2016 Ocak Ayında Tüp Bebek Yaptıracaklar

elos35 baktırmadım canım sonuçu alınca direk yol hazırlıgına başladım 24 saattirde yoldaydim sayfaları okumadım senin degerin nasil, inşallah yükselmişdir seninki ,sadece bu mesajı gördüm şu an
Canim benim değer düşüyor değerin sifirlanmasi gerekiyormuş adeti bekliyorum ama nezaman senin kanaman başladı mı..tatile mi gidiyorsun canim

Snow Hound Snow Hound canım sen adet oldun mu tekrar baktırdın mı beta sıfırlanmış mı diye bana sıfırlanması gerekiyor dediler ne zaman adet olurum acaba

5 gün sonra adet oldum canim bunu yazmamışım kusura bakma,ben doktorumla konuşmaya gittim doktorumda şaşıyor hani neden tutmuyor diye herşeyim temiz çıkıyor bütün testler falan ama yapacak bi şey yok rabbimin takdiri ,eşimden sperm aldılar dondurduk ,dondurma işlemi yaptık ama kafam karışık o anda karar verdik ,bakalım yaza bi daha deneriz diye ,ilac verdi kendiliginizden hamile kalırsın diye ama şeyden vardır bi hayir

Bana önerebileceğinz merkez yada dr varmı canım
Kesinlikle doktorumu öneririm. Ankara tıp fakültesi profesörlerinden Murat Sönmezer aynı Zaman'da kendi tüp bebek merkezi. Benim bu ikinci ve ikiside tuttu. Ancak ilkinde bebeğim 7 aylık erken doğdu. Muayene olmanı öneririm. Güven veren ilmi ve tecrübeleri insanı rahatlatıyor

5 gün sonra adet oldum canim bunu yazmamışım kusura bakma,ben doktorumla konuşmaya gittim doktorumda şaşıyor hani neden tutmuyor diye herşeyim temiz çıkıyor bütün testler falan ama yapacak bi şey yok rabbimin takdiri ,eşimden sperm aldılar dondurduk ,dondurma işlemi yaptık ama kafam karışık o anda karar verdik ,bakalım yaza bi daha deneriz diye ,ilac verdi kendiliginizden hamile kalırsın diye ama şeyden vardır bi hayir
Belkide kendiliğinden olacak inşallah ne hikayeler duyuyoruz yıllar sana olan

Mrb canım, şimdi kullandıgım bi ilaç yok, aralık ayında adet oldugumda adetin 21. günü lucrin diye ilaç kullanmaya başlıycakmışım, ocak adetinde de tüp bebege başlıycakmışız hakkımızda hayırlısı olsun, inşallah hepimiz kavuşuruz bebeklerimize emeklerimiz boşa gitmez
cnm benim tedavi iptal oldu yumurta gelişmedi.tabloya yazabilirsin

arkadaşlar aranizda crinone jel kullanan varsa bana cevap verebilir mi. ben dün opu oldum ve dün aksam ilaclarima basladim.bugün sıvı ve beyaz bir sekilde jel geri geldi sanirim. bu jeli kullandiktan sonra 10 dk kadar yürümek gerekiyor ama ben ağrım olduğu icin yürüyemiyorum ve benim bu ilaclar bir önceki tedavimden kalmisti yani yaklasik 4 aydir evde oda sıcaklığında, evumizde biraz sicak oluyor acaba bozuldu mu yada yürümedigim icin mi oyle oldu aklims takildi

Kesinlikle doktorumu öneririm. Ankara tıp fakültesi profesörlerinden Murat Sönmezer aynı Zaman'da kendi tüp bebek merkezi. Benim bu ikinci ve ikiside tuttu. Ancak ilkinde bebeğim 7 aylık erken doğdu. Muayene olmanı öneririm. Güven veren ilmi ve tecrübeleri insanı rahatlatıyor
Tamamdır canım bunları hep not alıyrm. Çok teşekkur ederım

