2016 Ocak Ayında Tüp Bebek Yaptıracaklar

allah bebişlerimizi bize bağışlası artık hakkında hayırlısı olsun canım biliyorlar mı misafirleriniz tüp bebek yaptırdığınızı ben sadece annem ve kayınvalidemlere söyledim

allah bebişlerimizi bize bağışlası artık hakkında hayırlısı olsun canım biliyorlar mı misafirleriniz tüp bebek yaptırdığınızı ben sadece annem ve kayınvalidemlere söyledim
yok canım benm annem dışında hiç kmse bilmiyor ilkinde onada söylememiştim ama şimdi tatilde gidemeynce açıklamak zorunda kaldım. misafirlerde bilmiyor dün aramışlar eşimde yarın geln demiş diyememiş sonra geln diye ayıp olur diye. artık eşim hazırlıcak onlar gelmeden ben sadece çayı koyucam yine eşim doldurucak artık biraz rahatsızım dicem

Haklısın Can'ım insan bu psikolojinin içinde ister istemez kendini sürüklüyor. Sıkıntı stres yapma Rabbim ömür verdiyse her türlü tutar rahat ol. Bende mayıs 2015de yaptırdım ilk transferi tuttu çok şükür. Ama evladım 7 aylık doğdu ciğerlerinin gelişmemesi nedeniyle hayata ancak 2 gün tutunabildi. Şükrediyorum yine de 2 günde olsa Rabbim anneliği tattırdı. 7 ayda olsa Rahmi'mde onu hissettirdi diye. Bu işin tek çıkar yolu var dua dua dua tevekkül. Rabbim kucaklarımızı ikiz ikiz doldursun

Cevap alamasamda sormaya devam ediyorum alakasi olmayan kisilerin sohbetiyle devam ediyor ortam. Bence artik ocakvayinda tup bebek yaptirmayacak subatamart kalnlr diger topiklere gecsin burasi cok karisti kim transger kimne yapti cozemiyoum onlarin muhabbetinden hic bir soruma cvapta alamiyorum neyse tekrar sorayim kabak cekirdegini opudan sonra badlasammi ve kavrulmusmu olucak

çok üzüldüm canım seni cennette bekleyen bir meleğin var ne mutlu sana... bende ilk transferde 1 hafta hamile giib hissettim kendimi muhteşem bir duyguydu. dua ediyorum sadece transferm zorlu geçti hep dua ile dayandım meleklerim gelsn diye. bende öyle diyoum rabbm onlara ol derse ben sırtımda taş ta taşısam olur. olmayacak olunca da 9 ay yatsam da olmaz.

canım kime laf söylediğini anlayamadım ama elimden geldiğince bildiğim herşeyde herkese cevap vermeye çalışıyorum. ama herkes derdine çözüm arıyor bence başka topiğe geçsin demek yanlış. ben ananasa opudan 2 3 gün önce başladım hala yiyorum 1 hafta daha yemeyi düşünüyorum kabak çekirdeğini transfer sonrası diye duymuştum o yüzden dün başladım 2 avuç kadar yedim a101 den paket olarak aldım farketmez sanırım kavrulmuş falan her gün 2 avuç kadar yicem. hiç te sevmem de bebişler için katlanıyorum :)))

canım valla ben markette satılandan aldım bitincede almadım daha taransferden sonra yedim ben

Aynen öyle Can'ım benim. Kaderlerimiz bir dua edelim inşallah. Benim de dondurulmuş 3 tane daha kuzucum var. Dün tahminde bulunmuştu doktorlar ama buğün arayıp kesin sonucu bildirdiler.

@sevde85 ben de novaarta gıdıyorum ve 2. transferım salı gunu olcak

sizdeki sorun ne ıdı 2. denemende negatıf olmus ınan cok uzuldum. bı arkadasımda L loveandhope novartta tedavıyı bıraktı ıcı bı turlu rahat etmedı sımdı bende 2. denememı yapıyorum ve az tedırgın oldum

Aynen öyle Can'ım benim. Kaderlerimiz bir dua edelim inşallah. Benim de dondurulmuş 3 tane daha kuzucum var. Dün tahminde bulunmuştu doktorlar ama buğün arayıp kesin sonucu bildirdiler.
iyi hadi sevndm canım oda rahatlatıcı oluyor benm geçen defa donmuş yoktu daha stresliydim şimdi daha rahatım

Naz_musti
canım bu arada uzanıyor musun sende? geçen defa ne kadar yattın ne kadar yatcaksın?birde nelere dikkat etmiştin paylaşır mısın bizimle ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…