2016 Ocak Ayında Tüp Bebek Yaptıracaklar

hayırlı olsun canım, bebislerin sıkıca tutunsun sana

tedavin hayırlı olsun, inşallah güzel sonuçlar alirsin

âminn insallah, benim ağrım 5 günden sonra oluyordu herkesde değişir kendine stres yapma bu kadar ,hayirli olsun tedavin ,inşallah güzelce büyürler

Canim kabak cekirdegi kavrulmusmu yedin persembe opu var insallah yarin alicam ananas kabak cekirdegi opudan sonra baslicam yemegr :))

İnşallah Can'ım benim Rabbim yüzümüzü güldürsün. Sabah deniyeyim inşallah. Gazla birlikte kasıklarımda ağrıyor. Senin kaç embriyo oluştu? Kaç tanesi transfer edildi

Transferin hayirli olsun arkadasim ancak bildigim kadariyla bitki çaylari önerilmez,icmeni tavsiye etmem benim naçizane tavsiyem,dilerim pozitif sonuclar alir ve bebegini kucaklayan şansli annnelerden olursun...

Transferin hayirli olsun arkadasim ancak bildigim kadariyla bitki çaylari önerilmez,icmeni tavsiye etmem benim naçizane tavsiyem,dilerim pozitif sonuclar alir ve bebegini kucaklayan şansli annnelerden olursun...
canım trasnfer öncesi içtim rahatlamak için. transferden sonra içmem kesinlikle bende. çayı bile tereddütle içiyorum

İnşallah Can'ım benim Rabbim yüzümüzü güldürsün. Sabah deniyeyim inşallah. Gazla birlikte kasıklarımda ağrıyor. Senin kaç embriyo oluştu? Kaç tanesi transfer edildi
canım 16 embriyo vardı 9 ukaliteli oldu 7 sini dondurduk 2 si transfer oldu. benmde dün akşam yatrken çok gazım vadı neden oluyor ki bu böyle? birde ben çok tereddüt ediyorum canım ya niye böyle oldu anlamadım her yaptığım yanlış gibi gelmeye başladı. sanki zarar verecekmisim gibi hissettim hp. geçen denemede ne yaptım hiç hatırlamıyorum ama bu defa sanki kalkarken biile hata yapıyormuşum gbi gelmeye başladı.

Cnm, ben de kalkarken, yürürken, otururken - hep hata yapıyorum gibi geliyor. Ama mantıklı olalım, bebekler en ufak zorlanmada hemen düşseydiler, bugüne hiç birimiz gelemezdik)))

canım merak etme bebişlerin annelerine sımsıkı sarılmışlardır... Sen içini ferah tut ve iyice dinlen

canım benim de 2. denemem olumsuz oldu. 4 adet yumurtadan döllenen olmadı. Doktor adet olduktan sonra gel nasıl bir yol izleyeceğimize beraber karar verelim dedi...
canım yumurta sayın kaçtı veya dondurulmuş embriyon var mı

Cnm, ben de kalkarken, yürürken, otururken - hep hata yapıyorum gibi geliyor. Ama mantıklı olalım, bebekler en ufak zorlanmada hemen düşseydiler, bugüne hiç birimiz gelemezdik)))
aynen ya kendmi yedim gece resmen neden böyle oldu anlamadım. bir yandan senn gibi düşünüyorum sağlamdır onlar diyorum bir yandan ya birşey olursa diyorum ama şu var sonuçta olacağı varsa her türlü olur dimi rahat olmak lazım

canım 20 ye yakın folikül oluştu ama yarısı boş çıktı, kalanlardanda sadece 2 tane kaliteli embriyo oluştu onlar taransfer edilmişti. dondurulacak da kalmadı maalesef

canım benim de ikinci tedavim de 4 yumurta toplanabilmişti ama benimkiler de tutunamadı.
hakkımız da hayırlısı canım .
Rabbim emeklerimizi boşa çıkartmasın
ne zaman tedaviye başlamayı düşünüyorsun.

canım inş bu defa iyi olur herşey kötü düşünme sakın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…