2016 Ocak Ayında Tüp Bebek Yaptıracaklar

yok canım büyük ihtimal karşılaşırız aralık adetimin 21. günü lucrine başlıycam yani 4 ocakda, lucrin kullanırken adet olcam sonra yumurta geliştirici iğneler ultrason falan :) yani yine ocak ayının 11-12-13 ü gibi adet olurum sonra gonalf a başlıycam ayın sonuna dogruda transfer yapılır heralde :)
Ben başlarken sen transfer olacaksın o zaman muhakkak karşılaşırız :)

Hadi yaa biz ekimde 300'e dondurttuk.. Ama kaliteli yumurtan kalırsa muhakkak dondurt çünkü bizim rezervimiz az nolur nolmaz hem tedavi de görmezsin bir daha hormon almazsın vücuduna..
Biz sgk lıyız ondan olabilir canım, inşallah fazla çıkar kaliteli, bende dondurtturmayı düşünüyorum hem daha iyi oluyo diyolar hayırlısı canım, iptal olmasında o ihtimalde var :110:

Biz sgk lıyız ondan olabilir canım, inşallah fazla çıkar kaliteli, bende dondurtturmayı düşünüyorum hem daha iyi oluyo diyolar hayırlısı canım, iptal olmasında o ihtimalde var :110:
Olmaz korkma iyi beslen artık eşin de sen de ikiniz de folik asit alın o çok önemliymiş.. Güzel haberlerini alacağımıza eminim

folik asit yazdı dün hemşire pazartesi ce perşembe günleri iç dedi haftada 2 gün sadece, eşim sigarayı bıraksa yine yeter ama bırakamıyo :KK43:
Bari yumurta toplanacağı hafta içmese :KK43: ama folik asit çok çok önemli erkeklerin de muhakkak kullanması gerekiyormuş çünkü kromozomlar her iki taraftan geliyor bu ilaç kromozom bozukluğunu engelliyor sen araştır bak eşine de içirmeye çalış..

Kızlar dua edinde salı gunu aksılık olmasın hayırlı vaktım gelmıs olsun sağlıkla sıhatle evlatlarım bana gelmesı ıcın tedavım ıptal edilmesin bende sıze gun gun yazayım.. Bu kez yavrumu kucagıma alayım anne olayım

Bari yumurta toplanacağı hafta içmese :KK43: ama folik asit çok çok önemli erkeklerin de muhakkak kullanması gerekiyormuş çünkü kromozomlar her iki taraftan geliyor bu ilaç kromozom bozukluğunu engelliyor sen araştır bak eşine de içirmeye çalış..
Neofortil diye bi ilaç almıştık ondan içmeye başladı canım, sigarayıda bıraktırmaya çalışcam, folik asitide araştırıyım bi erkeklerin de içtigini duymamıştım

Kızlar dua edinde salı gunu aksılık olmasın hayırlı vaktım gelmıs olsun sağlıkla sıhatle evlatlarım bana gelmesı ıcın tedavım ıptal edilmesin bende sıze gun gun yazayım.. Bu kez yavrumu kucagıma alayım anne olayım
Canımm inşallah herşey yolunda gider hamile kalırsın, ve müjdeli haberi verirsin bize içini rahat tut stres yapma Allahın izniyle bi aksilik olmaz inşallah

İnşallah canım hayırlısıyla tedavin sonuç verir birlikte doğum için gün sayarız ☺️

Off yok yaa ben daha bu adeti olamadim kaldiki oburunu bekliyim:KK43:( negatiften sonraki bi kaç ay düzen bozuluyormys hic olacakmisim gibi de durmuyo cok bozuldu duzenim bünyem cokk:KK43:(

X