2016 Ocak Ayında Tüp Bebek Yaptıracaklar

yaş kaç canım allah hepimizin yardımcısı olsun

Sagol canimmm insallah sen cok daha iyi haberler alirsin
inşallah canım ben şimdi adet olmayı bekliyorum doktorum adetten sonra muayene edip nasıl bir çizeceğimize karar vericez dedi. hepimiz hakkında hayırlısı olsun. Allah hepimizin emeklerine karşılık versin inşallah. ama ben çok karamsar oldum. Hiç birşeyi iyi düşünemiyorum artık...

Transfer olucak arkadaslar sikisiklik konusuda kendinizi cok kasmayin hafif idrariniz olsa yeterli ..karninizdan ultrasyonla bakabilmek icin istiyorlar bunu yerlestirdikleri embriyolari ultrasyonda size gosteriyolar bu sayede bana oole yaptilar..cok sikisik olup ne yapcam stresine sakin kapilmayin transfer aninizi zehir etmeyin kendinize..

Merhaba,
Bende bugün 7. iğnemi olucam puregon kullanıyorum ilk günler ağrım oldu ama şimdi yok, aynı konuyu araştırmak için girdim sizi gördüm. Umarım kullananlar tecrübelerini paylaşır.
Canim bende ayni igneyi kullandim ilk gunler cok fazla agrim oldu simdi yok agri falan olmuyor

Kizlar ocak dedik burasi karmakarisik olmus yeni bi konu acilsa daha iyi olacak gibi dimi Neyse kontrolum vardi persembe opu var cok sukur

Canim bende ayni igneyi kullandim ilk gunler cok fazla agrim oldu simdi yok agri falan olmuyor
Peki canım yumurta durumun nasıl bir aksilik yok değil mi?
Cumartesi günü yani 5. iğnemi vurulduğum gün şeffaf akıntım oldu ki bir gün önce de kontrolüm vardı en büyük yumurtam 9 mm di, korktum yumurtalar çatladı sandım Doktorumu aradım, merak etmeyin ilaçlardan dedi ama yarın kontrolüm var, orada görmeden inanamıyorum. Siz ne durumdasınız acaba?

canım hayırlı olsun inş tutunur bebişin sana bana da oluyo ara ara sonra geçiyo senin kaçıncı günün bu arada

Once kafani rahatlat canim herseyden onemlisi psikoloji unutma. Sen elinden geleni yap sonrasi rabbime emanet...

Bazi arkadaslar oluyor yanlis anlasilmasin ama biz bi taneyi yapmayi calisiyoruz , onlar 2. Icin yanip yakiliyor bu bence bize haksizlik olmuyor mu?? Zaten bir tane cocugunuz olmus ALlah bagislasin da , biz 1 ararken sizin 2. Icin bu sekilde davranmaniz bi garip ...

Başkent merkezi hakında bilgin varmı bide memorial merkezi ben de Şubat ayında baslayacagim allah izin verirse
ben başkente göğşen beye gitmiştim.çok tavsiye ettiler çevremden.2 kişi var hamile olan.ama ben memnun kalmadım.kişisel bir durum da olabilir.çünkü benim rezervim düşük.pek umut yok deyince devam etmek istemedim.doktor olarak iyi birisi ama bana yaklaşımı hoşuma gitmedi.bir de hastane aşırı kalabalıktı.sizi etkilemek istemem.gidip de çok memnun kalan da var.sayfası var hatta ordan araştırabilirsiniz.dilerseniz mesaj atın ordan link atayım bir okuyun...

Bence yanlis düşünüyorsun canim bende tek cocugu bencillik olarak goruyorum o cocuga haksizlik sonucta yarin obur gun anne baba gidince tek kalacak! Bende ilki olsa da ikinci icin hatta 3. Icin bile ugrasirdim sonucta bu herkesin kendi tercihi...

Kizlar konu actim bir tane sonuc bekleme tarih falan diye eger eklenmek isterseniz oradan takip ederiz tarihleri

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…