2016 Ocak Ayında Tüp Bebek Yaptıracaklar

Saol danışarak bişeyler öğrenmeye çalışıyorum
tabii ki canim hepimiz sorarak ogreniyoruz bir cok seyi saniyorum Ankaradasin. Ankarada tedavi olan arkadaslar senin sorunu gordugunde yardimci olacaktir gercekten hastane guveni ve ekip cok onemli kendini rahat hissedebilecegin bir yer olmali. biran once bulursun insAllah

Merhaba kızlar ben ikinci tüp bebeğimi dondurulmuşlarla yaptım.ilki tek transfer tuttu fakat kalp atışını duyamadığımız iöin 8.haftada aldırmak zorunda kaldık.ikinci transferimde 2 embriyo transfer edildi biri 4 gün diğeri blast 10 gün sonra test yap dedi dr, ama ben dayanamayıp kasık ağrımda fazlasıyla olduğu için transferin 7. Günü test yaptım ve 0.100 cıktı tabi yıkıldım 2 gündür ne yemek yiyebiliyorum ne uyuyabiliyorum çok zor bi 2 gün oldu benim için.ama içimde hala bi şüphe var acaba erken yaptırdığım içinmi değer böyle cıktı acaba değerim yükseldimi test günüm yarın aslında, dr a test değerimi sölediğimde ben bi umut beklerken test gününde tekrar yaptır diye direk ilaçları bırak tutmuş olsaydı cıkar dedi. Sizce değerim yükselirmi cevrenizde böle olupta test

Bende ilk bebeğimi kalp atışı duymadık dua et içini rahat Tutu nerde tedavi gördün hangi hastane bende hastane Dr araştırıyorum ankarada

Kizlar trasnfer sonrasi ne kadar sonra lavaboya gittiniz ne kadar yatilmali?gecen defa surgu vermislerdi ama opu oldugum gun transfer olan biri vardi ona 1 saat yat sonra tuvalete git dediler nasil dayandiniz o kadar? Cok sıkışık olun diyorlar ya transferde.
40 dakika yatıp tuvalet için kalkmistim, sonrada giyinip hastaneden ciktik

X