2016 Ocak Ayında Tüp Bebek Yaptıracaklar

Canımmmm ne yaptın yarın gidecekmisin hastaneye?

Tatlım donduruulmuşlarda ultrason günü olan 8 şubata kadar çağırmıyorlar izleyecekleri yumurta yok ya herhalde ondan. Cumartesi günü cycloprogynova diye bir hap var ona başlattılar. Şu anda hem Lucrini vuruluyorum hem de hapı kullanıyorum. 28 Ocakta hap sayısı 2'ye 1 Şubatta da hap sayısı 3'e çıkacak işte 8'inde de gideceğim herhalde rahim duvarı kalınlığına bakacaklar 10'unda da transfer edecekler. Sen ne yapacaksın şimdi peki, Gürkan Hoca ile detaylı bir görüşseydin..

Hayırlı olsun tedavin canım sigara bende içiyordum ama çok az tedavi sırasında içtim sen çok içiyomuşsun şimdi transfer oldum bir tane içiyorum onuda içmiyorum artık

1 saat sonra lavaboya gittim ama zor dayandım geçen sefer sürgü vermişlerdi ona yapamamıştım bu defa hiç istemedim

40 dakika yatıp tuvalet için kalkmistim, sonrada giyinip hastaneden ciktik
merhabalar. ben transferden hemen sonra tuvalete koştum diyebilirim ve 3 defa aralıklarla gittim. dr. bişey olmaz bunlar huraffe dedi. yatacaksın falan değişen bişey yok dedi ki doktorumada çok güveniyordum zaten. sonuç olarak pozitif. rahat olun arkadaşlar. bugünde test verecem inşallah değerim yükselmiştir ve rabbim her isteyene nasip etsin

canım 4 de 5. güne gelir ve inşallah pozitif sonuç alırsın. ve bebeklerini kucağına alırsın

Arkadaşlar merhaba, deneyimli arkadaşlara sorum var, sol yumurtalık sağ yumurtalıklara göre önden gidiyormuş canım çok sıkıldı solda 16-18 mm iken sağda 14-12 mm arası böyle bir şey gelen varmı başına yada fkri olan birde 3 ün önce e2 1143 dü bugünkü sonuç çıkmadı daha hoca yükselirse embriyoları dondururuz dedi

canım 4 de 5. güne gelir ve inşallah pozitif sonuç alırsın. ve bebeklerini kucağına alırsın
inşallah canım. pgt yaptırmayı düşünüyorum 1 tane bile kalsa yaptırırım diyorum ama pgt den sonra da baya bir embriyo eleniyo. sanırım ilk tedavim başarılı olmadı. Allahtan ümit kesilme tabi. Çok da üzülmüyorum alıştım artık.

dondurulmuş embiryo muydu taze mi bir de kaç tane transfer edildi?

Ay
aynen canım o kadar iceceksin dediler çıkınca duramiyosun mecbur yapıyosun bu kez bi litre icicem insallah
bende bir yerde okumuştum 5 kez tedavi oldum suyla alakası yok hepsinde çok içtim en sonuncuda yarım litre ancak içitm ama oldu diye. bende az içmek istiyorum da bakalım. bu arada haber var mı canım yumurtalardan duurm neymiş bugün arayacaklardı beni ama aramadılar

Arkadaşlar bir şey danışıcaktım daha öncekinde olmuşmuydu hatırlayamıyorum ama şimdi sağ tarafıma Ara ara batma şeklinde sancı geliyor hangi şekle gireceğimi şaşırıyorum transfer sonrası böyle bir şey yaşayan varmı acaba aranızda normalmi acaba Boyle sancilar

Salı günü ara hemşirelerden bilgi al demişti canım yarın arıycam hemşirelerin bilgisi yoksa kendisini ararım, yarın belli olacak benim ne yapcagım, Dondurulmuş kolaymış o zaman o hapı kullanınca hiçmi kendiliğinden yumurta oluşmuyo şimdi

soyle soyleyim 4 bardak kadar su ictim ultrasonda baktiklarinda tamam yeterli dediler normalde cok sikismam icin en az 6 bardak icmem gerekiyordu 4 bardak su yetti
bende çok çabuk sıkışırım o yüzden 2 3 bardak içmeyi düşünüyorum

1 saat sonra lavaboya gittim ama zor dayandım geçen sefer sürgü vermişlerdi ona yapamamıştım bu defa hiç istemedim
tutmak ta zararlı demişlerdi bana geçen defa. ama o kadar çok su içmiştim ki şimdi 2 3 bardak ancak içicem

doğru diyorsun canım ya olacak olunca her türlü oluyor sonuçta

Yok canım daha aramadilar merak içinde bekliyorum öyle tlfn elimde

canım geçen defa benmdee öyle olmuştu normal sanırım o tutunmaya çalışıyor embriyo

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…