Tıpta değil canım selçuklu hastanesinde ve özel muayene hanesinde yapıyor benim ilk denemem tuttu üç yaşında oğlum var ikinciyı yaptırdık cuma kan testim var hayirlisiyla
Ayy inşallah buda pozitif olur.2. Denemeyı konyada düşünuyrm ben. Sehır dısı cok zor oluyr.sonucunu 4 gözle beklıyrm. Özel muyene hanesı nerede acaba bırde ne kadar ödediniz özel olmazsa cvplarmısım

arkadaşlar aranizda crinone jel kullanan varsa bana cevap verebilir mi. ben dün opu oldum ve dün aksam ilaclarima basladim.bugün sıvı ve beyaz bir sekilde jel geri geldi sanirim. bu jeli kullandiktan sonra 10 dk kadar yürümek gerekiyor ama ben ağrım olduğu icin yürüyemiyorum ve benim bu ilaclar bir önceki tedavimden kalmisti yani yaklasik 4 aydir evde oda sıcaklığında, evumizde biraz sicak oluyor acaba bozuldu mu yada yürümedigim icin mi oyle oldu aklims takildi
Selam canim ben bayadir kullaniyorum ama icin rahat olsun bu jel hep biraz geri geliyo. 25 dereceden daha sicak degildir sanmiyorum evin bi sikinti olmaz zaten eczanede de oda sicakliginda duruyo yalniz kuru tutmaya calis pecete falan koy tahris ve kasinti yapabiliyo. Zaten yarin kalkip yurumeye baslarsin biraz daha iyi emilir eger kalkmiycaksan gece yatarken koyarsin sabaha kadar zaten gerekli miktar coktan emilmis olur

Canım jel belli bı zamandan sonra kalıntı seklinde gerı geliyr. Fakat sıcaktan bozulmş mıdur o konuda nişey diyemeyecegım

Ayy inşallah buda pozitif olur.2. Denemeyı konyada düşünuyrm ben. Sehır dısı cok zor oluyr.sonucunu 4 gözle beklıyrm. Özel muyene hanesı nerede acaba bırde ne kadar ödediniz özel olmazsa cvplarmısım
Özel muayene hanesi de özel selçuklu Hastanesi karşısında fizikonun yan tarafı canım muayene ücreti 300tl tüp bebek narkoz dahil 5000odedik selçuklu hastanesine canım

İstersen jeli peçeteye sık,eğer bozuksa farklı görünür zaten,bende Kasım ayından kalan jeli kullanıyordum,bozuk mu diye düşündüm bir tanesini peçete ye sıktım,normaldi.

Ben de sekiz ay önceki ilaçları kullanıyorum dolaptan çıkarıp veemiyolar ilaçları eczanede de rafta duruyor akşam yaptığını gece üçte yapıyorum öyle denk geldi devam edeyim dedim gece de kalkıp yirumuyorum biraz evin içinde dolardan yeter akinti bende de geliyor

Canim benim değer düşüyor değerin sifirlanmasi gerekiyormuş adeti bekliyorum ama nezaman senin kanaman başladı mı..tatile mi gidiyorsun canim
seninkidemi düşdü üzüldüm şimdi ,seni anlayabiliyorum,üzülme desem boş şu an,rabbim bizede bi gün nasip eder insallah elimizden geleni yaptık ama olmadi ,insallah bi kac ay sonra tekrar deneriz o zmn olur,ümidimizi kayıp etmiyelim sonuna kadar devam insallah,
yok tatil degil canim evime geldim ,yurtdışından gelmiştim tedavi için.

Özel muayene hanesi de özel selçuklu Hastanesi karşısında fizikonun yan tarafı canım muayene ücreti 300tl tüp bebek narkoz dahil 5000odedik selçuklu hastanesine canım
Cok tesekkur ederım. İnşallah bende memnun kalırım.tüp bebegı selçuklu hastanesınde yapıyorlar bildiğim kadarıyla. Orası nasıl temiz mi ilgililer mi sana cok soru sordum canım ya kusura bakma lütfen

X