2016 Ocak Ayında Tüp Bebek Yaptıracaklar

Off yok yaa ben daha bu adeti olamadim kaldiki oburunu bekliyim( negatiften sonraki bi kaç ay düzen bozuluyormys hic olacakmisim gibi de durmuyo cok bozuldu duzenim bünyem cokk(
olursun inşallah canım geçtimi günün, benimde aşılama yaptırdıgımda 4-5 gün geçmişti,aralık adetimde bugün bitti folikasite başladım :)

Ben ilk defa kürtaj oldum, kızlar siz kürtaj olduysanız daha önce ilk adetinizi kaç gün sonra oldunuz?
benim 37. Veya 38. Gun geldi kurtajdan sonra kurtaj olali 7 ay oldu ama adetim eskisi gibi değil.cok cok cok azaldi..bilmiyorum kurtaj sonrasi aldigim negatiflere umarim bu sebep degildir.histereskopide gecirdim bu sebeple yapisiklik vardi acildi dendi ama düzelen bisi yok anlamadim bu isi

merhaba,
ben lucrin kullanmaya başladım.28 aralıkta da kısmet olursa yumurta geliştirici ilaçlara başlarım diye düşünüyorum tabi doktorumda uygun görürse :)
ooo hadi bakalım canım bende 4 ocakda başlıyorum lucrine :) nasıl kendin yapabiliyomusun bende biraz korku var kendime nasıl yapcam diye

Günaydın şekerler;

Bende bebişlerimi alıp geldim . ilk size yazmak istedim ... Dualarınızı eksik etmeyin olurmuu 2016 bizim yılımız olsun ... Yanlız bir sıkıntım var dün gece en az 17 kes tuvalete kalktım. İlk trasnferimde neler yasadıgımı hatırlamıyorum. Ama bukadar tuvalete gitmemiştim.

Dondurulmuş mu taze embiryo transferi miydi sizinki? Allah bebeğinizi kucağınıza almayı nasip etsin inşallah..

İnşallah tutar ya 1 tane mi 2 tane mi?Bir de bundan önceki durumunuz neydi düşük mü yaptınız hiç mi tutmadı?

Benim de tedavim ocak ayının sonunda başlayacak.. 2 dondurulmuş embiryom var ama kafam çok karışık onları mı kullansam yeniden tedaviye başlayıp onları saklasam mı bilemiyorum İlk denememde düşük yaptım 6 haftalıkken kalbi durdu bebeğimin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…