2016 AĞUSTOS Ayında Tüp Bebek Tedavisine Başlayacaklar...

Evet canım, biz aynı gün transfer olmuştuk. Benim de test günüm Salı. Umutsuzluğa kapılmayı hiç istemiyorum ama bu adet ağrıları ve önceki 2 negatif sonuç ister istemez keyfimi kaçırıyor. Allahım izin verse de o gün ikimiz de Mutlu haberi versek ya keşke :KK5:Nasip işte..
Canim sanci girince bnde bu umutsuzluga dusuyorum sonra diyorum ki tuttuysa uzmus oluyorum bebisleri..
Insallah olmuştur insallah guzel haberlrr verirz..
Olmazsada elden bisey gelmiyo canim Rabbimin takdiri diycz..saglikli hayirli evlatlar versin..

Canim sanci girince bnde bu umutsuzluga dusuyorum sonra diyorum ki tuttuysa uzmus oluyorum bebisleri..
Insallah olmuştur insallah guzel haberlrr verirz..
Olmazsada elden bisey gelmiyo canim Rabbimin takdiri diycz..saglikli hayirli evlatlar versin..
Amin canım inşallah. Allahım isteyen, emek veren herkese hayırlı evlatlar versin. Vermediğine de sabır versin, başka güzellikler versin.

ZehreNur ZehreNur ve kizlar pek giremiyorum size acil sorum var benim yontemim dogal siklus olacak yani opudan sonra ilac kullanmadim transferim ilacsiz 2 ay sonra falan olucak sorum su benim opum 30 agustosda idi ve ben bugun adet oldum simdi gördügum icin doktoru rahatsiz etmek istemedim sizce normal mi bu?:KK17:

bendede o sıvıdan vardı. tüp hidrosalping oluyor.Bana doktorlar tüpün alınması gerektiğini söylediler.Laporoskopiyle aldılar ondan sonra transfer yaptılar.

tüpün alındığında ameliyat nasıl geçti ve sonrası nasıldın canım?

X