2016 Ocak Ayında Tüp Bebek Yaptıracaklar

canım bende geçen def dayanamadım sürgü kullandım diye az içcem dedim çok sıkıştım b defa. bünyeden bünyeye değişir ama bence sadece 2 bardak su içip beklemek yeterli ben 2 küçük şişe yani yarım litre içtim dayanamadım tuvalete gittim az bişey yaptım. bence sen yarım saat önce başla 1 şişe su iç. sonra dayanmak zor oluyor ben 40 dk dayandım sonrada sürgü kullandım. çok rahat oldu. hatta hemşire keşke hiç beklemeseydin dedi.

ya çok zor oluyor sıkışık bi şekilde beklemek ve sonrası. aslında ben az içecrktim su orada çalışan biri az gelirse sonda takıp doldururlar daha zpr olur dedi, bemimde ilk olımca tedirgin oldum haliyle çok içmişim ama çok kötü olmuştum ama bünyeye göre değişir tabi brn dayanamayanlardanım en iyisi beklemeden sürgü kullanmak onu da hiç kullanmadım ama

rahat kullanımı ilkinde plastikti hiç yapamamıştım ama bu defa kartondu ve çok rahattı :) ilkinde bende hemen istemiştim sürgü ama o da kasları gevşetiryor ben tedirgin oldum. bu defa iyi oldu transfer öncsi lavaboya gittim az birşey yaptım tuttum kendimi öylelile dayandım yoksa zaten yumurtalıklarda baskı yapıyor ya felaket oluyor

Can'ım ben geçen seferki transferde de bu seferde 1.5 litre su içtim. Sıkıştıkça lavaboya girdim çok aşırı sıkışık değildim transfer Zaman'ı. İlkinde çıkınca hemen sürgü istedim lavabomu yaptım. Sıkmanın anlamı yok dedi doktorum. Ve bebeğim tutundu. Ama erken doğdu kaybettim. Bu seferde transfer esnasında sıkışıktım ama heyecandan herhalde yerime yatırdıklarında gitti yaklaşık 2 saat sonda yaptım. Bakalım bu sefer ne olacak. Rabbim verecekse nasipse bunlar sebep :) hepimizin gönlünce olsun herşey.

Aldım bebişimi sorunsuz kızlar evde uzanıyorum şimdi. Yerçekimiyle alakası olmadığı için doktorum çok yatma dedi eve geldim yattım şimdi riske atarmıyım asla
Hayırla tutunsun bebişin :) yat sen benim doktorum ilk bir gün yat dinlen dedi. Tabi lavabo yemek içinde kalk. Kan dolaşımı şart

Hayırla tutunsun bebişin :) yat sen benim doktorum ilk bir gün yat dinlen dedi. Tabi lavabo yemek içinde kalk. Kan dolaşımı şart
Çok sağol cnm. Bi yanım kalk diyo aslında normal hamile kalsaydın ne yapacaktın bi yanımda yat riske atma o kadar iğne hormon para ilaç gözümün önünden geçiyo heralde bu git gellerle geçecek 12 gün

Kızlar bugün kasiklarim agiyor adet olacakmisim gibi hissediyorum. Adet gunum çarşamba.test gunum de cuma. İnşallah bebeğim tutmuştur da onun sansçısıdır bu. Gebelik olusmadiysa bile adet gününde adet olmayacağız değil mi?

öyle canim hersey nasip. benim ilk sefer 2 embriyo verilmisti transferden 20 dksonra lavaboya kalkip donra bir saat yattim ve kalktintan sonra 2 saat yol gittim ve yol dümdüz degildi fakat bebehimin biri tutunmustu allah nasip ederse hertürlü oluyor ama biz psikolojik olarak rahat edemiyoruz

Çok sağol cnm. Bi yanım kalk diyo aslında normal hamile kalsaydın ne yapacaktın bi yanımda yat riske atma o kadar iğne hormon para ilaç gözümün önünden geçiyo heralde bu git gellerle geçecek 12 gün
Öyle tabi ama hassas bizim kuzular. Doğal olamadı ne yazık ki yapay ortamda gelişti o nedenle çok hassasta olmayıp gerekli özeni göstereceğiz

Haklısın Can'ım hayırlısı. Varmı senin bebiş ikinci mi bu?

Kızlar transfer kağıdın da kalitede comp yazıyor sadece. Açılımını ne demek olduğunu bilen var mı acaba. Hemşire iyi çözüldü dedi ama 1. Kalite yada 2. Kalitede yazmıo

Kızlar transfer kağıdın da kalitede comp yazıyor sadece. Açılımını ne demek olduğunu bilen var mı acaba. Hemşire iyi çözüldü dedi ama 1. Kalite yada 2. Kalitede yazmıo

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…