2016 Ocak Ayında Tüp Bebek Yaptıracaklar

Merhaba kızlar, cumadan beri epey yazmissiniz, geriye dönüp okuyacagim hepsini. Cumadan pazara Canan hocamla burhaniye ve gomecteydik. Dolu dolu bir uç gün geçti dönüp bakamadim bile buraya.

Bugün doktora gittim. Muayeneden sonra gonal f 300 olarak başladık. Cuma günü kontrole gidicem.

İlaç dahil rakam verdiler demiştim daha önce. Hastaneye geldi eczaneden ilaç parasını ben odedim. Nasıl olacak dedim. Odediklerimiz toplam rakamdan dusulerek ödenecekmis. 2 kutu gonal f ye 575 odedim. Aynı rakamlar mi sizin odedikleriniz de?

Sanslianne ilaç dahil olunca ucuz ilaç tercih edilebiliyor demiştin. Herhalde ucuz dediğin gonal f değildi di mi?

Merhaba kızlar, cumadan beri epey yazmissiniz, geriye dönüp okuyacagim hepsini. Cumadan pazara Canan hocamla burhaniye ve gomecteydik. Dolu dolu bir uç gün geçti dönüp bakamadim bile buraya.

Bugün doktora gittim. Muayeneden sonra gonal f 300 olarak başladık. Cuma günü kontrole gidicem.

İlaç dahil rakam verdiler demiştim daha önce. Hastaneye geldi eczaneden ilaç parasını ben odedim. Nasıl olacak dedim. Odediklerimiz toplam rakamdan dusulerek ödenecekmis. 2 kutu gonal f ye 575 odedim. Aynı rakamlar mi sizin odedikleriniz de?

Sanslianne ilaç dahil olunca ucuz ilaç tercih edilebiliyor demiştin. Herhalde ucuz dediğin gonal f değildi di mi?
Yok cnm, gonal f en iyisi zaten, en kaliteli yumurta ondan çıkar. Rapor fiyati 137-140 tl, eczane fiyati 450 ml 350 tl, ama nakitte daha uyguna veriyorlar.

[QUOTE="ozlemozle, post: 44956478, member: 7sanmıştımf yaa hic belirti olmamasi da kotuymus transfer sonrasi 3. gunum[/QUOTE]
Cnm, ben de de belirtilef olmayinca tutmadi sanmıştım. Ams şöyle birşey var, cok sık idrara çıkmaya başlamıştım. 6 gun falan karin ve bel agrilar başladı sanirim.

Yok cnm, gonal f en iyisi zaten, en kaliteli yumurta ondan çıkar. Rapor fiyati 137-140 tl, eczane fiyati 450 ml 350 tl, ama nakitte daha uyguna veriyorlar.

Şimdilik anormal birşey yok o zaman. İlaç da fiyatı da normal. Sevindim canım sağol.

Karnimin alt kısmı tutulmuş gibi bir garip. Bana mi öyle geliyor acaba?

merhaba arkadaşlar. ben de 2. tüp tedavimdeyim. bugün yumurtalarım toplandı. 2 tane. bugün işleme tabi tutulacak. yarın bilgi verecekler. sonra da inşallah transfer olur 2-3 gün içinde.

Cnm bugün transfer oldum. Yarım saat yatırdılar. Öyleymiş. Yarım saat kalkmadım kalçadan iğnemi vurdu hemşire sonra lavaboya gittim. Giyindim çıktık.
Canim bisey daha sorucam cevap verdigin icin cok tesekkur ederim yatarken bacaklarini yukseltiyormuydun yoksa duzmu yatiyordun evde

X