2016 Ocak Ayında Tüp Bebek Yaptıracaklar

Salı günü ara hemşirelerden bilgi al demişti canım yarın arıycam hemşirelerin bilgisi yoksa kendisini ararım, yarın belli olacak benim ne yapcagım, Dondurulmuş kolaymış o zaman o hapı kullanınca hiçmi kendiliğinden yumurta oluşmuyo şimdi

Hımm hemşirelere söyleyecekler demek ki ne yapacağını.. Ama sen yine de Gürkan hoca ile yüz yüze görüş aklındaki tüm soruları sor çünkü hemşireler sınırlı bilgiye sahipler. Lucrini zaten yumurtaları baskılamak için vuruluyorum. Yumurtalar gelişmesin baskılansın, gelecek embiryo olsun sadece diye. Diğer hap da rahim duvarını kalınlaştırıyor. Benim vücudum su topluyor bir gün önceye göre sürekli 200-300 gram fazla çıkıyorum. Bıktım valla hormon almaktan bitse şu süreç bir an önce de transfer olsa :KK43:

Hımm hemşirelere söyleyecekler demek ki ne yapacağını.. Ama sen yine de Gürkan hoca ile yüz yüze görüş aklındaki tüm soruları sor çünkü hemşireler sınırlı bilgiye sahipler. Lucrini zaten yumurtaları baskılamak için vuruluyorum. Yumurtalar gelişmesin baskılansın, gelecek embiryo olsun sadece diye. Diğer hap da rahim duvarını kalınlaştırıyor. Benim vücudum su topluyor bir gün önceye göre sürekli 200-300 gram fazla çıkıyorum. Bıktım valla hormon almaktan bitse şu süreç bir an önce de transfer olsa :KK43:
Hmm anladım canım,yarın bi Hemşireleri arayım da bilgi alamazsam yarın yada çarşamba giderim , gürkan hoca salı Hemşireleri arayıp sor bi demişti onun için yarını bekkiyorum

arkadaşlar merhaba benim gibi opu yaptırdıktan sonra hala (Çarşamba yapıldı) gaz sancısı ve afedersiniz tuvaletini yaparken zorlanan ve acı çeken var mı? bir de öksürürken ve hapşururken de acıyor. ilkin de bu şekilde uzun süren sorunlarım olmamış.
bir de yumurta kalitesi iyi olsun diye neler yapmalıyım bana yazarsanız sevinirim

arkadaşlar merhaba benim gibi opu yaptırdıktan sonra hala (Çarşamba yapıldı) gaz sancısı ve afedersiniz tuvaletini yaparken zorlanan ve acı çeken var mı? bir de öksürürken ve hapşururken de acıyor. ilkin de bu şekilde uzun süren sorunlarım olmamış.
bir de yumurta kalitesi iyi olsun diye neler yapmalıyım bana yazarsanız sevinirim

OPU yapılmış tatlım artık yumurta kalitesi için yapılacak bir şey yok ama çektiklerinin aynısını fazlasıyla çekmiştim çok iyi hatırlıyorum..

Canim benim 1 hafta surdu en son doktorumun onerisinden sonra rahatladim Sabah Ac karnina direk soguk sut ile portakal yiyor sun tuvalete çıkana kadar başka bir şey yemiyorsun çok etkili hem şişliğe hem kabızlığa iyi geliyor deneyebilirsin

tutmak ta zararlı demişlerdi bana geçen defa. ama o kadar çok su içmiştim ki şimdi 2 3 bardak ancak içicem
canım bende çok su içmemiştim dra sordum sıkışığım ama az fazla mı olmalı dedim çok çok sıkışıktan biraz az olman lazım deyince suya yüklendim

canım dün benmde baya ağrı oldu tuvaletimi yaparken. birde dediğin gibi ciddi kramplar giriyor gaz sancısı gii. ama bana bir kağıt verdiler orada yazıyor hepsi. canım ben iki gündür kıymalı yumurta yiyorum sende ye onun çok faydası oldu. birde çok su iç. içmezsen devam edebilir. adetle birlkte bal arı sütü polen çörek otu karışımı kullan 15 gün sonraki adette tekrar 15 gün kullan. ben 3 4 aydır yapıyordum bunun faydası çok oldu. birde kuru incir her sabah 2 tane ye. ve her gün 1 nar suyu mutlaka iç.

Bende 4.tedaviye basladimm bahçecidw bugun 5.ignelerimi vurulcam ama hiç şişlik filan hissetmiyorum,acaba igneler işe yaramiyormu diye düsünuyorum onceki tedavide gonal f ve menegon kullanmistim bunda puregon ve menopur kullaniyorum,kalaemli olan igneyi uyguluyorum daha once kullanmamistim umarim herswy yolundadir...

Bende 4.tedaviye basladimm bahçecidw bugun 5.ignelerimi vurulcam ama hiç şişlik filan hissetmiyorum,acaba igneler işe yaramiyormu diye düsünuyorum onceki tedavide gonal f ve menegon kullanmistim bunda puregon ve menopur kullaniyorum,kalaemli olan igneyi uyguluyorum daha once kullanmamistim umarim herswy yolundadir...
içini rahat tut yolundadır herşey. herkeste hemen aynı belirtiler olmaz. bendede şişlik olmamıştı hafif batmalarda 7 8. gün başlamıştı

canım dün benmde baya ağrı oldu tuvaletimi yaparken. birde dediğin gibi ciddi kramplar giriyor gaz sancısı gii. ama bana bir kağıt verdiler orada yazıyor hepsi. canım ben iki gündür kıymalı yumurta yiyorum sende ye onun çok faydası oldu. birde çok su iç. içmezsen devam edebilir. adetle birlkte bal arı sütü polen çörek otu karışımı kullan 15 gün sonraki adette tekrar 15 gün kullan. ben 3 4 aydır yapıyordum bunun faydası çok oldu. birde kuru incir her sabah 2 tane ye. ve her gün 1 nar suyu mutlaka iç.
teşekkür ederim bu karışımı günde kaç defa aç mı tok mu nasıl yapacam

Can'ım şişliği ve sancıları yumurta toplama operasyonundan sonra yaşadık kabız olmamakta ve bu şişliğin, zorlanmaların olmamasında fayda var aslında onun için arkadaşlar bir çok yöntem paylaştı deneyebilirsin

teşekkür ederim bu karışımı günde kaç defa aç mı tok mu nasıl yapacam
canım günde 2 kez sabah aç 1 yk akşam yatarken 1yk. müthiş etki ediyor bu karışım. birde biri yazmıştı ya ısırgan tohumu yoğurda karıştırıp yedim diye onuda yap bence. ben bulamadım geç öğrendm zaten ama dene bence.

Merhaba,
Bende bugün 7. iğnemi olucam puregon kullanıyorum ilk günler ağrım oldu ama şimdi yok, aynı konuyu araştırmak için girdim sizi gördüm. Umarım kullananlar tecrübelerini paylaşır.

X