2016 AĞUSTOS Ayında Tüp Bebek Tedavisine Başlayacaklar...

Canim bende simdi doktordan geldim bende ikizlerimin keselerini gördüm elhamdülillh dedigin gibi kalp olsmaya baslamis nokta gibi atiyordu ilke kalp oliyormus o daha gelisecekmis biz son adet tarihimizi baz aldik benimde oyle tam 6 hafta okuyordu ama doktor da rapora 5 haftalik yazdi gelisimi oyleymis cunku tup bebekte hesaplama farkli oluyor heralde canim korkma gelisimi yavas degil bebisinin:KK66:
Sağol arkadaşım senin son adet tarihin ve transfer tarihin nedir?

Canimm hayirli olsun artik biraz pozitifler gelsin icimiz acilsin..
Sağol arkadaşım. Darısı sana olsun. Uzmesinler hiç annesini. Benimkiler de devam etsin inşallah :)

Gözümüz aydın canımmm. Rabbim saglikla kucagina almayi nasip etsin
Sağol arkadaşım. Darısı sana olsun. Transferin de hayırlı ugurlu olsun.

Canim baya belirgin olmus tebrik ederim rabbim kucagina almayi nasip etsin artik iyi haberlere ihtiyacimiz vardi :)
Çok şükür canım. Pts De senden güzel haberler alalım inşallah...

Tebrik ederim bu normal gebelik testi değil dimi.6gün önce gösterenlerden.ben normal bir testle yaptım demin negatif çıktı kaşındım moralim bozuk bugün 5.günüm 5.gün embriyosu.
Sağolasın arkadaşım. Aynen o testten. Ama laboquick normal gebelik testlerine de çok hassas diyorlardı. Sırf onu denemek için onunla da yaptım. Çok silik onda da çıktı. Ama benim çift transferdi. Benim bu duruma hemşireler de inanmiyordu hiç. Asla çıkmaz varsa da diyorlar. Ama benim idrara erken geçiyor sanirim. Hemen moral bozma emi. Benim diğer transferlerde de böyle oldu ama gitti bebislerim:KK43: ama bu onlardan daha koyu bu kez.

:halay::halay::halay::halay:canim tebrik ederin bal gibi de hamilesin benim 8.günü ve9.günü testim boyledi simdi ikizlerime hamileyim :))
Ay inşallah arkadaşım çok istiyorum ikizlerim olsun. Sagolasin:)

Masallah ikizlerine Rabbim saglıcakla kucagına almayı nasip etsin.bizede dua et bol bol emi hamilelerin duasına ihtiyacımız var.
Ediyorum canım kendimle beraber herkese. Darısı sana inşallah sağolasın.

Y yaasemintt canım tebrik ederim inşallah degerin artarak devam eder
Canim cok tesekkur ederim :)

Adet tarihim 23 temmuz transfer 9 agustos 5.gün embriyosu canim
Çok benziyor cnm bnmde transfer 11 ağustos maşallah ikizlerine benim tek görünüyor bugün gittik dr a kesenin içinde yolc salk keseside görülüyor onu görmek sağlıklı bir gebeliğe işaretmiş kalbinde kasıldığını gördük ama sesini dinletmedi haftaya bidaha gidicez o zamana dedi sizindemi öyle oldu

kızlar bugün kontrolden geldim. doktor yumoşların çok güzel büyüdüğünü söyledi. herşey güzel ilerliyordu ki bana bir tane tüpümde sıvı birikmesi olduğunu söyledi. daha öncelerde geçirdiğim bir enfejksiyonun neden olmuş olabileceğini söyledi. başarı şansını etkileyebilir de etkilemeyebilir de dedi. transferden önce operasyon gerekebilir ama konuşuruz dedi. canım sıkıldı biraz. siz ne diyorsunuz? bu konu da tecrübesi olanlardan yardım bekliyorum.:KK43:
bendede o sıvıdan vardı. tüp hidrosalping oluyor.Bana doktorlar tüpün alınması gerektiğini söylediler.Laporoskopiyle aldılar ondan sonra transfer yaptılar.

Çok benziyor cnm bnmde transfer 11 ağustos maşallah ikizlerine benim tek görünüyor bugün gittik dr a kesenin içinde yolc salk keseside görülüyor onu görmek sağlıklı bir gebeliğe işaretmiş kalbinde kasıldığını gördük ama sesini dinletmedi haftaya bidaha gidicez o zamana dedi sizindemi öyle oldu
Aynen canim bak yolk kesesi olusmus bu demekki gebeligin saglikli ilerlyecek dedi sonra yakinlastirdi goruntuyu kalbini gosterdi nokta gibi kasilmalar vardi onu gormek bile cok guzeldi kalp atisi kim bilir ne kadar guzeldir canim:) senin tek mi transfer edilmisti canim

bendede o sıvıdan vardı. tüp hidrosalping oluyor.Bana doktorlar tüpün alınması gerektiğini söylediler.Laporoskopiyle aldılar ondan sonra transfer yaptılar.

ben tüpümün alınmasını istemiyorum. transfer yapsalar öylece şansım ne olur acaba dersin? :KK43:

kızlar bugün kontrolden geldim. doktor yumoşların çok güzel büyüdüğünü söyledi. herşey güzel ilerliyordu ki bana bir tane tüpümde sıvı birikmesi olduğunu söyledi. daha öncelerde geçirdiğim bir enfejksiyonun neden olmuş olabileceğini söyledi. başarı şansını etkileyebilir de etkilemeyebilir de dedi. transferden önce operasyon gerekebilir ama konuşuruz dedi. canım sıkıldı biraz. siz ne diyorsunuz? bu konu da tecrübesi olanlardan yardım bekliyorum.:KK43:

kızlarrr yardımı dokunacak yok mu?
iyi değilim. :KK43::KK17:

Aynen canim bak yolk kesesi olusmus bu demekki gebeligin saglikli ilerlyecek dedi sonra yakinlastirdi goruntuyu kalbini gosterdi nokta gibi kasilmalar vardi onu gormek bile cok guzeldi kalp atisi kim bilir ne kadar guzeldir canim:) senin tek mi transfer edilmisti canim
Aynen pıt pıt kasılıyodu inşallah sesinidr duyarız benim 2 koyulmuştu 1 i tutmuş sana kalp sesi için ne zamana gün verdiker

Transfer olan arkadaslar hangi ilaclari verdiler??
Transferin hayırlı uğurlu olsun canım. Ne güzel demişsin 12 gün anneyim diye :KK54:Öğrenene kadar hepimiz anneyiz, Allahım sonrasında da nasip etsin, yüzünü güldürsün inşallah. Benim de transferden sonraki 9. Günüm, ama adet olacakmışım gibi Ağrı'm sızım var, bu yüzden Canım sıkkın biraz. Kullandığım ilaçlar da: Progestan iğne, aspirin, folbiol ve climara bant. Sağlıklı hamilelikler dilerim canım.

ZehreNur ZehreNur iyiyim canim saol ya ohss riskine karsi doktor dostinex vermisti o beni mahvetti mide bulantisi kusma falan biraktim 8 gun kullanmam gerekiyomus ama 3 gun zor dayandim.. midem hala yerine gelmedi valla o yuzden pek giremiyorum

X