2016 Ocak Ayında Tüp Bebek Yaptıracaklar

canım benim de ikinci tedavim de 4 yumurta toplanabilmişti ama benimkiler de tutunamadı.
hakkımız da hayırlısı canım .
Rabbim emeklerimizi boşa çıkartmasın
ne zaman tedaviye başlamayı düşünüyorsun.
Amin canım hayırlı sağlıklı evlatlar nasip etsin Rabbim hepimize. doktorum bu ayki reglimle başlayabiliriz dedi. bekliyorum şuan canım. sen ne zaman başlıyorsun?

S Sude984 ben de novaarta gıdıyorum ve 2. transferım salı gunu olcak

sizdeki sorun ne ıdı 2. denemende negatıf olmus ınan cok uzuldum. bı arkadasımda @loveandhope novartta tedavıyı bıraktı ıcı bı turlu rahat etmedı sımdı bende 2. denememı yapıyorum ve az tedırgın oldum
ben de çikolata kisti var canım. ortam hakkında olumsuz bir gözlenimim yok, doktorum da oradaki embriloğun gayet tecrübeli olduğunu söylemişti. Önemli olan embriyoların sağlıklı olması içini ferah tut bence canım. ben orada 2 kere yaptırdığım için doktorum bu sefer medicanada yaptırmamızı tavsiye etti. onun tavsiyesi ile değiştiriyoruz. Benim orda olmadı ama senin tedavin pozitif olur inş :)

umuttttt umuttttt evet Can'ım dün hep yattım lavabo ve yemek dışında kalkmadım. 10 gün boyunca iş yapmadım. Kayınvalidemde kalıyorum. Her gün ceviz(kuru incirin içine koyup) fındık badem yiyorum hepsi bir avucu dolduracak kadar ve küçük 1 kase kabak çekirdeği. Sabahları kalkar kalkmaz kayısı kurusu yiyorum. 3 litre suyumu mutlaka içiyorum. Protein ağırlıklı besleniyorum. 1 bardak süt ve her öğün bir kase yoğurt yiyorum. Tabi işin birde manevi kısmı var. 1 tane Meryem suresi 100 tane Ya Halık ve 100 tane tefriciye okuyorum. Namazlarımı da oturduğum yerden kılıyorum. İlkinde tuttu şimdi de aynı şeyleri yapmaya çalışıyorum. Bunlar sebep vesile. Rabbim nasip eder inşallah.

umuttttt umuttttt canım merhaba, öncelikle tedavin hayırlı olsun, Rabbim hayırlı mutlu sonuçlar almayı nasip etsin. sana sormak istediğim, yumurta gelişim sırasında hangi ilaçları kullandın ve dozu ne kadardı? bir de çatlatma iğnesi olarak ne kullandın, 1 şırınga mı enjekte ettin 2 mi?

umuttttt umuttttt canım merhaba, öncelikle tedavin hayırlı olsun, Rabbim hayırlı mutlu sonuçlar almayı nasip etsin. sana sormak istediğim, yumurta gelişim sırasında hangi ilaçları kullandın ve dozu ne kadardı? bir de çatlatma iğnesi olarak ne kullandın, 1 şırınga mı enjekte ettin 2 mi?
Siz tedavinin hangi aşamasındasınız

ben de çikolata kisti var canım. ortam hakkında olumsuz bir gözlenimim yok, doktorum da oradaki embriloğun gayet tecrübeli olduğunu söylemişti. Önemli olan embriyoların sağlıklı olması içini ferah tut bence canım. ben orada 2 kere yaptırdığım için doktorum bu sefer medicanada yaptırmamızı tavsiye etti. onun tavsiyesi ile değiştiriyoruz. Benim orda olmadı ama senin tedavin pozitif olur inş :)

İNŞALLAH CNM ikimizde pozıtıf sonuclar alırız:)

bızde bı sorun yok hıc bı doktor bulamadı hatta 6 adet 5. gun embrıosu olustu ılk sonuc negatıf bakalım 2. ne olcak

ilk negatıfı hoca rahım ıltıhabına bagladı bıopsıde cıktı antıbıyotık kullandım 1 ay dınlendırdı sımdıde 2. ıcın gun sayıyorum

canım benim e2 değerim 5500 lerdeydi progesteron da 2,7 bana da ilaç verdi ama nafile:KK43: çok şükür şimdi iyiyim. senin transfer oldu mu
Ooo baya yukselmis seninki canim 3000leri gecince tehlikeli cok gecmis olsun.atlatmissin cok sukur..ben gecen kış yaptirmistim tatlim transfere kadar bi sorun yasamadim transferim oldu ve ogluma hamile kaldim..ama 38.hafta karnimda kalbi durdu ölü dogum yaptim 5 ay önce :KK43:((( hala kendime gelemedim.bir sure dogal yoldan deniycem olmazsa yine tup bebek olcak malesef.
Insallah seninki hemen olur canim, cok ugrasiyoruz emeklerimiz karsiliksiz kalmaz insallah

Kızlar, gebelik testi erken yapmayı dusunuyormusunuz, test gününü mü beklemeye kararlisiniz?
Ben test günü bekleyecektim, öyle karar vermiştim, ama dayanamayacagim ya, daha çok erken, ama yapasim vaaar))
Canim cok erken yapma catlatma ignesinin etkisiyle silik cikar aldatmasin seni.. 8.gununde yap bence..gerci ben 6.gun yapmaya baslamistim cikiyordu testte ve gun gectikce koyulasmisti.istersen oyle de yapabilirsin :)

Kızlar bir şey soracağım aranızda bebe aspirini yahut coraspin kullanan var mı? Varsa doktorlar ne diyerek bunu kullanmanızı istiyor? Herhangi bir yan etkisi var mı?

X