2016 Nisan Anneleri

Bebeklerimizin Cinsiyetleri

• Ankete Katılan
    380
Kocamın gözüne perde indi. İkinci çizgi yok diyor :KK70: ben şoktan çizgiyi 2 değil 5 görüyom. Ben hamileyim :KK57: 5 aylık oğlum var ve ben hamileyim. Geçen sene ağustosda oğlumu öğrenmiştik. Şimdide bu bebek. Ruhuma fatiha mı yoksa oh oh maşallah mı....
hayırlı olsun canım. tavrın çok hoşuma gitti. genelde bebekler bu kadar küçükken öğrenilen yeni hamilelik bu sakinlikte karşılanmazdı (sanırım bende dahil) sen çok güçlü bi annesin ve altından kalkabilirsin:KK49: tebriklerrrr

Morusevenanne Morusevenanne oh oh maşallah bence :))) tebrikler canm.. valla benim adetim 10 güngecikti eşim illede prezervatif kullanmam dedi ödüm kopmuştu hamileyim diye.. adet olunca spiral taktrdım rahatladım..

Morusevenanne Morusevenanne oh oh maşallah bence :))) tebrikler canm.. valla benim adetim 10 güngecikti eşim illede prezervatif kullanmam dedi ödüm kopmuştu hamileyim diye.. adet olunca spiral taktrdım rahatladım..
Ben spiral taktıramıyorım. Hap kullanamıyorum. Sadece eşim korunabiliyor bizde. Şeker hastası olduğum için hele hap hiç kullanamıyorım. Denedik zamanında. Mahvoldu şekerim.

hayırlı olsun canım. tavrın çok hoşuma gitti. genelde bebekler bu kadar küçükken öğrenilen yeni hamilelik bu sakinlikte karşılanmazdı (sanırım bende dahil) sen çok güçlü bi annesin ve altından kalkabilirsin:KK49: tebriklerrrr
:KK70: hayatımda hiçbişeyimi kolay elde edemedim. Planlı bişeyim olmadı. Ondan belki tavrım. Tek planlı yaptığım oğlumdu. Ondada mahvoldum planlarken :KK70: sağlık olarak hep kaybettim bişeyler . Bu hayatta vah tüh yapacak şeylrrim çok az. Pişman olmadan yaşamaya çalışıyoru . Zor olmasına zor olacak ama direncim yüksek.

hayırlı olsun :) bence güzel bişey biz ardarda istediğimiz için tabi.
ama sen istemiyorsun belli. e ozaman korunacaktınız. sonradan ahlanmak vahlanmak yok.
Vahlanmıyorum. Ama çok süpriz oldu. Bende ard arda yapacaktım. Hatta 4 aylıkken oğlum eşim gazladı beni. Ama planlı yapmadık. Eşim korunabilşyordu bizde. Ama mantar sıkıntım oluşmuştu geçen ay. Eşim kullanınca mantar artıyor. Mecbur korunmadan öbür eski düzen usülle güya korunduk. Ama hem bekliyoduö hem beklemiyodum. Ne bilim başka nasıl ifade etsem. Kendimiz getirdik bu sona. Olacağı bu :KK70: ama ne bilim beklemiyodum hemen olmasını

Morusevenanne Morusevenanne hayirlisi olsun insallah.
Annelik kolay olsaydi cennet annelerin ayaginin altinda olmazdi.Simdi zorlanirsin ama buyuduklerinde tadindan yenmez:))

Dogum kilolarindan bahsedilmis.ilk dogum yapanlar daha rahat kilo veriyor bu bir gercek.(bende oyleydi) hamileligimde 18 kilo aldim simdi 8 kilo fazlam var 6 aylik olunca dogru diyetisyene diyordum simdi 1 yasa karar verdim.
Kendi kendime veremiyorum tatliya cok duskunum helede cikolatali tatlilara.
Dun gece saat oldu bir iki sipayi anca uyuttum butun enerjim cekildi amannn dogru mutfaga esim zor aldi elimden koca nutella kutusunu:KK43:( enerjim geri gelsin diyeydi ama:KK43:(

@tlyozgr hadi baslayalim o zaman :) ben de birileri takip edince daha cok motive oluyorum.
Squat challenge yapalim mi bir aylik?

Eklentiler

• image.png
    image.png
    122,6 KB · Görüntüleme: 86
Arkadaşlar size birşey sormak istiyorum.Oglum alttan 2 tane dış çıkarıyor,ağzında pamukçuk oluştu.Acaba disinden mi yoksa her bulduğunu agzina goturuyor ondan mi?Ilaç mi kullandınız geçti?Önerisi olan...

Morusevenanne Morusevenanne hayirlisi olsun insallah.
Annelik kolay olsaydi cennet annelerin ayaginin altinda olmazdi.Simdi zorlanirsin ama buyuduklerinde tadindan yenmez:))

Dogum kilolarindan bahsedilmis.ilk dogum yapanlar daha rahat kilo veriyor bu bir gercek.(bende oyleydi) hamileligimde 18 kilo aldim simdi 8 kilo fazlam var 6 aylik olunca dogru diyetisyene diyordum simdi 1 yasa karar verdim.
Kendi kendime veremiyorum tatliya cok duskunum helede cikolatali tatlilara.
Dun gece saat oldu bir iki sipayi anca uyuttum butun enerjim cekildi amannn dogru mutfaga esim zor aldi elimden koca nutella kutusunu:KK43:( enerjim geri gelsin diyeydi ama:KK43:(

Emziriyorsan çikolata kusturur bebişi...

Canim başlayalım başlamasına da doktoruma danışman lazım ilk 6 ay yürüyüş dışında herşeyi yasakladı ben sezaryan ve miyom ameliyatı oldum biraz zorlu bir ameliyat oldu bu ayın 20 nde kontrolüm var soracağım zaten araya bayram giriyor.ama kesinlikle başlayacağım tatlım bekle beni :)))
@tlyozgr hadi baslayalim o zaman :) ben de birileri takip edince daha cok motive oluyorum.
Squat challenge yapalim mi bir aylik?

X