimiz kendiliğinden hamile kalmamız ama olmuyor takdiri ilahi canım elbet bizim de olur

canım tüp bebek tedavisi o kadar zor bir süreçki allahım herkesin yardımcısı olsun ve emeklerimize boşa çıkarmasın
benimde bu aralar aklımdan çıkmayan ve sürekli üzülmeme sebep olan bebeğimi kayıp etmesiydim doğuma 15-20 gün kalmıştı.
ama takdiri ilahi işte. bu sitede tanıitığımız be whatap ta görüştüğümüz arkadaşlarımız bir tanesi ile opu transfer herşeyimiz aynı idi oradan biliyorum ve kısmetse arkadaşım 20 gün zonra ikizlerini kucağına alacak

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…