2016 Ocak Ayında Tüp Bebek Yaptıracaklar

Yeniden başlamak her anlamda daha zor gülce... Psikolıjık bedenen o surec. Şuanda imkanın varken dondurulmuşları kullan. Son olsun inşallah. yarın ne olucagını bilemiyoruz. zaten birşeyler olmazsa mecbur yenıden baslıcaksın. dondurulmus transferınde vucudu daha ıyı hazırlama ımkanlarına sahipler. Nerde yaptırmayı dusunuyorsun

Hacettepe'deyim.. İlkini burada yaptırdım, memnunum ama araştırma yapmadılar o canımı sıkıyor..Bir tedavilik ilaç kaldı elimde ilk tedavimden hem onları da kullansam mı diyordum ama kararsızım ya 1 ay oldu daha kürtaj olalı e 2,5 ay önce de yumurta toplandı falan rahim bölgesi yoruldu şimdi yormadan direk dondurulmuşlarla mı başlasam diye düşünüyorum birkaç gündür..

doktora gideceğim yarın inşallah dua ederseniz sevinirim kızlar.inşallh tedavi başlar ve bu sefer olumlu sonuçlanır...

genelde ilkinde pek ilgilenmiyorlar nedense canım ilkıde aynı ıkıncıde ınsanlar 2 kayıpı kaldırabılcek güçte değil halbuki .Doktorun vakıt ne öneriyor peki. demem oki dondurulmus yenıden olma kısmına gore daha avantajlı illada yaptırcaksan ki ben cok zaman girmesinden yana değilim zaten olmuyor.. benım mecburuıyetten 2,cı ile3uncu arası 6 ay gectı arda histeroskopı oldum vs

Doktor 2 adet dönemi geçecek dedi bebeğim 25 kasımda düştü işte tedavi ocak sonu başlayacak şubatın ortalarına doğru da transfer olur diye düşünüyorm sorun olmazsa.. Sen nerede tedavi görüyorsun peki..Doktorla dondurulmuşlar hakkında konuştn mu? Bunlar daha şanslı ya da değil gibi bir şey söyledimi taze embiryoya göre?

Canım ben ist tüp bebekte yaptırıyorum. Dondurulmuslar daha iyi cunku rahim kalınlıgım ve ortamı daha ıyı sartlara gelmesı ıcın uzatabılıyorlar. En uygun vakıtte koyabılıyorlar.

Canım ben ist tüp bebekte yaptırıyorum. Dondurulmuslar daha iyi cunku rahim kalınlıgım ve ortamı daha ıyı sartlara gelmesı ıcın uzatabılıyorlar. En uygun vakıtte koyabılıyorlar.

İnşallah güzel haberini alırsın 10 güne kadar..İkisi de tutarsa ne güzel olur...Bu ilk dondurulmuş tedavin değil mi? Bir de kaç tane dondurmuşlardı sende? Çözülünce hepsi sağlıklı mıydı? Bende 2 tane var sayım çok az..

Hayır canım benım 3ude dondurulmustu. Sayıya da takılma bak kacıncıyı koydu buyuyp gelısmeledıler. önemlı olan bıtane olsun sonu gelsin sayıya takılma.. çöüzldüklerinde evet hepsı sağlıklı benımkıler 5 gun

Benimkiler de 5. gün blast embiryo ama işte kalbi ilk başta attı sonra durdu Diğer ikisi de 5. günde donduruldu bakalım inşallah sağlıklı çözünürler ve aynı kaderi yaşamazlar

benım ılkı 9 hafta 2 ıncı 6 haftalıktı. aynı korkuyu bugunde yasıyorum tedırgınlıgım var ama napim canım yasınılıcagın onune gecılmıyor. elimden gelenı yapıyorum ıstedıgım kat cok buyuk ınsallah gerı cevırmez mevlam

ayyyy sayfamızın ilk transferi
Bebeklerin inşallah sımsıkı tutunurlar sana canım, 2016 bizim yılımız olacak bebeklerimize kavuşacaz inşallah
sayfamızın ilk müjdeli haberi senden gelir inşallaaaaah

İnşallah ya pıhtılaşma testi falan yapıldı değil mi?

merhaba arkadaşlar bende ocakta adetin 2. 3. günü doktora gidicem çok heycanlıyım çok zor bi süreç diyolar ve etrafımdaki herkes ilk denemede tutmaz diye bişeyler söylüyo çok canım sıkılıyo lütfen benimle yaşadıklarınızı paylaşır mısınız kafayı yicem bu gidişle

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…