2016 AĞUSTOS Ayında Tüp Bebek Tedavisine Başlayacaklar...

Alya_naz kuzumm nasılsınnn kaçıncı günn olduu aklımdasınız hep ama takip edemiyorum tarihleriii inşş iyisindirr
Bitanem selam, biz iyiyiz canım senden naber... Ne var ne yok ? Valla ben son testi gecen Pazar yaptım, cok şükür degerim 1392'ye fırlamış Az önce randevu aldım 10 Eylüle, kısmetse ilk gebelik kontrolüne gidecegim. Insaallah hem keseyi hem de kalp atışini duyarız.

belki geç döllenmiştir bacım insallah artmış bir şekilde olur.. var mı belirtin falan ?
Valla adet agrilarim var canim belim bacagimda bi ara agridi gecti bu ara.aslina bakarsanda adetimde dun olmaliydi hala yok insallah yarin artisi gorurumde erken bayram yapariz:)

Ya çok tebrikler.. Bir mucizeye daha şahit olduk sayende..çok sevindim rabbim sağsalim kucağına almayı nasip etsin.. Ya ben az önce dalgınlıkla ağır bi torba kaldırdım Nasıl sinirlerim bozuldu kızlar bişey olur mu ki.. Ağır dediğim bikaç kilo çok değil..

5 kiloya kadar bir sey olmaz derler canım...

Valla adet agrilarim var canim belim bacagimda bi ara agridi gecti bu ara.aslina bakarsanda adetimde dun olmaliydi hala yok insallah yarin artisi gorurumde erken bayram yapariz:)
Psikolojiktir Can'ım.. Beklemediğinde hemen gelir bu Regl denen meret.. Başını beklersin gelmez..

Ay inşallah saol cnm. Bu sefer benim ilkinden çok farklı ya karın ve kasık Ağrı'larım var transferden beri.. Sizde de oldu mu? İlk denemede olmamıştı hiç.
kız ben transferden sonra 3.4.5. günler hastanede kaldım resmen 6 şişe serum yedim ağrıdan duramadım yani şimdi elhamdülillah geçti ara ara kasık ağrıları, küçük kramplar giriyor o kadar

benim adet dönemimde de şişlik ağrı olmaz şimdi de yok ama hamişşsem şişmesi gerekmez mi yahuuuu
Valla canim bi kac kisiden duydum en son gogusler sizlamaya sismeye baslamis sonuctan sonra yani birde herkesde farkli zaten takma buna aslinda hic bi belirtiye takmamak lazimda yapamiyoruz

ya ben dostinex kullanmıştım acaba göğüsüm ondan mı hiç ağrı şişme falan yooooooooooooook ay çıldırcam şişsin şu memeeeeeeeeeeeeeee
Valla ben de ocak ayinda dostinex kullandim.ondan once 15 yasindan beri her gordugum adette gogsum siser sizlardi..ne zaman hamile kalmak icin tedavilere basladik her zaman olan da gitti5 asilama oldum hic birinde gogsum sisip sizlamadi.vay arkadas​

kız yoksa ilaçlar kesiyor mu ağrıyı hıı???

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…