2016 Ocak Ayında Tüp Bebek Yaptıracaklar

Kizlar bisi sorucam benim kendim donmem gerekecek transferden sonra cunku esim izmirde gelemiyor. 20 dakika araba kullanmam gerekecek bi sorun olur mu ki siz hemen arabanin arkasina yatarak mi geldiniz

Evet agri oliyo son catlama iğnesi vurulunca da benim hep agrim oldu.

Cnm, bende de ilk gunlerde yoktu, 7 gün falan başladı.

canım tedavin hayırlı olsun seninde benimde hiç ağrı olmadı tedavi sırasında sadece akıntım çok oluyordu oda normal sıkıntı etme gelişiyordur

Kizlar bisi sorucam benim kendim donmem gerekecek transferden sonra cunku esim izmirde gelemiyor. 20 dakika araba kullanmam gerekecek bi sorun olur mu ki siz hemen arabanin arkasina yatarak mi geldiniz
bence sorun olmaz herhalde 20 dk azmış zaten ben oturarak geldim ilkinde de bunda da

inşallah gelişiyordur.defalarca tedavim iptal olduğu için endişeleniyorum
gelişiyordur canım niye iptal oluyordu ki gelişmediği için mi incir ye çok çok bir de bal polen arısütü ye çok faydası oluyo şimdi de başlasan olur bence

gelişiyordur canım niye iptal oluyordu ki gelişmediği için mi incir ye çok çok bir de bal polen arısütü ye çok faydası oluyo şimdi de başlasan olur bence
benim rezervim düşük cnm yumurta ya gelişmiyor ya boş çıkıyor ya erken çatlıyor.bu 6. kez başlamam ama 1 kere toplama oldu daha o da boş çıktı.incir arı sütü vs. yiyorum zaten.o yüzden endişeliyim.nasip artık...

öncelikle hayırlı olsun tedavin.benimde kasımda olmuştu transferim.transfer sonrası 2 saate yakın merkezde yattım.sonra 20 dk yürüyerek otele geçtim.sürekli yatmadım.günlük hayatıma döndüm.ben mucizeme kavuştum darısı size

canım biz tedaviye yeni başlayacagız merak ettiğim rahim filmi , yumurta toplama, transfer sırasında cok acıyor mu nasıl oluyor

canım doktor hasta gibi davranma kendine dedi yarın akşam misafir gelecekmiş eşim hayır diyememiş çok kalkmasamda en azından otururum yarın akşam. risk her zaman var tabiki iki konulunca ikide tutmayabilir. bilmiyorum tabi ama nasip ya. bizde onlar yle dedi direk.

Yarın ancak 4-u günüm yaa, ama meraktan stresten catliyorumm))
çok erkenmiş canım ya 8.günden önce çıkmaz bence

canım biz 2 saatte döndükk bugün eve. oturarark geldm yatsam daha tehlikeli gibi geldi sarsılma ihtimalidaha fazla. ki sen sadece 20 dk diyrsun birşey olmaz. ama trasnfer günü psikolojilk olarak yanında biri olsa daha iyi olurdu.
Korku bende de var tabiki, ama Umutttt yazdığı gibi, daha erken diyebilirim)). Kendimi daha tutmaya çalışayım ya.
:)))
inşallah gelişiyordur.defalarca tedavim iptal olduğu için endişeleniyorum
canm gelişiyordur rahat ol bnmde sancılar 6 ve7. gün başladı

hemen mi günlük hyatına döndün canım bende bugün transfr oldum yarın döneyim diyorum hiç mi uzanmadın sen? nelere dikkat ettin?

canm ben de öyleydm bol bol ananas yiyorum birde dün hep yeşil çay içtim rahatlattı baya. bol su iç. birde bir arkadaş yazmıştı yarın onu yapıcam süt iç portakal ye tuvalete çıkana kadar birşey yeme. aynı gün trasnfer olmuşuz inşallah güzel sonuç alırıZ:)

canım biz tedaviye yeni başlayacagız merak ettiğim rahim filmi , yumurta toplama, transfer sırasında cok acıyor mu nasıl oluyor

ben rahim filmini 2 sene önce çektirmiştim.sol tüpümdeki yapışıklık sebebiyle canım yanmıştı biraz.yumurta toplamada baygın oluyorsun.sadece ameliyathane ortamı geriyor insanı.uyandığından herşey bitmiş oluyor.transfer acılı değil.alttan muayeneye alışkınsan rahat geçer.idrar sıkışıklığın çok olmasın.yoksa işkence gibi gelir işlem.ben transfere girene kadar 3 kere idrarı boşalttım biraz.o yüzden rahat geçti.

umuttttt ben otelde kaldım.tarnsfer günü uzandım hep.ertesi gün kahvaltıya indim çıktım uzandım.ankaradaki tanıdıklarımıza gittik taksiyle 2 gün üst üstte.gittiğim yerlerde de hep oturdum.3.gün 5 saat otobüs yolculuğuyla eve geldim.yani öyle aman kalkmayayım yapmadım hiç.tutarsa her şekilde tutar dedim.ananas ve kabak çekirdeği yedim bol bol

Cok sagol canim bnde tedirgindim insllah bnimkide iyi gecer

anladım canm bende öyle yapıyorum şuan...uzanıyorum hep kabak çekirdeği anans yiyorum yarın ayaklanıcam akşam hafiften sonra yine uzanıcam. 3. günde yavastan normale döneym diorum bakalım

benim 5.gün 1.kalite dondurulmuş transferiydi.3 kasımda transfer oldu.8 kasımda erken gebelik testi yaptırdım ve çizgi çıktı:)

Transfer olanlar ve olacaklar insallah hayırla sonuçlanır. Ananasin tutunmaya çok etkisi varmış doktor bol bol yememi söylemişti sizinde aklınızda olsun. Ben günde 1 tane yeme çalıştım 1 avuçta kabak çekirdeği. Kabızlık sıkıntısı çekenler 1 kase yoğurdun içine yulaf ,fındık badem, kuru kaysiyide kucuk küçük dograyip kahvaltidan önce tuketin ve 1 saat sonra tuvalete çıkın gelmese bile ayni saatte olmasına özen gösterin. Elbet biliyorsunuzda bilmeyenler varsa diye yazmak istedim :))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…